Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Instalacja języka PL na ios dla MiFit 3.4.4 / Firmware 1.3.0.4

1) Ściągamy program AMAZTOOLS z appstore, parujemy opaskę.

2) Wchodzimy w safari w link

https://yadi.sk/d/pAvQjrJY3Za25j

3) Klikamy download i otwórz w amaztools

4) Instalujemy firmware i cieszymy się językiem PL.

Pozdrawiam.

Edytowane przez buster1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego!

Działa bez problemu twój sposób.

Dodam jeszcze że najlepiej robić to wszystko z telefonem przełączonym na język English w iPhone.

Najpierw pobrać najnowszy firmware a później już zgodnie z opisem.

Po wrzuceniu firmware trzeba tylko połączyć się z Mi Fit i ściągnąć zasoby automatycznie.

Później wracamy do języka Polski w telefonie.

Po co te kombinacje? U mnie nie chciał się zaktualizować do najnowszej wersji na języki polskim w iPhone.

Dodam od siebie że jak zmienimy język w AmazTools na English to będziemy mieli pogodę w języku English zamiast "???".

Super sprawa!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b4s1l A dałoby się zrobić tarczę zegara z datą w formacie nazwa dnia i dzień bez miesiąca? Przykład -"12 Niedziela"? Nie wiem jak innym ale mi się wydaje, że miesiąc jest zbyteczny bo raczej każdy wie jaki jest a z dniem to różnie bywa.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jepcio napisał:

Ja ewentualnie mógłbym poprosić aby pokazało bieżącą pogodę oraz wilgotność. Nie jestem przekonany rodzinnych płatnych aplikacji.

Ps. Też macie język angielski przy aktywnosciach?

Pogoda jest podawana na opaskę z połączonej aplikacji, Mi Fit wyświetla na swój sposób, inne aplikacje inaczej. Zapotrzebowanie na wilgotność itp trzeba kierować do programistów Xiaomi :)

Jeśli masz na myśli język głosu - to tak.

1 godzinę temu, Djok napisał:

Dlaczego nie pokazuje mi na najnowszym sofcie kto dzwoni? Jak zmienię na angielski to pokazuje.

Najnowszym, czyli którym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Fit 3.4.6.8?
Do wykonania standardowo: sprawdzenie uprawnień aplikacji, restart bluetooth/telefonu, odparowanie i sparowanie na nowo opaski.
Wszystko to zrobiłem. Dzwoniącego pokazuje tylko, po zmianie języka telefonu na angielski.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, damiano78 napisał:

Czy ktoś ma oryginalny software 1.3.0.4 który domyślnie jest in China? Ze znaczkami?
Chciałbym przywrócić do stanu jak z pudełka.

ŁAP (oba pliki do wgrania gadgetbridgem)

5 godzin temu, kucykpl napisał:

Jeszcze wrócę do formatu daty. Mianowicie mam w domu dwa (Żony i mój). Do softu 1.3.0.5 format daty był ok. Czyli DD/MM zrobiłem na swoim upgrade mi fitem 3.4.6.8 i format  jest MM/DD. Ciekawe

Po upgrade firmware masz domyślną "amerykańską" datę. W 1 poście jest modyfikacja ze zmianą samej daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2018 o 19:45, bubcio napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie MiBand. Czy jest aplikacja na telefon huawei p9, która po ściągnięciu opaski (w pracy nie bardzo mogę chodzić z opaską) zbierała dane tak jak huawei health? Chyba, że ktoś ma sposób na  połączenie huawei health z MIBand?

Ktoś może pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki b4s1l

Działa też po prostu wrzucenie niższej wersji jakiejkolwiek nawet już spolszczonej.

Po restarcie opaska od razu zaciąga 1.3.0.4 na iOS i po kłopocie.

 

Gdyby ktoś chciał zrobić pod iOS to znalazłem taki film:

 

Xiaomi Mi BAND 3 opaska - jak zmienić wgrać JĘZYK POLSKI na iPhone iOS Apple - ZA DARMO !https://youtu.be/tjFRZaNDD9E

 

Działa bez problemu ten sposób i pogoda może być po angielsku dzięki Amaztools.

Wszystkie funkcje działają poprawnie, nie zauważyłem żadnych błędów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pewien problem. Mój mi band 3 przyszedł do mnie w poniedziałek (2 dni temu) a już zjadło mi 40 %, dziennie jakoś kolo 15% zjada. Mam aplikacje notify&fitness for mi band. Polecacie jakąś inna apke? żeby wytrzymywał trochę dłużej? jak skonfigurować te aplikacje? mógłby ktoś się podzielić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...