Skocz do zawartości

TECHNOS (technos-online)


Technos

Rekomendowane odpowiedzi

Na ibuygou masz w maintenance masz adres do kogos we wrocławiu. Nie dziwię się, że nie chcą podejmować się naprawy innych, a kto to wie co jest w srodku

serio? ;)

prosty zapis w stylu "warunek oryginalny MIx etc." i po problemie

Twój argument jest inwalidą w tym przypadku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosty zapis w stylu "warunek oryginalny MIx etc." i po problemie

Twój argument jest inwalidą w tym przypadku ;)

Polska i uczciwosc ....rozbawiles mnie. Kazdy wysyalby, ze oryginalny, a potem procesowal sie, ze chciano mu oddac podrobke.

Dlatego zanim napiszesz podobne sformulowanie, przemysl 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego Technos naprawia tylko fony kupione u siebie :/

 

Swiadczymy serwis tylko dla naszych klientow, gdyz naszym zdaniem serwisowanie telefonow dla pozostalych osob byloby nie fair. Taka osoba pomysli sobie "Po co mam kupowac telefon u was? Przeciez sciagne sobie taniej z Chin telefon, de facto przemyce go omijajac podatek, a potem jeszcze naprawie u Technos, a do tego naprawa ma byc wykonana szybko i tanio. Zyc nie umierac!". 

 

Jedna z wazniejszych kwestii przy zakupie u nas, oprocz wysylki z Polski, jest wlasnie swiadczenie realnego serwisu. Dlatego serwisowanie pozostalych telefonow byloby niesprawiedliwe wobec naszych klientow. Wydaje nam sie, ze kazdy przyzna w tej kwestii racje.

Edytowane przez Technos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Edek jeśli kupiłeś tanio (czytaj w Chinach) to się martw o serwis, a jeśli zapłaciłeś więcej tu w Polsce masz za to zapewnioną usługę serwisową- proste i jasne :D I sprawiedliwe :D A ty byś chciał kupić w Chinach a naprawiać tu na miejscu, to nie sprawiedliwość tylko cwaniactwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem jakiś czas temu powerbank 16k mah (~11k @5v) od Technos poprzez Allegro. Jak na powerbank cena dość wysoka, ale recenzje zza oceanu były bardzo przekonujące. Poza tym mam Lumię 930, która swoje kosztowała więc nie chicałbym podłączać jej pod jakieś tanie dziadostwo bez prządnych zabezpieczeń. Muszę przyznać, że 11k pojemności przy 5v to nie marketingowe przechwałki ale rzeczywiście byłem zaskoczony jak naładowałem 4x telefon do pełna (prawie od zera) i to podczas używania go.

Samego sprzedawcę też muszę pochwalić za szybką wysyłkę. Co najważniejsze - dostałem oryginał, co wcale nie jest takie oczywiste - mi jest tak rozpoznawalne na świecie, że jest plaga podróbek o czym przestrzega producent na swojej stronie (trochę mnie to wystraszyło). Dlatego należy się dodatkowy plus dla Technosa za weryfikację co kupuje i puszcza dalej w obieg. Z tych powodów polecam tą firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wrócił do mnie mój Redmi Note z serwisu i wszystko ok. Usterka została naprawiona, w sumie szybko bałem się że dłużej to będzie trwało no i to co najważniejsze, że była to naprawa w ramach gwarancji, z której się wywiązali więc polecam ich z miłą chęcią drugi raz. Przy okazji zamówiłem sobie słuchawki 1MORE i też wszystko przyszło jak należy. Polecam.

REDMI NOTE LTE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w tym sklepie pol roku temu telefon Redmi Note. Nie wystawialem wczesniej opinii bo chcialem zobaczyc jak sie bedzie tel sprawowal. To moj pierwszy tel z Chin i jestem pod tak wielkim wrazeniem firmy Xiaomi ze chyba juz nie wroce do 'markowych' i drozszych telefonow. Co do firmy technos to wg mnie jest to wzorowy sprzedawca. Znakomity kontakt, szybka wysylka no i sprzet oryginalny i gotowy do uzycia. Gorąco polecam! Obecnie zastanawiam sie nad kupnem w tej firmie tabletu MiPad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem u Technos telefon Xiaomi Redmi 1s około pół roku temu. Przed zakupem szybko otrzymywałem odpowiedzi na moje pytania, gdyż obawiałem się zakupu telefonu spoza dystrybucji europejskiej. Telefon dotarł do mnie błyskawicznie i dostałem fakturę i gwarancję. Telefon jak na razie działa jak nowy, właśnie zaktualizowałem sobie z MIUI V5 do V6 i śmiga jeszcze lepiej. W pełni polecam tę firmę i planuję zakup kolejnego nowszego modelu dla mojej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na początku obawiałem się zakupu "chińczyka.".Przed trafieniem na forum zastanawiałem się nad P8 od Huaweii, ale im więcej czytałem o  MI 4 tym bardziej przekonywałem się  ku produktowi firmy Xaomi. Wybór sprzedawcy, ze względów lokalizacyjnych, padł na firmę Technos. Po wpłaceniu i umówieniu się co do terminu i miejsca odbioru pozostało tylko czekać. Jednym słowem: warto.

Technos stanął na wysokości zadania:

- Telefon przepiękny (na to nie mają wpływu),

faktura, dodatki, miła i profesjonalna obsługa,  telefon z aktualną wersją MIUI. I co najważniejsze sprzęt oryginalny.

 

Jeżeli miałbym  coś jeszcze kupował to najpierw zapytam ekipę Technos,  którą polecam z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Droga Marvinko :)

 

Czy mail od nas wyladowal u Ciebie w folderze SPAM? Na pewno nie :)

 

 

Od czasu do czasu wysylamy po prostu do niektorych klientow (recznie! :)) maila z prosba o wyrazenie opinii tutaj na forum, jednoczesnie polecajac samo forum jako bogate zrodlo informacji dotyczacych Xiaomi. Nie wszyscy klienci wiedza o istnieniu tego forum, w szczegolnosci ci, ktorzy dopiero rozpoczeli swoja przygode z ta marka.

 

Pozdrawiamy serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Marvinko :)

 

Czy mail od nas wyladowal u Ciebie w folderze SPAM? Na pewno nie :)

 

 

Od czasu do czasu wysylamy po prostu do niektorych klientow (recznie! :)) maila z prosba o wyrazenie opinii tutaj na forum, jednoczesnie polecajac samo forum jako bogate zrodlo informacji dotyczacych Xiaomi. Nie wszyscy klienci wiedza o istnieniu tego forum, w szczegolnosci ci, ktorzy dopiero rozpoczeli swoja przygode z ta marka.

 

Pozdrawiamy serdecznie :)

 

Hmmm, hmmm, Marvinka akceptuje wyjaśnienie i jej gniew dzisiaj wyjątkowo was ominie. :lol:

 

Przy okazji, jak już jesteście w okolicach, to może wprowadzicie do oferty te cudne hróliczki od Xiaomi? Marvinka czuje wielką potrzebę posiadania Mitu... Albo dwóch!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planujemy na ten moment sprzedazy maskotek, choc rzeczywiscie zdarzaja sie klienci (klientki :)) pytajacy o nie.

 

Ale napisz do nas na [email protected] maila wraz ze zdjeciem dokladnie tej maskotki, ktora Cie interesuje, a postaramy sie takowa zorganizowac w ramach prezentu dla stalego klienta :)

Edytowane przez Technos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planujemy na ten moment sprzedazy maskotek, choc rzeczywiscie zdarzaja sie klienci (klientki :)) pytajacy o nie.

 

Ale napisz do nas na [email protected] maila wraz ze zdjeciem dokladnie tej maskotki, ktora Cie interesuje, a postaramy sie takowa zorganizowac w ramach prezentu dla stalego klienta :)

OOOOO KURCZE! :shock:

Marvinka już pędzi szukać zdjęcia! Mitusiu, mamusia nadciąga! :wub:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No, jestem pozytywnie zaskoczony.

Co prawda, zamówionego powerbanka (16k) i słuchawek (piston v3) jeszcze nie otrzymałem, ale na aukcji z powerbankiem była informacja, że wysyłka się opóźni o kilka dni (oczywiście, pojawiła się, zanim dokonałem zakupu). Następnego dnia telefon, żebym się nie martwił, że przesyłka się wydłuży, własnie z powodu owego powerbanku.

 

Niby mała rzecz (taki kontakt z klientem), a niezmiernie cieszy. :)

I taka moja opinia co do serwisu, to się osobiście z tym nie zgodzę, co tutaj było pisane. Bezpłatna gwarancja sprzedanych przez siebie urządzeń, a odpłatna naprawa innych urządzeń, to moim zdaniem coś kompletnie innego, i nikt tu nie powinien czuć się poszkodowany :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupiłem od TECHNOS opaskę Xiami Mi Band. Zapytałem o to, czy opaski są na stanie w Polsce. Dostałem odpowiedź po 2 minutach (sic!). Złożyłem zamówienie, po 3 dniach miałem opaskę na ręce :-)
 
Opaski używam ponad dwa miesiące bez żadnyc problemów.
Edytowane przez no_exist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ponownie w Technos, tym razem XIAOMI REDMI NOTE 4G LTE 2GB RAM. Transakcja przebiegła blyskawicznie i o dziwo zapomniane przy pakowaniu etui dotarło bez żadnych dopłat z jednodniowym opóźnienem. Dlatego też polecam wszystkim niezdecydowanym ten sklep.  Co zaś do telefonu to śmiga aż miło popatrzeć, chociaż antenę ma trochę słabszą niż moje poprzednie aparaty (a wręcz przy 1 kresce nie można połączyć się z innym nr) Nie wiem czy jest to wina modelu czy też mojego egzemparza a może sieci. Na razie więcej wad nie odkryłem :) Zobaczymy co będzie dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem telefon w tym sklepie, tym raziem Xiaomi Mi3 dla brata. Biedny chłopaczyna bronił się jak mógł przed "chińskim szajsem", ale go zmusiłem do zakupu i teraz twierdzi, że nie wraca do żadnych szajsungów. Co do samego sklepu to transakcja jak zwykle wzorowa a i przydatne gratisy (2x etui + 2x folia). Telefon był u mnie w ciągu 2 dni od zapłaty z wgranym najnowszym softem. POLECAM!. Planowany kolejny zakup: słuchawki Xiaomi Piston v3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...