Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Coś robię źle.

Wgrałem z paczki fw: v6_2.2.0.14_Mili_wuhan.d.mm i pomimo nazwy d.mm mam mm.d. Następnie wgrałem plik osobny: v6_2.2.0.14_Mili_wuhan.odwrocona_data i również pomimo nazwy sugerującej d.mm ja mam mm.d. Gdzie popełniam błąd?

Chcę kopertę i datę po naszemu.

 

RN5p - whyred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem obie wersje moda, na zwykłej mam datę po polsku (29.12), na odwróconej jest odwrotna (12.29). Nie mam pomysłu skąd Twój problem.

W zwykłej wersji kolejność daty jest oryginalna, nie ruszana.

Edytowane przez b4s1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę koledzy o pomoc :( Prześledziłem wątki na forum oraz na nacie

Mam dwa następujące problemy.

1. Pogoda na mibandzie raz się pokazuje a innym razem pisze "połącz a aplikacją aby uaktualnić" Mimo że cały czas opaska ma połączanie bluetooth.

2. Nie otrzymuje SMS , nadałem wszystkie uprawnienia. Raz na opasce pokaże się SMS a innym razem już nie ( 2/10 przypadków otrzymałem na opasce treść SMS)

Dodatkowo jak przyjdzie już SMS i nie odczytam go od razu ( prowadzę auto) Powiadomienie znika i aby go przeczytać muszę wejśc w powiadomienia .. co jest irytuące

 

Nie ma natomiast najmniejszych problemów jeśli chodzi o połączenia. pokazują się zawsze wraz z nazwą lub numerem dzwoniącego

 

Korzystam z Mifit (pobranego z google play)

wersja oprogramowania: 2.2.0.14

Edytowane przez krzychu8888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w jaki sposób wybrać zasoby w wersji DIGI (tj. druga tarcza, aby była bateria, kroki, czas, data) skoro w paczce jest tylko jeden plik .fw na zestaw i 3 .res do wyboru. Zainstalowałem jak w instrukcji pliki przez gadgetbridge - najpierw FW potem .res (digi). Jakoś się to zmienia przed instalacją/po? Po instalacji wygląda to tak, ze mam po prostu sam zegar na tarczy i wskaźniki u góry, a chce mieć wszystko na tej tarczy.

Edytowane przez SoulDenounced
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Witam, w jaki sposób wybrać zasoby w wersji DIGI (tj. druga tarcza, aby była bateria, kroki, czas, data) skoro w paczce jest tylko jeden plik .fw na zestaw i 3 .res do wyboru. Zainstalowałem jak w instrukcji pliki przez gadgetbridge - najpierw FW potem .res (digi). Jakoś się to zmienia przed instalacją/po? Po instalacji wygląda to tak, ze mam po prostu sam zegar na tarczy i wskaźniki u góry, a chce mieć wszystko na tej tarczy.

 

Jesteś świadomy, że w każdej opasce i firmware są trzy tarcze do wyboru? I można je zmienić w menu opaski?

Firmware jest jedno. Zasoby wybiera się odpowiednio do pożądanej wersji tarcz (są opisane). Jeśli miałeś standardowe tarcze a wgrasz prawidłowo nowe, to od razu widać różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Artek610 napisał:

Jesteś świadomy, że w każdej opasce i firmware są trzy tarcze do wyboru? I można je zmienić w menu opaski?

Firmware jest jedno. Zasoby wybiera się odpowiednio do pożądanej wersji tarcz (są opisane). Jeśli miałeś standardowe tarcze a wgrasz prawidłowo nowe, to od razu widać różnicę.

Tak myślałem, ale nie wiedziałem, że jest taka opcja z poziomu opaski. Dzięki za info!

Edytowane przez SoulDenounced
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy, zainstalowałem jakieś nieoficjalne angielskie oprogramowanie przez mi band notify i straciłem polskie czcionki, wie ktoś jak zainstalować polskie czcionki?
Najprościej chyba będzie zainstalować przez tę samą aplikację oficjalne firmware oraz zasoby i czcionkę. Możesz ewentualnie spróbować od instalacji samej czcionki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej chyba będzie zainstalować przez tę samą aplikację oficjalne firmware oraz zasoby i czcionkę. Możesz ewentualnie spróbować od instalacji samej czcionki.
Zgadza się, pomogło. Wcześniej zmieniałem sam fw nie zauważyłem, że dalej są czcionki.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2019 o 23:30, czach napisał:

Super. Nie dałoby rady zrobić ciągłego pomiaru tętna (np. w treningu) na niegasnącym wyświetlaczu, tak jak działa np. stoper?

Notify & fitness ma taką opcje. Czy jest w oficjalnym MiFit to nie mam pojecia bo już od dawna nie korzystam.

 

Ja mam z kolei inny problem. Po instalacji najnowszej wersji moda 2.2.0.14 opis pogody coś mi sie sknocił. Jedyne co modyfikowałem samemu to ikony w res ale to raczej nie ma wpływu, a przynajmniej nie miało wcześniej. Pogoda wyświetla sie dobrze, tylko sam opis jest taki jak by czyste opisy z oprogramowania sie wyświetlały. Ktoś też ma taki problem?

IMG_20190104_232512.jpg

IMG_20190104_232523.jpg

IMG_20190104_232756.jpg

 

 

Edit: Problemem okazała sie aktualizacja aplikacji N&F do wersji 8.0.9. Po powrocie do starszej wersji wszystko wróciło do normy.

Edytowane przez skubi07
Rozwiązanie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=43355]b4s1l[/mention] da radę sam mod z czcionką digi? Bez ikony baterii i powiadomień?
Na początku tematu, masz ładnie opisane, jak zrobić to samemu. Osobiście usunąłem ikonę powiadomień i zostawiłem sama czcionkę.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mam pytanko odnośnie etykiety zachowania w Mifit. W jaki sposób to dokładnie działa? Jeśli to włączę to nie nabijają się w tym czasie żadne kroki? Aplikacja uczy się tej etykiety zachowania aby w miarę poprawnie mierzyć kroki, czy tylko służy to aby przesyłać statystyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...