Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sprawa, miałem zainstalowaną betę z językiem polskim z apkmirror i nie mogłem zalogować się do konta Google (synchronizacja z Google Fit). Odinstalowalem Mifit z telefonu i zainstalowałem ze sklepu Play 3.4.4, pozostał język polski i mogę połączyć się z Google Fit. Po restarcie telefonu nadal wszystko działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że Ameryki nie odkryłeś. Mi Fit 3.4.4 ma starszą wersję firmware dla Mi Band 3 niż beta 3.3.6.8. Nic dziwnego więc, że pozostał polski język i wszysko śmiga, bo opaska cały czas działa na FW z Mi Fit 3.4.6.8. Wgraj oficjalny Mi Fit 3.4.6 z pierwszego posta, jeśli w Sklepie Play masz cały czas wersję 3.4.4

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pkonrad napisał:

Rozumiem, że Mi Fit w 1 poscie to nie jest oryginał taki jaki jak w Sklepie Play, tylko wersja lekko stuningowana przez Ciebie default_smile.png A czy mógłbyś udostępnić czysty oryginalny apk z Mi Fit 3.4.6 taki jak można pobrać w Sklepie Play?

Apka nie jest przeze mnie ruszana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pkonrad napisał:

Mogę sprawdzić. FW też się zmieni?

3 godziny temu, XanaxSR napisał:

Wgrałem przez Gadgetbridge poprawkę dd/mm/yyyy i teraz nie widzę mi banda.

Nie mogę się połączyć przez mi fit.

Miał ktoś podobnie ?

Masz ogólnie sparowane z mi band? Jeśli tak to rozlacz i spróbuj połączyć na nowo. Mi pomogło. Aha, dodatkowo usuń opaskę z gadgetbrigde. 

Edytowane przez Jepcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja natomiast mam problem tego typu, że po instalacji firmware 1.5.0.2 nie mogę wgrać moda "Zmiana wyglądu cyfr zegarów na przypominające wyświetlacz 7-segmentowy."

Jak wchodzę w ES Explorer i klikam 1.5.0.2-Mili_wuhan-digi_v6.res, wyświetla mi się : Plik nie może być zainstalowany. Urządzenie nie gotowe, w Gadgetbridge jest POŁĄCZONY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dstrzalkowski napisał:

Jak wchodzę w ES Explorer i klikam 1.5.0.2-Mili_wuhan-digi_v6.res, wyświetla mi się : Plik nie może być zainstalowany. Urządzenie nie gotowe, w Gadgetbridge jest POŁĄCZONY...

Jest to błąd w Gadgetbridge, na pewno w kolejnej wersji będzie działać. Teraz można użyć notify & fitness do wgrania zasobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie opaska, zainstalowało mi język polski z aplikacji Mi Fit, automatycznie.

Jednak nie jestem do końca zadowolony, z faktu, że opaska naliczyła mi przez 15km jazdy autobusem 1k kroków. 

Ma ktoś na to sposób, jak to naprawić, ewentualnie zneutralizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wegen213 napisał:

Dzisiaj doszła do mnie opaska, zainstalowało mi język polski z aplikacji Mi Fit, automatycznie.

Jednak nie jestem do końca zadowolony, z faktu, że opaska naliczyła mi przez 15km jazdy autobusem 1k kroków. 

Ma ktoś na to sposób, jak to naprawić, ewentualnie zneutralizować?

U mnie często nalicza np. 1/2k kroków po przejechaniu 10/20km samochodem jako kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, na jakiej zasadzie działa pogoda w opasce?? Po wpisaniu recznie po 3 dniach pisze połącz sie z aplikacja aby aktualizować, dostep do neta mam ciagle a po drugie jesli używa sie wyszukiwania przez gps to i tak nie korzysta z gps tylko danych internetowych i pokazuje mi 2 miejscowosci dalej. 

Edytowane przez martini9008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szybkie pytanie. Nie ma znaczenia czy kupię globala czy cn to i tak dostanę język PL przy 3.4.6 ?
Ja kupiłem opaskę w wersji china i po zainstalowaniu Mi Fit w wersji 3.4.6 zaktualizowało firmware opaski i mam wszystko w języku polskim.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...