Skocz do zawartości

TECHNOS (technos-online)


Technos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Słyszałem, że telefony Xiaomi mają wgrane najnowsze oprogramowanie. Dlatego też mam pytanie: czy telefon przed wysłaniem do kupującego jest używany przez sprzedającego?

Otwierają, wgrywają miuipolska, zapewne sprawdzają czy wszystko działa i pakują

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, maaaciekmaaaniek napisał:

Jak kupujesz u chińczyka to też był wcześniej otwierany.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Hmm, a po co chińczyk ma otwierać pudełko z nowym telefonem i go później sprzedawać?

Przy okazji, czy w urządzeniach Xiaomi jest możliwość sprawdzenia jak długo telefon był włączony? Jakiś sprzętowy licznik czasu pracy(którego nie można zresetować)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rzutberetem napisał:

Hmm, a po co chińczyk ma otwierać pudełko z nowym telefonem i go później sprzedawać?

Przy okazji, czy w urządzeniach Xiaomi jest możliwość sprawdzenia jak długo telefon był włączony? Jakiś sprzętowy licznik czasu pracy(którego nie można zresetować)?

np. po to, aby wgrać Xiaomi.eu lub jakieś swoje multi + syfy od "sponsorów"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz u chińczyka to też był wcześniej otwierany.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Hmm, a po co chińczyk ma otwierać pudełko z nowym telefonem i go później sprzedawać?

Przy okazji, czy w urządzeniach Xiaomi jest możliwość sprawdzenia jak długo telefon był włączony? Jakiś sprzętowy licznik czasu pracy(którego nie można zresetować)?

A co powiesz na to że producenci też wybrane modele z danej serii poddają testom a później sprzedają? Czy w takim razie też są używane?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2015o13:38, Technos napisał:

Wszystkie wysylane przez nas telefony maja najnowszy soft MIUIPolska. Dlaczego pisze Pan nieprawde, ze nagrzebal w sofcie? Jesli telefon wysylal Pan do nas, widocznie nie potrafil Pan wykonac instalacji softu we wlasnym zakresie, wtedy nie ma problemu, robimy to u nas.

Po głębszej analizie doszedłem do wniosku że faktycznie błąd nie leżał po waszej stronie.

Podczas pierwszej konfiguracji podłączyłem się do Wifi - i właśnie ta sieć WiFi powodowała, że telefon się restartował i nie można było przeprowadzić konfiguracji do końca a co nieopatrznie zwaliłem na błędny soft. Sorry :)

W każdym razie problem opisałem w tym miejscu:

Może jakieś sugestie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2016o16:29, wilk32 napisał:

Jeśli chodzi o sprawdzenie ile telefon  ma godzin. Ustawienia - informacje o telefonie - pamięć wew.(3razy kliknąć) - informacje o baterii. Tam tez jest temp baterii

Chodziło mi raczej o licznik, który nie resetuje się po wyłączeniu i włączeniu telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) Kupiłem ostatnio już kolejny raz Xiaomi :)) tym razem Redmi 2 note. Wcześniej kupowałem w Xiaomiforsale, i troszeczkę bałem się na allegro ale jak forum poleca to cóż.... i strach odchodzi w niepamięć ;) Dzięki Technos :) za szybką wysyłkę, rewelacyjny, szybki kontakt mailowy i dodatkowe gratisy. RN2 zamówiony po południu, następnego dnia o 7:56 już u mnie...:D rewelacja :D Teraz pozostaje mi tylko radość z użytkowania... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie :)
W poniedziałek zamówiłem pierwszy telefon od Xiaomi Redmi Note 2 black. Paczkę otrzymałem wczoraj i jestem bardzo zadowolony.

Jeśli chodzi o sklep to odpowiada na maile w trybie natychmiastowym, najdłużej czekałem kilka godzin.
Telefony odbierają i można osobiście porozmawiać i wypytać o wszystko. Paczka wysłana DHLem, numer przesyłki wysłany zarówno mailem jak i smsem. Wszystko solidnie zapakowane - polecam bardzo serdecznie.

Jeśli chodzi o sam aparat, to przyjechał do mnie z wgranym już najnowszym miui polska. Ekran Tianma - idealnie bialutki, ponad 46tys pkt w Antutu Benchmark. Nie wierzyłem, że ludzie są tak zadowoleni z "budżetowca", ale telefon działa jak rakieta. Czuje się dokładnie tak, jak przy zmianie z dysku HDD na SSD w swoim komputerze. Wszystko działa "od strzała", nic nie muli :).
Zachwycony jestem miui polska, mam nadzieję, że im dalej tym będzie tylko lepiej. Roczna gwarancja ze strony sklepu, mam nadzieję, że nie będę miał okazji skorzystać. Miałem kupić mi 4i, ale nie chciałem dokładać znaczącej kwoty i póki co nie żałuję, zastanawiam się tylko jak w takim razie działa flagowiec od xiaomi?! :D
Nie wiem jak do tej pory mogłem męczyć się na apple, myślałem, że na iphonie wszystko działa super szybko, ale tak naprawdę to ten telefon nieźle zamulał. Tutaj podpinam, wrzucam muzyczkę w formacie .flac i nie muszę nic kombinować. Póki co wszystko na plus, jeśli chodzi o przesiadkę z apple.
Dzięki Technos za wzorową obsługę! Na pewno polecę wasz sklep dalej.

Edytowane przez yoshi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2016o18:37, Robert133 napisał:

nie polecam sprzedającego. Fatalny kontakt ze sklepem czekam 5 dni na odpowiedz i jak narazie jej nie dostałem. widać ze maja klienta gdzieś tzw kup i spadaj

 

Na wszystkie maile odpowiadamy, byc moze Pana mail do nas nie dotarl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2016o22:05, mnasiadka napisał:

 

Co z tymi kuponami? Kiedy można się spodziewać?

Kupisz przez stronę a nie przez allegro...odpadnie Ci prowizja uwzględniona w cenie jaka Technos musi płacić allegro za sprzedaż przedmiotów...i będziesz miał taki sobie... powiedzmy rabat ;-)...a tak poważnie...to tele i tak mają w dobrych cenach..i przede wszystkim pewne..nie refurbished czy podróby..kupujesz u.nich i dostajesz tele od razu z wgranym pl.miui bez chińskiego syfu...gotowy do użycia...czego więcej dla "przeciętnego" potrzeba.. ;-) a tak stawiając się w sytuacji Technos...osobiście wprowadziłbym kupony rabatowe ale dla osób, które stale u nich kupują lub już coś kupiły za jakąś tam określoną kwotę... wtedy byłoby to dla nich bardziej opłacalne...a może wprowadzenie grupowych zakupów dla forum...?!?? zgodnie z filozofia: nie ma nic za darmo...każdy musi mieć jakiś określony zysk z tego co robi...chociażby dlatego by cieszyć się z tego co się robi i robić to jeszcze lepiej... Proste ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serdecznie tego sprzedawcę. Mimo paru niedopatrzen z mojej strony, zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, a kontakt i obsługa klienta bezbłędne. Telefon przyszedł z wygranym miuipolska i wszystko w nim śmiga jak należy. Opakowań i używać - świetna sprawa, tak powinno być u każdego sprzedawcy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze dobrze poleciłem sklep ....sam tez dokonałem zakupu ale kuponiku zniżkowego nikt mi nie zaproponował szkoda .

Mam jeszcze w dalszej perspektywie zakupy w tym sklepie ......może się doczekamy  jakiś bonusów.....dla stałych klientów.:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam tego sprzedawcę. Telefon Redmi Note 2 zakupiłem 03.02 przed południem za pobraniem, 04.02 ok 9 rano był już u mnie. Bardzo dobry kontakt, szybkie odpowiedzi na maile. Dodatkowo otrzymałem jakąś (w mojej opinii badziewną) folię na ekran i przeźroczyste etui (ok ale nie używam). Jeżeli miałbym jeszcze raz kupować telefon Xiaomi to kupiłbym w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Technos smartfon Xiaomi Redmi Note 2 czarny, ekspresowo dostałem telefon już następnego dnia. Jednak okazało się że dostałem biały, byłem lekko rozczarowany, lecz po błyskawicznym kontakcie obiecano mi dosłanie dodatkowych czarnych plecków.
Polecam sprzedawce, ekspresowa wysyłka, super szybki kontakt mailowy. Satysfakcjonujące podejście do rozwiązania zaistniałego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sprzedawcę. Na opisie aukcji tam jest chyba napisane co telefon posiada.

 

"
Instalujemy zoptymalizowany soft w języku angielskim wraz z możliwością korzystania ze sklepu Google Play oraz innych aplikacji w języku polskim.
 

Edytowane przez Mundi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2016o11:41, okrutnikk napisał:

Witam.

Jestem zainteresowany zakupem RN3 od Technos przez allegro. Mam pytanko, czy będzie tam od ręki język polski? Ten soft EU? Jest to dla mnie ważne, telefon kupuję dla kobiety.

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

 

Instalujemy domyslnie soft od Xiaomi.eu, ale na zyczenie moze Pan otrzymac fabrycznie zafoliowany telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...