Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, frrancuz napisał:

Jest super,ale nie mam ikonki koperty tylko jakiś krzaczek.

Ikonka koperty w zasobach KW i BOX zagubiła się ;), już poprawiłem plik z 1 postu. Ściągnij jeszcze raz i wgraj zasoby na opaskę.

PS. koperta działa na każdej tarczy.

Edytowane przez b4s1l
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jepcio napisał:

Fajnie było by gdyby po przeczytaniu powiadomienia koperta zniknęła. Aby to się stało to trzeba usunąć powiadomienia. Żeby ubyło, nie przeszkadza mi to. 

Możesz przytrzymać przycisk na opasce czytając powiadomienie, licznik się skasuje. A jeśli masz na myśli odczytanie na telefonie, to musiałby takie coś obsługiwać Mi Fit lub zamienna aplikacja.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, b4s1l napisał:

Ikonka koperty w zasobach KW i BOX zagubiła się ;), już poprawiłem plik z 1 postu. Ściągnij jeszcze raz i wgraj zasoby na opaskę.

PS. koperta działa na każdej tarczy.

A panie specu tarcze digi bez kłódki tam gdzies sa bo chyba nie widzę :X albo nie ogarniam ^^ chyba że sie juz skonczył koncert zyczen i teraz tylko normalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra kierowniku tylko klodka by znikła : p a te kopertki jak nie moga same znikac po odczytaniu to bez sensu zeby sie pojawiały : /

Plus zdigitalizować reszte cyferków i czcionków jeśli sie da fajnie by było ;P 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

2409863200067222883%253Faccount_id%253D1

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Lamcza napisał:

Wszystko gra kierowniku tylko klodka by znikła : p a te kopertki jak nie moga same znikac po odczytaniu to bez sensu zeby sie pojawiały : /

Plus zdigitalizować reszte cyferków i czcionków jeśli sie da fajnie by było ;P

Dodałem do 1 postu instrukcję modyfikacji zasobów, teraz każdy zainteresowany może sobie usunąć niechciane ikonki ;p

Co do digitalizacji wszystkiego, być może w przyszłości się uda.

PS. zauważyłem, że w zasobach DIGI zabrakło digitalizowanych małych cyferek na tarczach (kroki, data, itp.), poprawione.

Edytowane przez b4s1l
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Usiek1991 napisał:

Obecnie posiadam firmware 2.0.0.4, jeśli będzie jakiś update to przez Notify&Fitness będę mógł zaktualizować oprogramowanie czy muszę co jakiś czas instalować MiFit?

Będziesz mógł jeśli ktoś wstawi tu nową wersję. Korzystając z Mifit będziesz miał od razu dostępne. 

Ja tak robiłem ostatnio. 

Zaktualizowałem przez mifit i wywaliłem go. Korzystam z notify & fitness.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, HubiBubi napisał:

Po wgraniu modyfikacji nie działa mi opcja włączenia wyświetlacza mi band po podniesieniu nadgarstka, opcję w mifit mam włączona emoji848.png ktoś coś?

Wyłącz i włącz tę opcję w Mi Fit. Jeśli wgrywałeś gadgetbridgem, to nadpisuje on niektóre ustawienia na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zmienilem urządzenie z sgs9+ na pixela 2xl i mam od tej pory kłopot z mb3. Ze sklepu Google ściągnąłem mifit 3.5.3 i gadgetbridge wiadomo by przeflaahowac opaskę i po wgraniu firmware z linku na 1 stronie 1.8.0.0 mam ciągle w module pogody połącz z apk by uaktualnić. Żadne odłączanie bt, rozłączanie pary nie pomaga. Nie wiem jak miałbym wgrać firmware ten z 7 listopada :p, bo chętnie bym to zrobił, może on ten bug by zamknął, ale jak pobieram z linku pliki fw i res (wcześniej je wypakowuje z zipa) to jednak widzę tylko 1.8.0.0 w katalogach pliki. 

Z góry dzięki za pomoc jak to ustabilizować, by pogoda była ciągle wyświetlana a nie błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe ze rozpakowujesz zipa i masz stare pliki w paczce ; ) zrób to poprawnie. Ew. gdzie czym to rozpakowujesz i co klikasz jak ci wyskoczy komunikat jakiś :P może anulujesz rozpakowywanie i w efekcie dalej masz stary folder ze starym firmware. 

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zaktualizowałem opaskę do 2.0.0.4 wygrałem czcionkę łacińską do emotikonek i mam problem z czcionką brak np. litery "ć".Wgrywałem różne wersje zasobów i oprogramowania nic nie pomogło łącznie z oprogramowaniem oficjalnym. Może ktoś z Was wie jak temu zaradzić.0a0c490b6350b5c8faade4a4b6258a3c.jpg0cbd2e144bfb688e08114368bb47c9c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lamcza napisał:

niemożliwe ze rozpakowujesz zipa i masz stare pliki w paczce ; ) zrób to poprawnie. Ew. gdzie czym to rozpakowujesz i co klikasz jak ci wyskoczy komunikat jakiś :P może anulujesz rozpakowywanie i w efekcie dalej masz stary folder ze starym firmware. 

Dziś już na trzeźwej głowie ;) zaktualizowałem firmware na mb3 do 2.0.0.4 i wgrałem datę z zasobów i wygląd digi taki jaki preferuje. Problem dalej jest z pogoda, tzn ciągle mimo najnowszego fw podgranego przez gadgetbridge, potem jak rozłączam z tej apki parę i w mifit 3.5.3 łącze to mam połącz z apk by uaktualnić. Nie chciałbym już niczego psuć, bo czcionki się wgraly spoko, nic się nie rozjeżdża, nic nie jest jakoś dziwnie dzielone (skróty dni tygodnia czasem były jakby przecięte). Jest jakaś szansa by to poprawić już bez flashowania które jest zrobione poprawnie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...