Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mandarancza napisał:

Hej, jak wrzucić zasoby z 2.0.0.4 do 2.2.0.14 bo jak to wgrywam to automatycznie muszę zaktualizować w mi fit. Nie wiem czy po prostu nie pasują czy ja coś źle robię. 

Zasoby są identyczne w tych wersjach, może przez przypadek wgrywasz fw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą samą sytuację, wgrywałem nowy soft zmodyfikowany i zasoby z 2.0.0.4 po czym pisało, że mam podłączyć zaktualizować. Próbowałem najpierw soft potem zasoby i odwrotnie, efekt zawsze taki sam. Stoję więc na oficjalnym najnowszym.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, b4s1l napisał:

@mandarancza @tom.lizon Chyba pomyliłem zasoby z wersją 2.2.0.12 z bety - tu były takie same jak 2.2.0.14, zaraz dodam odpowiednie do 1 postu.

Edit: Dodane.

Dzięki.
Mimo wgrania zmodyfikowanego fm i zasobów (DIGI - tarcze wyświetlają się właściwie) pokazuje mi datę w formacie mm.dd. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Usiek1991 napisał:

Coś te zasoby nie zaskoczyły (wróciłem do oryginalnych). Jak wgrałem te zmodyfikowane to data się nie zmieniła, nadal była mm/dd + czas był jakiś sknocony. 

Np była godzina 16:45 to 16 była ok, a 4 była taka jak by... rozmazana (niepełna), 5 też była ok. 

A wgrywałwś zasoby i fw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jepcio napisał:

A wgrywałwś zasoby i fw?

Wgrałem tylko same zasoby. 

Edit

Wgrałem FW, potem zasoby. Czas wyświetla się taki jak sobie wybrałem, jednak nadal mam mm/dd, a nie na odwrót :(

Aktualizowane przez N&F (wersja Pro)

Edytowane przez Usiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ineza napisał:

@b4s1lczy jest już mod ze wskaźnikiem baterii? 

Nie ma, tę część przeróbki wykonał kolega ze Słowacji, na razie jest tylko do wersji 2.0.0.4 i chyba się nie zanosi na 2.2.0.14 (nowy firmware wnosi za mało zmian).

W tej chwili jedyne co mogę zrobić to przerobić numer wersji w firmware 2.0.0.4 na wyższy od 2.2.0.14, wtedy Mi Fit nie będzie go aktualizował.

Edit: Słowak pracuje nad 2.2.0.14, więc prędzej czy później będzie wskaźnik.

Edytowane przez b4s1l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

używam mi fit 3.5.5 z GP i aktualizacje z pierwszej strony v2.2.0.14. Przestała mi po krótki okresie działać pogoda na opasce. Teraz mam tam napis połącz z apk aby aktualizować..

Czy to kwesta konfiguracji czy też może czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rob83 napisał:

cześć.

używam mi fit 3.5.5 z GP i aktualizacje z pierwszej strony v2.2.0.14. Przestała mi po krótki okresie działać pogoda na opasce. Teraz mam tam napis połącz z apk aby aktualizować..

Czy to kwesta konfiguracji czy też może czegoś innego?

Tak jest od dłuższego czasu. Raz działa raz nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj udało mi się zainstalować MiFit 3.5.5 w telefonie dziecka, sparować Mi Band 3, ale wielokrotna próba aktualizacji firmware nigdy nie dotarła do 100%. Przerywa połączenie na różnych etapach, najdalej zaszło do 80%, a czasem przerywało już przy kilku procentach. Usunąłem parowanie i sparowałem przez system (zamiast w Mi Fit), lecz nic się nie zmieniło. Czy ktoś może zasugerować jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gasie napisał:

Spróbuj sparować z dala od innych urządzeń z Bluetooth i wifi. W telefonie też wifi wyłącz.

Już w międzyczasie się udało. Nie wiem co zadziałało, ale zabierałem się już za flashowanie fw w opasce zgodnie z instrukcją w pierwszym poście. Zdążyłem rozparować opaskę w systemie (w MiFit jeszcze nie), następnie zainstalowałem GadgetBridge i już miałem rozparowywać opaskę w MiFit, ale apka znów rozpoczęła proces aktualizacji i tym razem się powiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...