Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, pkonrad napisał:

[mention=50930]Jepcio[/mention]

 

"Ubij" Sklep Play w telefonie, odszukaj ręcznie Mi Fit i powinien być update.

 

 

Przed napisaniem posta nie było. Zaraz po już była:) zaktualizowałem do nowego fw i wróciłem do notiffy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie, dziś z gearbest przyszła mi opaska, wersja CN. Zaktualizowałem oprogramowanie, wywaliłem MiFit, korzystam z Notify & Fitness PRO, bo miałem wcześniej MiBanda 2. Od rana poleciało mi 12%, bateria się wyrobi czy tu szybciej leci? Bo 2 trzymała mi 23-27 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji problem z wyświetlaniem pogody :huh: "Połącz z apk by uaktualnić". Rozłączenie pary i ponowne sparowanie nie dało nic poza tym, że wyzerował mi się cały przebyty dystans :evil:
Ktoś znalazł rozwiązanie problemu? 
Robiłaś to już wcześniej?
Bo aktualizacja wygląda tak: najpierw aktualizuje się firmware, wyświetla się komunikat o ukończeniu, po czym za chwilę zaczynają aktualizować się zasoby. I dopiero po tym proces jest kompletny i opaska zaczyna wyświetlać dane.
Wyzerowanie dystansu w opasce też mi się zdarzyło. W sumie nie jest to dziwne, skoro firmware instaluje się na czysto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie, dziś z gearbest przyszła mi opaska, wersja CN. Zaktualizowałem oprogramowanie, wywaliłem MiFit, korzystam z Notify & Fitness PRO, bo miałem wcześniej MiBanda 2. Od rana poleciało mi 12%, bateria się wyrobi czy tu szybciej leci? Bo 2 trzymała mi 23-27 dni.

Trzyma gorzej. Zdecydowanie. 2 - średnio 20-30 dni. 3 - średnio 10-15.

Połowę

 

W zależności od tego co się ma i ile. Mam tak samo N&FfMB, te same ustawienia, ten sam tryb.

 

RN5p - whyred

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bieda straszna... Skoro na N&F trzyma 10-15 dni to ciekawe ile na MiFit :D? Pewnie z 5, bo z tego co pamiętam to ta aplikacja najgorzej trzymała.

Edit

Kolejna kwestia, wywaliłem MiFit ale wcześniej nie odpiąłem opaski od konta, czy teraz jak bym chciał się zalogować to opaska się sparuję? Z 2 był problem, zrobiłem full wipe telefonu i musiałem przez apkę Fix it for MiBand 2 parować opaskę, bo Xiaomi miało takie zabezpieczenie "anty-kradzieżowe"

Edytowane przez Usiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Usiek1991 napisał:

To bieda straszna... Skoro na N&F trzyma 10-15 dni to ciekawe ile na MiFit :D? Pewnie z 5, bo z tego co pamiętam to ta aplikacja najgorzej trzymała.

Edit

Kolejna kwestia, wywaliłem MiFit ale wcześniej nie odpiąłem opaski od konta, czy teraz jak bym chciał się zalogować to opaska się sparuję? Z 2 był problem, zrobiłem full wipe telefonu i musiałem przez apkę Fix it for MiBand 2 parować opaskę, bo Xiaomi miało takie zabezpieczenie "anty-kradzieżowe"

Zalogujesz się bez problemu. Też tak zrobiłem. Następnym razem jakzainstslujesz mi fit to po prostu odłącz opaskę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 4 dni temu kupiłem opaskę w sklepie (komputerowym). Mam obawy, że mam ferelny model. 

 

Pracuje w firmie cateringowej po 13/14h dziennie, obsługujemy tylko duże firmy, więc nie mam po 20/30 dostaw dziennie, tylko po 6/7. 

Większość tego czasu spędzam za kółkiem. Opaska nalicza BARDZO dużo kroków gdy prowadzę np: 2170 kroków w ciągu 56min, jestem w 100% pewien, że wtedy byłem za kółkiem, bo zawsze o tej godzinie wyjeżdżam i zawsze dojeżdżam po 50/55minutach. 

Próbowałem ściągać opaskę, gdy prowadzę, ale jest jeszcze gorzej: nalicza po 500/600 kroków na 10min. 

Prowadzę ogólnie lewa ręką i na tej też noszę opaskę. Próbowałem też nosić opaskę na prawej - bez zmian, także nalicza kroki, gdy jeżdżę. 

Ustawiłem także w aktywności "prowadzenie auta" - też nalicza kroki 

Wczoraj ogólnie mialem: 17388 kroków, co jest kompletna bzdura, gdyż 30% czasu w pracy siedzę i czekam na wywóz, 60% jestem za kółkiem a reszta to realne kroki, gdzie robię kilka set kroków, żeby jedzenie było "pod drzwi".

Dziś kroków jest jeszcze więcej bo i ponad 20 tys. 

 

Telefon (htc u11), w aplikacji HTC Sense Companion, na liczył (wczoraj) 7958 kroków - w co jestem wstanie uwierzyć, bo podobnie wskazuję polar m400. 

Opaskę kupiłem głównie, do analizy snu (nawet się sprawdza, po całym dniu w pracy, wracam do domu ide spac i wstaje dość rzezko) oraz do powiadomień (gdy dzwoni szef) oraz do krokomierza - zdawałem sobie sprawę, że nie będzie tak dobrze jak w polarze, ale nie myślałem że będzie zawyzac o grubo ponad 100%.

Noszenie dwóch zegarków jest bez sensu (niestety m400 nie chce mi się połączyć z telefonem). 

A na telefonie kroki są podsumowaniem całego dnia (nie da się zobaczyc na dany moment ile zrobiłem kroków). 

Czy to jest wina opaski? Czy po prostu tak już jest? 

Versja: 2.0.04, ze sklepu play. Próbowane także na wersji 1.8

Wszystkie dane jak wzrost/waga/na której ręce opaska wpisane prawidłowo 

W czym może być problem? 

Screenshot_20181106-231847.png

Screenshot_20181106-232037.png

Screenshot_20181105-233232.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artiis napisał:

@Ineza

 

Niestety dalej nalicza kroki :(. 

Podobny problem zgłaszał właściciel Amazfit BIP który jest kierowcą autobusu. Ponoć problem pojawił się nagle w okolicach wrześniowych aktualizacji. Na BIP teoretycznie pomagało ustawienie "prowadzenie auta". Myślę że producent skopał coś w ostatnim czasie w algorytmie do naliczania kroków. Uważam że skoro kupiłeś w Polsce to spokojnie możesz prosić o wymianę reklamacyjną (lub rękojmię) ponieważ główny cel opaski - liczenie kroków działa Ci nieprawidłowo.

Moja żona nosi MiBand3 i w autobusie / samochodzie nie liczy jej kroków.

PS. może wahacze masz do wymiany w aucie służbowym :)

Edytowane przez Pan Arek
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...