Skocz do zawartości

TECHNOS (technos-online)


Technos

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.05.2016 o 03:03, Ulthion napisał:

Drogi Technosie :)  Przydałoby się dodać u Was możliwość płatności kartą.
Czy można oczekiwać, że będzie jeszcze Mi4 3gb (z LTE bądź bez, choć wskazane z)?

Co prawda z Technosu nie jestem, ale pozwolę sobie odpowiedzieć :) Raczej nie będzie, bo zostały wycofane z produkcji. Jedynym dostępnym modelem Mi4 jest ten z 2GB RAMu i LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, nowacz1994 napisał:

ej @Technosdajcie jakiś kod rabatowy :D waham się pomiędzy waszym sklepem a xiaomi.com.pl. Macie lepsze opinie, ale xiaomi.com.pl mają niższe ceny i nie wiem kogo wybrać :)

 

Dnia 24.05.2016 o 18:58, Technos napisał:

Tak, wprowadzilismy wlasnie kody rabatowe dla uzytkowników MIUIPolska oraz naszych stalych klientow :) Szczegoly znajduja sie tutaj:

http://technos-online.pl/kupony-rabatowe.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi Jeśli dobrze zrozumiałem to trzeba spełnić oba warunki żeby dostać zniżkę.

Edit: No chyba że ktoś się zarejestruje, nabije jednego dnia te 10 postów i potem będzie czekał 3 miesiące. W takim wypadku może się pojawić spam.

Edytowane przez cukru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cukru napisał:

@Nezumi Jeśli dobrze zrozumiałem to trzeba spełnić oba warunki żeby dostać zniżkę.

Edit: No chyba że ktoś się zarejestruje, nabije jednego dnia te 10 postów i potem będzie czekał 3 miesiące. W takim wypadku może się pojawić spam.

Ludzie nie czytają często ze zrozumieniem, będą nabijać te 10 postów dla zniżki, a potem się obudzą, że "oh, jeszcze 3 miesiace...". Dlatego, jeżeli ma być już jakiś sensowny limit, to niech to są sensowne posty, co można sprawdzić. Powinien być dopisek chociaż "Posty nie mogą być spamem" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  zastanawiam się nad zakupem u Technosa dlatego,że jest na forum. Jest jednak jedno małe ale, czyli gwarancja 12 m-cy. W xiaomi.com.pl 24 m-ce za tę samą cenę. Wiem, że gwarancja niepewna jednak ludzie kupują i jakby ostatnio więcej pozytywów o tym sklepie. No i jeszcze XFS jeśli się w miarę szybko ogarną to nadal najlepsza opcja cenowa. Osobiscie chyba poczekam jeszcze ten tydzień bo XFS ma mieć dostawę w przyszłym tygodniu. Jak nie to kupię u Technosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  zastanawiam się nad zakupem u Technosa dlatego,że jest na forum. Jest jednak jedno małe ale, czyli gwarancja 12 m-cy. W xiaomi.com.pl 24 m-ce za tę samą cenę. Wiem, że gwarancja niepewna jednak ludzie kupują i jakby ostatnio więcej pozytywów o tym sklepie. No i jeszcze XFS jeśli się w miarę szybko ogarną to nadal najlepsza opcja cenowa. Osobiscie chyba poczekam jeszcze ten tydzień bo XFS ma mieć dostawę w przyszłym tygodniu. Jak nie to kupię u Technosa.

Czym sie przejmujesz. Gwarancja 12 miesiecy, ale odpowiedzialnosc sprzedawcy(tu masz wieksze uprawnienia) 24 miesiace ;)

Edytowane przez Mario80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2016 o 23:44, DominikRN2 napisał:

@Technos Witam. Czy Mi Note w kolorze czarnym będzie na Allegro? pytam gdyż chciałbym zakupić na raty poprzez PayU . Jest opcja wysyłka do UK? 

Na ten moment nie, w terminie pozniejszym.

 

Dnia 24.05.2016 o 21:44, jax3 napisał:

To trochę kiepsko , że dyskryminujecie nowych klientów.

Posiadam Redmi 2 i przeglądam forum już któryś miesiąc

Jak dotąd nie widziałem potrzeby rejestracji, a chętnie bym coś u Was kupił.

 

A dlaczego mielibysmy premiowac nowych klientow? Byloby to nie fair w stosunku do naszych stalych klientow.

 

Dnia 24.05.2016 o 01:26, Nicea napisał:

Witam!

Kiedy będzie dostępny Mi4c w kolorze czarnym?

Bedzie dostepny za kilka dni.

 

Dnia 25.05.2016 o 03:03, Ulthion napisał:

Drogi Technosie :)  Przydałoby się dodać u Was możliwość płatności kartą.
Czy można oczekiwać, że będzie jeszcze Mi4 3gb (z LTE bądź bez, choć wskazane z)?

Szanse sa male, gdyz obecnie wersja 2GB jest w bardzo dobrej cenie, natomiast 3GB sporo wyzszej, stad zainteresowanie nia byloby zapewne znikome.

 

Dnia 26.05.2016 o 09:05, DominikRN2 napisał:

Wciąż czekam na odpowiedź w sprawie wystawienia telefonu na allegro :/ jest jakis inny sklep gdzie można kupić xiaomi na raty? Może być zagraniczny ( pytam z ciekawości)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Wiekszosc modeli wystawiamy na Allegro, ale w przypadku gdy ilosc sztuk jest mala sa dostepne tylko w sklepie. 

 

Dnia 26.05.2016 o 16:01, Nezumi napisał:

Ludzie nie czytają często ze zrozumieniem, będą nabijać te 10 postów dla zniżki, a potem się obudzą, że "oh, jeszcze 3 miesiace...". Dlatego, jeżeli ma być już jakiś sensowny limit, to niech to są sensowne posty, co można sprawdzić. Powinien być dopisek chociaż "Posty nie mogą być spamem" :D.

Od tego sa w koncu moderatorzy, aby nie pojawial sie spam. Mamy nadzieje, ze takie sytuacje nie beda mialy miejsca i bedziemy to sprawdzali, tak wiec taka osoba kuponu z pewnoscia nie otrzyma.

 

Edytowane przez Technos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Technos napisał:

Od tego sa w koncu moderatorzy, aby nie pojawial sie spam. Mamy nadzieje, ze takie sytuacje nie beda mialy miejsca i bedziemy to sprawdzali, tak wiec taka osoba kuponu z pewnoscia nie otrzyma.

My sobie ze spamem poradzimy, bardziej się zastanawiałem, czy Wy sobie poradzicie z wyławianiem takich "januszy biznesu" z multi-kontami, które będą mieć tylko 10postów po to, aby dostać więcej kodów promo i je oddać osobą 3-cim :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sobie ze spamem poradzimy, bardziej się zastanawiałem, czy Wy sobie poradzicie z wyławianiem takich "januszy biznesu" z multi-kontami, które będą mieć tylko 10postów po to, aby dostać więcej kodów promo i je oddać osobą 3-cim .

Szkoda że nie ma rang na forum np ileś tam postów czy punktów reputacji to jedna gwiazdka itd wtedy np kupon rabatowy otrzymują osoby które pomagają a nie spamuja. Każdy Janusz potrafi nabić 10 postów np w dziale aktualizacji.. Co za problem walić posty "wszystko działa" przecież to nie spam tylko " informacja" dla reszty.

@Technos może prosic na pw kiedy mniej więcej będzie? Jak wystawisz dwie sztuki to pewnie nim ja zobaczę to już się sprzedadzą :))

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DominikRN2 napisał:

Szkoda że nie ma rang na forum np ileś tam postów czy punktów reputacji to jedna gwiazdka itd wtedy np kupon rabatowy otrzymują osoby które pomagają a nie spamuja. Każdy Janusz potrafi nabić 10 postów np w dziale aktualizacji.. Co za problem walić posty "wszystko działa" przecież to nie spam tylko " informacja" dla reszty.

Punkty reputacji to nie głupi pomysł, nie dość, że skłoni to użytkowników do dziękowania w ten sposób za pomoc to też ograniczy spam-posty :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to mnie technos zdenerowował..
ale się spoiler wkleił, o matko

Spoiler

CZW. 11:41

witam, jak jutro zakupię telefon do południa i od razu puszczę przelew to będzie do odbioru w Poznaniu w tym samym dniu?
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Witamy. O jaki model Pan pyta?
 
Mi4c
 
White
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Mamy na stanie.
 
To jeszcze , w jakim rejonie poznania będzie do odbioru?
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Smochowice
 
a byłaby możliwość żebyście wystawili ten mi4c ]na allegro? widzę, że na stronie macie tylko przelew tradycyjny, a przy płatności PayU byłaby pewność że przelew będzie od razu, a zależy mi na tym, żeby odebrac ten telefon jutro
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Witamy. Bedzie wystawiony w terminie pozniejszym.
 
piszecie na forum że odpowiadacie konkretnie - to konkretnie kiedy?
 

CZW. 15:40

12278820_1666891520220150_65725829977676
W okolicach wtorku
 
Ok dzieki
To mam już ostatnie pytanie - https://miuipolska.pl/forum/topic/3539-technos-technos-online/?page=10#comment-179329 jest jakaś szansa na rabat? Emotikon smile
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Jak najbardziej, info na naszej stronie na dole w zadkladce Kupony Rabatowe
 
Wiem, ale nie mam wymaganego stażu na forum dlatego pytam
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Wtedy nie, inaczej kazdy otrzymywalby rabat.
 

13:01

Witam, czy wy dzisiaj pracujecie?
 

15:26

12278820_1666891520220150_65725829977676
Witamy. Nie
 
To dziekuje ze mi to wczoraj napisaliscie
 
To sie nazywa podejście do klienta
 
Kpina
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Wczoraj bylo prosze Pana swieto
 
To sobie spójrz w wiadomości. Pytałem sie czy dzisiaj bede mogl odebrać telefon
 
To nie raczyliście odpisać ze nie pracujecie
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Moze Pan zacytowac gdzie napisalismy, iz dzis pracujemy i bedzie to mozliwe?
 
Pytałem
 
Czy będzie możliwość odbioru w poznaniu dzisiaj
 
Napisaliście ze nie pracujecie?
 
Uznałem ze skoro tak nie napisaliście to znaczy ze pracujecie
 
Tak
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Uznal Pan blednie, moza bylo zapytac.
 
Mozna*
 
no wiec pytałem
 
proszę mi to zamówienie wysłać na podany adres
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Nie ma problemu, prosimy doplacic 18 PLN za kuriera i poinformowac nas o tym mailowo.
 
Haha jeszcze mam opłacać?
 
Chciałem dzisiaj odebrać osobiscie
 
O czym informowalem
 
Nie pisaliście ze nie ma możliwości
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Tak. Nalezy dokonac doplaty za przesylke.
 
To jest śmieszne Emotikon smile
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Jesli dla Pana jest to smieszne prosze sie posmiac, smiech to zdrowie, a nastepnie dokonac przelewu za przesylke.
 
W przeciwnym wypadku telefon bedzie czekal na odbior osobisty.
 
Zależało mo na tym żeby odebrać telefon dzisiaj, w inne dni nie bede mial takiej możliwości
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
W takim razie prosimy o oplacenie kuriera.
 
Dobra opinia o wad to pr
 
Dobre opinie o was na forum to chyba jakiś żart
 
Przynajmniej jeśli chodzi o kontakt i traktowanie klienta bo to kuleje
 
12278820_1666891520220150_65725829977676
Nie pytal Pan czy bedzie mozliwosc odbioru konkretnie w dniu dzisiejszym. Kazdy odbior ustalamy indywidualnie. Dziwi sie Pan, ze za przesylke nalezy zaplacic. Pozwolimy sobie pozostawic to bez komentarza. Gdy podejmie Pan decyzje prosimy o stosownego maila z informacja.
 
Pisałem ze zależy mi na dzisiejszym dniu i pytałem o dzisiejszy dzien, marne tłumaczenie macie

pisałem im wczoraj, że zależy mi na odbiorze telefonu w dniu dzisiejszym, nawet mnie nie raczyli poinformować że nie pracują dzisiaj
super podejście i super kontakt z klientem!
 

Dnia 5.05.2016 o 15:45, Technos napisał:

 

Na wszystkie maile odpowiadamy konkretnie i rzeczowo. 

 

:D

Edytowane przez nowacz1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty reputacji to nie głupi pomysł, nie dość, że skłoni to użytkowników do dziękowania w ten sposób za pomoc to też ograniczy spam-posty .

Było się moderatorem na dwóch największych portalach komputerowych w Polsce to się trochę wie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 zamówiony, choć trochę nieofrtunny czas, więc pewnie wcześniej jak w środę nie mam co marzyć.
Ale nie powiem, trochę się teraz zasmuciłem, bo u konkurencji (xon) dopatrzyłem się note 3 pro 3/32 po 849, a nie chcialem go tylko dlatego, że u Was jest po 1100 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fiontox napisał:

Chciałym dziś zamówić telefon, ale jest pewna niejasność:

http://technos-online.pl/86,xiaomi-mi4-lte-5-3080-mah-metal-(czarny).html

 

 

O co ci chodzi? Bo nie kumam!  Widocznie jest tylko biały! O zdjęcie ci chodzi? 

Edytowane przez Mundi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2016 o 20:23, jax3 napisał:

Chcieliśmy od Technosa kody rabatowe a dostaliśmy podwyżki cen telefonów. Widać popyt rośnie :-D

Ceny smartfonow dynamicznie sie zmieniaja i sa uzaleznione od kilku czynnikow. Nie maja nic wspolnego z kodami rabatowymi.

 

Dnia 27.05.2016 o 23:49, Ulthion napisał:

Gdzie mogę znaleźć szczegółowe warunki gwarancji jakie uznajecie w sklepie?

Prosimy zlozyc takie zapytanie mailowo i w odpowiedzi otrzyma je Pan.

 

2 godziny temu, Mundi napisał:

O co ci chodzi? Bo nie kumam!  Widocznie jest tylko biały! O zdjęcie ci chodzi? 

Opis zostal juz poprawiony. Dziekujemy za czujnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zrobiłem drugi zakup i technos i ponownie wszystko przebiegło w porządku. Wieczorem w niedzielę złożyłem zamówienie a we wtorek rano paczucha już była u mnie. Zamawiałem powerbank o pojemności 5000mah od firmy xiaomi, sprawdziłem no i oczywiście oryginał także szczerze polecam.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kamerki Xiaomi Yi, bo planuję kupić. Chciałem się dowiedzieć jaka jej wersja jest u was sprzedawana, bo z tego co czytałem to występuje dużo problemów z ostrością a niektóre modele nie mają jeszcze filtra IR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, latet napisał:

Pytanko1: jakie ROM-y są w telefonach sprzedawanych w tym sklepie?

Pytanko2: Kiedy w ofercie znajdzie się Mi Max? Dziękuję.

To zalezy od modelu. Mi Max bedzie dostepny za ok. 3 tygodnie.

 

19 godzin temu, kamil018 napisał:

Dziekujemy za czujnosc, cena zaktualizowana.

 

2 godziny temu, adanek napisał:

Mam pytanie odnośnie kamerki Xiaomi Yi, bo planuję kupić. Chciałem się dowiedzieć jaka jej wersja jest u was sprzedawana, bo z tego co czytałem to występuje dużo problemów z ostrością a niektóre modele nie mają jeszcze filtra IR.

Wersja 1.3, natomiast numery seryjna sa rozne. Przewaznie Z23/Z23L, ale nie sprawdzamy kazdej sztuki. To nie nasza wina, ze producent tak namieszal  z wersjami :)

 

Edytowane przez Technos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu kupiłem na allegro u Państwa xiaomi mi4s, z opisu wynikało że posiada radio fm ale jakoś do tej pory nie mogę znaleźć aplikacji która by je uruchomiła. Moglibyście zająć jakieś stanowisko w tej sprawie?

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupiłem mi5 w piątek 3.06 i w poniedziałek 6.06 miałem go w rękach. Wszystko ok, telefon oryginalnie zapakowany w folię. Bardzo dobre jest to, że sprzedają coś co mają na stanie u siebie, a nie w magazynie w Chinach.


Jedna jest nieścisłość w opisie aukcji


"Telefon otrzymują Państwo wraz ze stabilnym oprogramowaniem (Stable), z językiem angielskim oraz Google Play."

Google Play trzeba doinstalować samemu. Jest to oczywiście bajecznie proste - link znalazłem w Google w 3 minuty, a po 5 miałem Google play u siebie.


Sklep oczywiście polecam. 


 


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...