Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.01.2019 o 16:37, Usiek1991 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi :P? Wgrałem najnowsze oprogramowanie 6.2.0.42 + zasoby przez N&F Pro, wszystko działa jak należy tylko przy zasobach po aktuakizacji pokazuje mi null, wcześniej było 46, tak ma być?

Jakiś błąd w N&F musiał być, wczoraj przeinstalowałem wszystko na nowo i wyświetla się wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, slavotar napisał:

A jest szansa że powróci,czy to już definitywnie?

Ta część modyfikacji nie jest mojego autorstwa, jeśli słowacki kolega przerobi .42, to będzie i u nas. Do tego czasu spokojnie można używać poprzedniej wersji z kopertką, ogólna funkcjonalność opaski będzie raczej taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się dlaczego  mierząc tętno o godzinie np. 15 w aplikacji mi fit pokazuje godz. 14. Czytałem posty wyżej, iż zmiana czasu na zimowy dużo namieszała, ale czas zmienialiśmy do tyłu, zatem mierząc o 15 czasu zimowego, apka powinna jak już pokazywać godzinę 16, a tu cofa o godzinę do czasu bieżącego. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2019 o 23:33, skubi07 napisał:
Dnia 3.01.2019 o 23:30, czach napisał:

Super. Nie dałoby rady zrobić ciągłego pomiaru tętna (np. w treningu) na niegasnącym wyświetlaczu, tak jak działa np. stoper?

Notify & fitness ma taką opcje. Czy jest w oficjalnym MiFit to nie mam pojecia bo już od dawna nie korzystam.

Kurczę. Znowu nie mogę znaleźć tej opcji. Szukam oczywiście w N&F pro. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam. Włączam trening bieżnia i biegnę. Opaska działa, wszystko elegancko, ale wyświetlacz gaśnie. Chcę sprawdzić tętno, podnoszę rękę- i zapala się albo nie, i wtedy muszę dotknąć przycisk. Drugą ręką. W czasie biegania to słaby układ. Jak włączę stoper, to działa na włączonym ekranie. Gdyby tak działał pomiar pulsu, to by było idealnie. Duża czcionka i cały czas włączony. W końcu to opaska sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zainstalowałem sobie N&F i ogólnie spoko, apka lepsza od Mi Fit. Problem jest z wyświetlaniem numeru lub nazwy dzwoniącego kontaktu, gdy ktoś dzwoni to wyświetla się standardowa tarcza ze słuchawką, ale pod spodem nie ma ani nazwy ani numeru. Jak to można naprawić?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co na Mi fit mi to normalnie działało. Mam nadane uprawnienia, zaznaczone opcję w ustawieniach N&F, uruchomiłem ponownie telefon i niestety nie działa to nadal. Pozostałe funkcje działają idealnie, powiadomienia, SMS itd. może pokażesz mi jak to masz u siebie skonfigurowane, możliwe że coś źle pozaznaczałem.

Edit1: To samo jest na połączeniu nieodebranym. Wyświetli powiadomienie że nieodebrane połączenie ale w tekście już nie wpisze numeru bądź od kogo. Przy SMS normalnie pojawia się kto przysłał.

Edit2: Nie wiem czy to czasami nie jest wina telefonu. Dodałem jeden kontakt jako osobny, na nim powiadomienie zaczęło działać, ale tylko o nieodebranym połączeniu. Podczas klikania w przycisk Test u góry pojawia się content://com.android.contacts/c a pod tym abc. Połączenie przychodzące nadal bez nazwy kontaktu. Co ciekawe teraz po usunięciu tego wpisu, niezależnie kto zadzwoni to mi się zawsze pokazuje, że połączenie nieodebrane z tego nowo utworzonego kontaktu. Coś mi się zdaje, że samsung ma to jakoś na okrętkę zrobione i dlatego nie działa.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edytowane przez Marfo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marfo napisał:

Wiesz co na Mi fit mi to normalnie działało. Mam nadane uprawnienia, zaznaczone opcję w ustawieniach N&F, uruchomiłem ponownie telefon i niestety nie działa to nadal. Pozostałe funkcje działają idealnie, powiadomienia, SMS itd. może pokażesz mi jak to masz u siebie skonfigurowane, możliwe że coś źle pozaznaczałem.

Edit1: To samo jest na połączeniu nieodebranym. Wyświetli powiadomienie że nieodebrane połączenie ale w tekście już nie wpisze numeru bądź od kogo. Przy SMS normalnie pojawia się kto przysłał.

Edit2: Nie wiem czy to czasami nie jest wina telefonu. Dodałem jeden kontakt jako osobny, na nim powiadomienie zaczęło działać, ale tylko o nieodebranym połączeniu. Podczas klikania w przycisk Test u góry pojawia się content://com.android.contacts/c a pod tym abc. Połączenie przychodzące nadal bez nazwy kontaktu. Co ciekawe teraz po usunięciu tego wpisu, niezależnie kto zadzwoni to mi się zawsze pokazuje, że połączenie nieodebrane z tego nowo utworzonego kontaktu. Coś mi się zdaje, że samsung ma to jakoś na okrętkę zrobione i dlatego nie działa.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wejdź w ustawienia,  zaawansowane i tam będzie   nazwa pola kontaktowego.  Ustaw na wyświetlana nazwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w ustawienia,  zaawansowane i tam będzie   nazwa pola kontaktowego.  Ustaw na wyświetlana nazwa. 
Nic to nie dało. Na podobnym forum widzę, że facet ma Samsunga S8+ i ma dokładnie te same problemy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N&F, wersja PRO 8.2.7
Oprogramowanie opaski najnowsze z 19 stycznia (modowane od autora tematu)
Wrzuciłem modowane oprogramowanie, wersja z Google Play czyli 8.0.12 ale nic to nie pomogło :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pojawia się u mnie po 3-4 sekundach
 
Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
 
 
Na oryginalnej aplikacji jest natychmiast. Szkoda że ma z tym problem, bo tak jest całkiem spoko. No i kolejny błąd to ta nieszczęsna pogoda. Ostatnio była teraz od 3 dni nie ma nic.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, wszystkie uprawnienia nadane, wszystkie powiadomienia oprócz właśnie smsów przychodzą. Chyba nie do rozwiązania. Na MIUI bardziej niż na innych nakładkach powinno być ok bo to przecież ta sama firma a w moim przypadku na EMUI wszystko działało prawidłowo a tu ciągle jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fing napisał:

Też tak mam, wszystkie uprawnienia nadane, wszystkie powiadomienia oprócz właśnie smsów przychodzą. Chyba nie do rozwiązania. Na MIUI bardziej niż na innych nakładkach powinno być ok bo to przecież ta sama firma a w moim przypadku na EMUI wszystko działało prawidłowo a tu ciągle jakieś problemy.

Dodaj sobie poprostu wiadomości do alertow aplikacji, wtedy pokazuje i nawet masz treść smsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...