Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

czy moge mi band 3 podlaczyc do ładowarki xiaomi od telefonu. 5V-2A ?  opaska dostosuje sama prad ladowania 250mA?

Ładowarka owszem sobie poradzi ale uwaga niektóre power banki nie dają rady i traktują tak niski prąd jako naładowaną...

Mam tak u siebie i power bank ledwie 1A może wygenerować. Nie jakaś zwykła najtańsza chińszczyzna a jednak na problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy obecnie żeby otrzymywać powiadomienia o SMS na opasce potrzebna jest włączony MiFit, czy opaska powinna otrzymywać info bez względu na to czy apka jest włączona i zablokowana powiedzmy, czy wyłączona. Przy reszcie powiadomień aplikacji i kiedy ktoś dzwoni to wszystko dochodzi. SMSy wszystkie uprawnienia mają włączone etc.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ponieważ zrobiłem wszystko co umiałem i co przeczytałem ale mój mi band 3 nfc nie chce działać ale od początku, to tak zainstalowałem MiFit z google play połączyłem opaskę zaktualizowałem został język chiński, wiec odinstalowałem, zainstalowałem notify & fitnes pobrałem język polski (1.5.0.2_Mili_chongqing_d.mm_forcePL_tylko.data.fw)wgrałem go tą aplikacją na opaskę wyświetliło się "Połącz z apk by uaktualnić" połączyłem MiFitem pobranym z postu dokładnie "MrTomi-3.5.4-PL.apk bazowany na miusiu MiFit z PL FW dla Amazfit BIP" połączyłem wszystko poszło dobrze ale opaska dalej wyświetla ten komunikat co mam zrobić? z tego co wiedziałem parę osób miało ten problem ale nikt nie napisał jak go rozwiązał. 

Edytowane przez Argi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Argi napisał:

mam problem

Masz w opasce zasoby od innej wersji firmware. Ściągnij z pierwszego posta najnowszą modyfikację firmware (1.6.0.10), wypakuj z zipa i wrzuć na opaskę oba pliki, powinno być dobrze. Daj znać czy data nie jest odwrócona, powinno być D.MM. Jest tam też link do moda Mi Fit 3.5.5.

Dodałem też aktualną wersję (2.2.0.14) moda do opasek bez NFC. Na razie bez wskaźnika baterii i ikonki powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, b4s1l napisał:

Masz w opasce zasoby od innej wersji firmware. Ściągnij z pierwszego posta najnowszą modyfikację firmware (1.6.0.10), wypakuj z zipa i wrzuć na opaskę oba pliki, powinno być dobrze. Daj znać czy data nie jest odwrócona, powinno być D.MM. Jest tam też link do moda Mi Fit 3.5.5.

Dodałem też aktualną wersję (2.2.0.14) moda do opasek bez NFC. Na razie bez wskaźnika baterii i ikonki powiadomień.

Dobra dzięki wszystko przeszło  bez problemu. Odnośnie daty to jest odwrócona jest mm/d. Edit: jednak nie działa bez problemu opaska nie synchronizuje pogody oraz nie wyświetla powiadomień mino nadania jej uprawnień. Gdy chce sprawdzić pogodę dostaje powiadomienie "połącz z apk by uaktualnić" tętno np synchronizuje się normalnie.

Edytowane przez Argi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, b4s1l napisał:

@Argi Data poprawiona, plik z 1 posta zaktualizowany. Pogoda tak "działa" już od dłuższego czasu, czasem trzeba trochę poczekać aż załapie. Problem z powiadomieniami to już raczej nie wina firmware, sprawdź na innym telefonie, lub na innej niż Mi Fit aplikacji.

Wszystko już ogarnięte po jakiś 2h samo się ustawiło na razie  wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie - posiadam Mi Band 3 połączony z iPhonem 6s. Jestem bardzo zadowolony, ale brakuje mi jednej funkcji - sterowania muzyką Spotify.

W App Store znalazłęm aplikację AmazTools, skonfigurowałem wszystko ale nie chce działać :( Przypuszczam, że działa to z innymi opaskami/zegarkami niż MB3.... Czy ktoś z Was ma wiedze na temat tego jak można by sterować odtwarzaczem iPhone'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko według poradnika w pierwszym poście, tzn. na mojego Mi Banda 3 wgrałem ostatnie dostępne zmodyfikowane .fw a następnie .res, ale na opasce jest tylko napis 'połącz z apk...'. Pomaga jedynie połączenie z oficjalnym Mi Fitem ale wtedy aktualizuje mi też zasoby na najnowsze oficjalne, przez co nie mogę używać tych zmodyfikowanych. Co jest nie tak?

Czy kolejność wgrywania fw i res ma znaczenie? Teraz zrobiłem tak, że najpierw wrzuciłem res a później fw i zadziałało. Przypadek czy to tak ma byc?

Edytowane przez 94smichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...