Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie odebrałem swoją opaskę Mi Fit. Obecnie posiadam iphone. Rozumiem iż muszę opaskę połączyć z Mi Fit w celu zaktualizowania się firmware, następnie ją "odparrować", zainstalować na telefonie z androidem aplikację gadgetbridge w nim wybrać plik do ios z jezykiem polskiem (tak jak na 1 stonie - https://yadi.sk/d/aUaosDb13aGKi5) po czym odparować opaskę i połączyć z Mi Fit na ios ponownie ?? Będę wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa!
Jak myślicie co się stanie jak zmienicie język w Amaztools na Russian pod iOS?

Miła niespodzianka dla użytkowników sprzętu spod znaczka Apple!
Spróbujcie bez strachu tylko po tym fakcie zróbcie połączenie i synchronizację z Mi Fit.

Tego się nikt nie spodziewał, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś żółtek z zarządu firmy stwierdził, że nie będzie obsługi innych języków w chińskim mb3 do momentu, aż nie wypuszczą wersji global - by napędzić sprzedaż i sobie większe zyski. Dlatego pośpiesznie wycofali nowe wersje MiFit z aktualizacjami FW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi Fit 3.4.6.8 mam taki problem, chyba jedyny, ale bolesny, że przestało działać wyswietlanie godziny po obrocie nadgarstka. Działało przez chwilę i koniec. Rozłączałem parę/ łączyłem ponownie, opcje wybudzania przy ruchu nadgarstka włączałem/wyłączałem - nic nie pomaga. Ktoś tak miał i rozwiązał problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja z kolei mam na wersji Mi Fit 3.4.6.8 taki problem, że opaska nie jest spolszczona, nadal mam chińskie krzaczki. Wersję firmware na opasce mam 1.4.0.6.

Nie wiem gdzie popełniłem błąd. Najpierw miałem Mi Fit ze sklepu Play (chyba 3.4.4). Po podłączeniu opaski jej FW się zaktualizowało. Potem przeczytałem, że ta wersje nie wspiera języka polskiego, więc pobrałem i zainstalowałem Mi Fit 3.4.6.2, bo myślałem, że to jest najnowsze... FW w opasce znowu się zaktualizowało.

Później wyczytałem na tym forum, że wersja 3.4.6.8 jest najlepsza do spolszczenia (chociaż beta) i zainstalowałem ją. Tym razem FW w opasce nie aktualizowało się.

Czy ktoś zechciałby mi pomóc i powiedzieć, w jaki sposób teraz mogę uzyskać język polski w opasce?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...