Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, eljot napisał:

Może kiedyś się doczekamy takiej opcji, ja zdecydowanie jestem na tak

Też czekam na to dla Amazfita, bo mam dni w których MiFit  twierdzi że tylko po 2 godziny na dobę sypiam :))

A niezbyt mi pasuje dodatkowe apki trzymać na fonie tylko dla jednej funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, b4s1l napisał:

Aktualizacja modyfikacji z pierwszego postu, dodana powiększona tarcza zegara.

U mnie jest coś nie tak. Wersja oprogramowania 1.5.0.11

20180901_152859.jpg

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ostry777 napisał:

Czesc, ja siedze na zmodowanej apce z 1 postu bo nie bylo jezyka polskiego ani informacji kto dzwoni. Czy teraz oficjalna apka z play store daje to samo?

Tak.

17 minut temu, Murkee napisał:

U mnie jest coś nie tak. Wersja oprogramowania 1.5.0.11

Trzeba wgrać zarówno zasoby jak i firmware, wersję 1.5.0.11 na razie odpuściłem od dodawania do 1 postu, ale jak trzeba to TU jest wersja z dużą tarczą.

Edytowane przez b4s1l
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, otis napisał:

@b4s1l masz jakiś screen protector? można wiedzieć gdzie kupiony? zamówiłem od przyjaciół z chin ale za cholerę nie pasują

Kolega @frrancuz słusznie zauważył, że jest już wątek o foliach, nasze posty powinny się tam teleportować ;) Kupiłem na testa TO. Bardzo dobrze przylega na zaokrągleniach, jak na razie nie odpadła po wielu myciach. Nie pokrywa całego szkła. Z opaską dostałem w komplecie 2 folie (Goldway na aliexpress), te były tragiczne i poszły od razu do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zalogować przez konto Google.  Ale jest inny problem. Aplikacja nie może wykryć opaski.  Po wylogowaniu  z Google i logowaniu przez Facebook działa dobrze.  Ktoś ma taki problem i pomoże rozwiązać?

Screenshot_20180903-000948.png

Edytowane przez Jepcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,
Wczoraj zakupiłem opaskę i zainstalowałem MiFita z GooglePlay. Wszystko ładnie się zaktualizowało i jest po polsku. Problem jest jedynie z datą, która jest wyseitlana w formacie MM/DD a nie DD/MM.
Czy istnieje możliwość zmiany formatu bez wgrywania modyfikacji?

Ktoś pytał o protector na ekran. Ja kupiłem z 3mk wersję Arc. Pokrywa praktycznie całą powierzchnię (łącznie z przyciskiem dotykowym) i świetnie przylega. Jest kompletnie niewidoczna. Wygląda to tak, jakby "mydełko" było bez folii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może pochwalić się współpracą Notify & Fitness z Mi Band 3?
U siebie korzystam z N&F razem z zainstalowanym MiFitem. Wszystko ładnie działa poza monitorem tętna nad którym nie mogę zapanować.
Ustawiam interwał że ma monitorować np. co dwie godziny i włączony monitor tętna a w rzeczywistości leci pomiar ciągły.
Jak macie ustawione typy pomiaru? Wyłącznie Mi Band, tylko aplikacja Notify, użycie aplikacji Notify i Mi Band?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...