Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem o co chodzi z tym "bez kłódki" :grin: ale pewnie o blokadę ekranu, z której ja nie korzystam, bo mnie się nigdy żadna kłódka nigdy nie wyświetla :shock::grin: 

@b4s1l czy to normalne, że pojawiła się aktualizacja kilka dni temu MiFita i MiBanda, a u mnie nic się nie wydarzyło? Poprzednia aktualizacja zrobiła się z automatu sama poprzez MiFita (używam oryginalnego MiFita) po podłączeniu opaski i połączeniu z wifi i czcionka Digi po tej aktualizacji pozostała bez zmian, a jedynie format daty musialam na nowo sobie wgrać z kropką. Tym razem nie widzę żeby cokolwiek się wydarzyło. Wszystko się wyświetla bez zmian. Czcionka nadal digi, nadal powiększona, a data nadal z kropeczką. Wersję MiFit mam 3.5.0, a firmware 1.6.0.16.. Chyba, że coś się wydarzyło "na śnie" i o tym nie wiem :-?:-D no i chyba, że tak ma być, że raz wgrany mod już jest ok, i nie na potrzeby go "odświeżać" po każdej aktualizacji? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ineza napisał:

Ja nie wiem o co chodzi z tym "bez kłódki" :grin: ale pewnie o blokadę ekranu, z której ja nie korzystam, bo mnie się nigdy żadna kłódka nigdy nie wyświetla :shock::grin: 

czy to normalne, że pojawiła się aktualizacja kilka dni temu MiFita i MiBanda, a u mnie nic się nie wydarzyło?

chyba, że tak ma być, że raz wgrany mod już jest ok, i nie na potrzeby go "odświeżać" po każdej aktualizacji? ;-)

Tak, przy włączonej blokadzie ekranu wyświetla się kłódka.

W Mi Fit 3.5.0 nie ma aktualizacji dla Mi Band 3, wersja firmware/zasobów jest ta sama co w 3.4.9.

Mod/zasoby trzeba będzie odświeżać po aktualizacji.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Msm oficjalny mi fit i od kilku dni nie mam pogody.

Caly czas informacja aby połączyć z apk.zeby zaktualizować, ale jest połączona i jest internet.

 

Edit:

Ok, rozłączyłem parę i ponownie zsynchronizowałem w mi fit.

Co kilka dni muszę robić resync, bo mam brak pogody co jakiś czas.

Edytowane przez XanaxSR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję i zapytam, chociaż zapewne takie pytanie było, ale nie znalazłem.

Przymierzam się do zakupu Band 3. Czy global różni się czymś od chińskiej? W sensie z tego co wiem 3 ma oficjalne spolszczenie z Mi Fit, czy ma znaczenie wersja (jak w przypadku BIP), że global pobierze firmware polski a chińska nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Dziś zakupiłem sobie mi band 3 i podczas konfiguracji (aplikacja Mi Band Notify) zauważyłem że jest mała liczba ikon dla powiadomień względem mi banda 2. Wiadomo coś może czy liczba tych ikon się zwiększy? A może wcześniej było więcej tylko że aktualizacje coś namieszały i trzeba czekać na kolejną?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie też apka w telefonie (S9+) sama mi się zaktualizowała do wersji 3.5.2 i pobrało firmware, który zmienił wiele, ale najbardziej drażni ten z czapy format daty mm/dd. Aby to naprawić (przywrócić ten z alternatywnego oprogramowania format poprawny), trzeba pobrać Gadgetbridge apkę i potem pobrać pliki na telefonie v5_1.8.0.0_Mili_wuhan_d.mm_tylko.data.fw ?
Zależy mi na zmianie formatu daty tylko, a ostatnią operację robiłem w lipcu jak przyszła opaska i od tamtej pory był spokój, więc nie pamiętam algorytmu, a ten na 1 stronie nie mówi nic jak zrobić, w przypadku chęci przywrócenia starego, normalnego formatu daty :(

Dzięki z góry za pomoc i podpowiedź!

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, niejestemprogramista napisał:

Aby to naprawić (przywrócić ten z alternatywnego oprogramowania format poprawny), trzeba pobrać Gadgetbridge apkę i potem pobrać pliki na telefonie v5_1.8.0.0_Mili_wuhan_d.mm_tylko.data.fw ?
Zależy mi na zmianie formatu daty tylko, a ostatnią operację robiłem w lipcu jak przyszła opaska i od tamtej pory był spokój, więc nie pamiętam algorytmu, a ten na 1 stronie nie mówi nic jak zrobić, w przypadku chęci przywrócenia starego, normalnego formatu daty :(

Zgadza się, ta wersja moda zmieni Ci tylko datę. Pierwszy post zawiera krótką instrukcję flashowania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...