Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Data nie jest wycentrowana. Nie wiem czy tylko w soboty, czy ogólnie, bo dopiero dziś wgrałem moda (fw i res), ale strasznie mnie to denerwuje, że data jest o kilka pikseli przesunięta w lewo :D Da się coś z tym zrobić?

Ewentualnie bardzo prosiłbym autora o stworzenie wersji forcePL bez zmiany zasobów dla opaski bez NFC, bo w zasadzie podoba mi się domyślny wygląd. Potrzebuje jedynie polski język, żeby przy powiadomieniach nie wyświetlały się pytajniki.

IMG_20181027_124602.thumb.jpg.2d2e6ccfc434af16ace05e46575df911.jpg

Edytowane przez darvd29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damiano78 napisał:

Pobiera z internetu.
Musisz mieć włączony.
Może nie ma twojej miejscowości. Wpisz najbliższe miasto.

Nie chodzi o to, zauwazylem ze pogoda aktualna w danym czasie aktualizuje sie dopiero po synchronizacji czyli wejsciu w mifita, sama sie nie aktualizuje np co godzine. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, darvd29 napisał:

Data nie jest wycentrowana.
Ewentualnie bardzo prosiłbym autora o stworzenie wersji forcePL bez zmiany zasobów dla opaski bez NFC, bo w zasadzie podoba mi się domyślny wygląd.

Data jest wycentrowana, to jedynka w godzinie jest rysowana na środku, stąd taki efekt.

Firmware forcePL do zwykłych zasobów dodany do 1 postu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mam głupie pytanie, ale po zmianie czasu dalej mam godzinę z letniego czasu, a szukam opcji gdzie zmienić to w bandzie w mifit i znaleźćnie mogę tego ustawienia by automatycznie godzina się zaktualizowałana czas zimowy ;)

Ktos pomoże rozwiązać temat;)?

 

Edit: nie ma tematu, rozlaczylem pare i ponownie podłączyłem opaskę i godzina jest już właściwa;)

Edytowane przez niejestemprogramista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jepcio

Każdy w krokach i swipe w prawo. 

@b4s1l

Dałoby się jakoś dopracować digi aby więcej cyfr było w tym stylu np. bieżąca pogoda % bateri, ilość powiadomień, kroki  itp :D ?

Wgrałem najnowszy update oczywiście śmiga aż miło ; P. Dzięki. 

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) posiadam mi banda 3 od kilku miesiecy i od samego poczatku nie mialem z nim problemu. W pierwszy dzien spolszczylem opaske, uzywam od nowosci mi fit i wszystko bylo cacy. Dopiero jakies 2 dni temu napotkalem blad. Brak pogody. Tylko komunikat zeby polaczyc sie z apk. Raz resetowanie albo parowanie od nowa pomagalo a raz nie. Pojawila sie nowa opcja tzn biezacej pogody ktorej do tej pory nie bylo a przyznam, ze bardzo dobrze pomyslane. Tego brakowalo. No i raz pogode pokazuje tylko z temp w ciagu dniu/w ciagu nocy, raz z biezaca (rzadko) a raz wlasnie wogole. Czemu tak sie dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaaa

Jakbyś przeczytał kilkanaście ostatnich postów to byś wiedział. Problem pojawił się po zmianie czasu na zimowy i zapewne zostanie naprawiony w kolejnych wersjach firmware i aplikacji Mi Fit. Jak masz ochotę to przetestuj działanie pogodny na najnowszej wersji beta Mi Fit 3.5.3.1

https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-5-3-1-release/mi-fit-3-5-3-1-android-apk-download/

Żeby nie było później jęków to od razu dodam, że bety Mi Fit nie mają synchronizacji z Google Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aresza20 napisał:

Czy jest ktoś w stanie pomóc jak zniwelować te ??? Zamiast polskich znaków ?

Instalowałem różne firmware ale no nie mogę dojść ładu korzystam z aplikacji notify & fitness wersja full .. 

Może zainstaluj fabryczny plik z czcionką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, pkonrad said:

W Sklepie Play pojawił się Mi Fit 3.5.3 i zawiera dużo nowszy nowy firmware do Mi Band 3, V2.0.0.4

 

Edit:

Po aktualizacji pogoda ciągle nie wyświetla bieżącej temperatury :(

Dokładnie, wyświetlanie aktualnej temperatury długo nie podziałało, zmiana czasu na zimowy dużo namieszała.

W nowej wersji fw widzę, że data z automatu jest w formacie D/MM i znów zmieniła się ikonka ćwiczeń :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...