Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, frrancuz napisał:

On zamieścił obrazek kogo innego, nie swoje emoji106.png

RN5p - whyred
 

ta ale potem dopiero to bylo w cytacie :P

 

Uzywacie notify razem z mi fitem ? Bo tylko w tej konfiguracji mi pokazuje kto dzwoni : P?

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SKORPION napisał:

Może nie zezwoliłeś aplikacji na dostęp do kontaktów itd.

Taki pierwszy przykład 

20181112_092340.jpg

pojawia ci sie opcja wyciszenia pod tym i ta animacja do nacisniecia guzika może jakieś opcje mam powłaczane co kolidują ze soba :P ? Uprawnienia mam juz 3 razy sprawdzalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia ale tak szybko że ciężko na foto złapać to wyraźnie. 

Dnia 8.11.2018 o 19:39, b4s1l napisał:

PS. zauważyłem, że w zasobach DIGI zabrakło digitalizowanych małych cyferek na tarczach (kroki, data, itp.), poprawione.

A wlaśnie nie lepiej to wyglądało? Podrzuć mi na pw tą wersję z tylko godziną DIGI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SKORPION napisał:

Jak zmieniłeś czcionkę?  :)

większe usiłowałem z czcionki lifecraft mniejsze to juz własciwie pixelart :D tak jak ikonki :P generlanie może się nie każemu podobać bo nie jest to schludna  równa czcionka a wyświetlacz mi banda z opcja albo białe albo czarne nie pozwala jej jakoś wycieniować :D. 

Tarcze bez ikony blokady i wiadomości gdyby ktos reflektował oczywiście na własną odpowiedzialnośc :Dhttps://mega.nz/#!Y8tTCA7K!z9E71BYTpEtFy99o7qJwp_K8WLlhqs8E0rejsaAsx-0

 

493516091736330305%253Faccount_id%253D14179062016467866334%253Faccount_id%253D13849173266004510481%253Faccount_id%253D118983977180386393%253Faccount_id%253D1

 

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

posiadam smart band 3 z NFC

podpowie ktoś co zrobić żeby  pokazywało stan baterii tam gdzie jest godzina i jeszcze mam problem z pogodą  pod temperaturą pojawią mi się pytajniki pod powiedziecie jak można to zrobić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kasu napisał:

podpowie ktoś co zrobić żeby  pokazywało stan baterii tam gdzie jest godzina i jeszcze mam problem z pogodą  pod temperaturą pojawią mi się pytajniki pod powiedziecie jak można to zrobić?

Na znaki zapytania pomoże zmodyfikowany Mi Fit, link w 1 poście. Wyświetlanie stanu baterii zostało zapożyczone od użytkownika innego forum, jest dostępne tylko do opaski bez NFC.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...