Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, b4s1l napisał:

Musisz wrzucić FW z 1 postu gadgetbridgem lub innym softem obsługującym aktualizowanie mb3.

A wiec tak. Zrobilem tak jak mówiłeś. Data się nie zmieniła, mało tego pogoda jest po angielsku. A teraz bez aplikacji gadgetbrigde nie mogę się zalogować. Jakieś inne pomysły?

Edit. Udało się rozlaczyc i na nowo połączyć  więc działa.  Sorki za zasmiecanie forum,można usunąć. 

Edytowane przez Jepcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy wersja global to już wyszła ?

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Band-3-Miband-3-Smart-Tracker-Band-Instant-Message-Caller-ID-5ATM-Waterproof/32881422628.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.259.72113c00Q9VuNZ

Tu niby jest ale na innych nie zauważyłem. 

btw jaka jest różnica miedzy chińską a globalem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś instalował najnowsze Mi Fit beta i wrzucił 1.3.0.8 a później spróbował wrócić do oficjalnego Mi Fit ze sklepu?

Jest możliwa taka opcja żeby mieć poprawiony soft na starszym Mi Fit?

Chodzi głównie o pogodę ze znakami zapytania.

Ma to być pod IOS akurat ten trick. Czyli robię aktualizację na androidzie i powrót do użytkowania na IOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miroslawus napisał:

Zainstalowałem wersję Mi Fit 3.4.6.8 i zmienia mi się język na angielski. Zmieniłem w telefonie język na angielski  i z powrotem na polski. Opaska znowu była po polsku, ale po pewnym czasie znowu mam wszystko angielskie. Jest na to rada?

Mam to samo, poza Mi Fit miałem Mi Bandage, po odinstalowaniu tej drugiej apki wrócił język Polski. Pewnie trzeba poczekać na stabilną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pkonrad napisał:

To odinstaluj Mi Band Tools i Twój problem zniknie. Na przyszłość zanim zadawać pytanie wystarczy przeczytać kilka czy kilkanaście ostatnich postów ;)

Śledzę ten wątek od samego początku, bo jak wyszedł mi band 3 to od razu kupiłem i nie czytałem nic na temat, że przy wersji 3.4.6.8 trzeba odinstalować inne aplikacje. Może coś pominąłem to przepraszam, ale wskaż mi taki opis gdzie to było napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziś po przyjściu z pracy zobaczyłem że listonosz dostarczył mojego zamówionego z chin 4tyg temu mibanda3. Z dwójką spędziłem ponad rok i jestem zadowolony:)

Sparowalem opaskę korzystając z oficjalnej apki mifit z Google sklepu (korzytstam z apki przy używaniu mb2), oczywiście moja uwagę przykuly chińskie krzaczki:)

Zmiana języka na polski rozumiem może być wykonana tylko przy zastosowaniu się do instrukcji z pierwszego postu tak? A apke oficjalna mifit należy odinstalować i zainstalowac z komputera tę alternatywną podaną na forum tak? 

Czy jest możliwość inaczej jakoś pobrać bez dlubania firmware polski do tej opaski? Może jakaś płatna apka? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez niejestemprogramista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, niejestemprogramista napisał:

Czy jest możliwość inaczej jakoś pobrać bez dlubania firmware polski do tej opaski?

Już nie trzeba dłubać. Wystarczy pobrać najnowszego MiFita dev z apkmirror (ma w sobie najnowsze FW z polskim), zainstalować i powinno być wszystko spolszczone. https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-4-6-8-release/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja po wgraniu mi fit beta miałem problemy z językiem... raz polski, raz mieszany eng/pol/ch

wgrałem starszą wersję z forum i było ok ale do czasu...

już się przestraszyłem że coś padło, ale doczytałem, że MBT coś knoci... up zrobiony i zobaczym co dalej...

 

p.s.

siedzę na modzie bo beta nie ma google fit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie MiBand. Czy jest aplikacja na telefon huawei p9, która po ściągnięciu opaski (w pracy nie bardzo mogę chodzić z opaską) zbierała dane tak jak huawei health? Chyba, że ktoś ma sposób na  połączenie huawei health z MIBand?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Miałeś problemy z powodu zewnętrznej aplikacji, nie MiFita. A jak wydadzą stable z tym nowym FW to powinien być google fit.

Mam ten sam problem, tylko z inną aplikacją mi bandage, po jej odinstalowaniu problem znika. Koresponduję przez cały dzień z twórcą tej apki i pisze, że u niego na telefonie problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...