Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Potrzebuje pomocy ;)

Dzisiaj zaktualizowałem sobie telefon Huawei p10lite (dostałem aktualizacje z Androida 7.1 do 8.0 + EMUI z 5.1 na 8.0). Po aktualizacji pojawił się problem, opaska cały czas rozłącza się z telefonem (nie ma połączenia bluetooth), działa tylko wtedy kiedy włączona jest aplikacja MiFit, zaznaczam, że używam zmodowanej aplikacji z tego tematu. Macie może pomysł co może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, djmarco83 napisał:

jak to ustawić bo np chce iść po południu na drzemkę ale nie mogę bo co jakieś powiadomienie to mi wibruje opaska.

Najprościej to wyłączyć w fonie bluetooth.

 

add.

Chociaż tu piszą że jest opcja nie przeszkadzać

http://www.kobietatestuje.pl/2018/06/xiaomi-mi-band-3.html

tylko ciekawe czy prościej się do tej opcji przebić,  czy po prostu wyłączyć bluetooth.

Edytowane przez Netoper
add
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, mielonka said:

Witam!

Zainstalowałem spolszczenie w mojej opasce na systmie iOs, ale opis pogody po obrazkiem jest w postaci znaków zapytania, da się to poprawić/wgrać lepiej?

Pozdrawiam

Zainstaluj aplikację MiFit do której link oraz wskazówki co i jak znajdziesz w pierwszym poście w tym wątku. Tam jest oprogramowanie opaski w pełni spolszczone, gdzie zamiast pytajnikow w pogodzie jest normalny opis pogody w języku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/29/2018 at 11:10 PM, b4s1l said:

FW bez zmiany nr wersji (iOS)

  Reveal hidden contents

Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

  1. Odinstaluj MiFit
  2. Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
  3. Restart telefonu
  4. Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
  5. Odinstaluj MiFit
  6. Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać

Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Prawdopodobnie to samo dotyczy logowania kontem facebook (punkt 2 wykonujemy w ustawieniach facebooka itd).

 

 

Poprzednie wersje:

  Reveal hidden contents

MiFit 3.4.3 / Firmware 1.2.0.8

Spolszczenie, zmiana daty na dd/mm, numer wersji zmieniony na 1.2.0.9

FW bez zmiany nr wersji (do iOS)

 

MiFit 3.4.1 / Firmware 1.1.0.14

Spolszczenie, zmiana daty na dd/mm, numer wersji zmieniony na 1.1.0.17.

FW bez zmiany nr wersji do (iOS)

 

 A to nie jest właśnie link pod iOS? :-)

Edytowane przez Ineza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Xiaomi RN3 pro, wgrywałem fw przez gadgetbridge, oraz przez sam zmodyfikowany mi fit, później opaskę łączyłem z mi fit na ios i raczej nie było różnic ,

Zwracam honor autorowi modyfikacji, gdyż zainstalowałem na androidzie zmodyfikowany mi fit , później już połączyłem z oficjalnym mi fit na iOs i wszystko jest przetłumaczone jak nalezy :)

Pozdrawiam

Edytowane przez mielonka
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim huawei mate 10 lite odczuwalną różnicą między zmodyfikowaną wersją aplikacji i sklepową jest zupełnie nie porównywalne zapotrzebowanie na energię. Oryginalna aplikacja po rozłączeniu opaski sama zabijała swój proces. Modyfikowana działa cały czas i trudno jest zatrzymać jej proces, bo po zatrzymaniu sam z automatu uruchamia się ponownie, przez co drenuje baterie. Reszta działa bez zarzutu. Pogoda w pełni po polsku, menu po polsku, caller id działa przy połączeniach i smsach nawet z dziwnymi znaczkami w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy po instalacji Mi fit z tego postu komuś nie wyświetla się stan naładowania baterii? Widzę że taka opcja jest a mam tylko kroki tętno pogodę powiadomienia i więcej. 
Ekran kroki i przesuń go w prawo.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z zalogowaniem się do zmodowanej wersji aplikacji z pierwszego postu tj.  MiFit 3.4.4 / Firmware 1.3.0.4. Nie mogę się zalogować za pomocą konta Google (po wybraniu konta kręci się kółeczko "Chwileczkę") ani konta Xiaomi (wyświetla komunikat, że konto nie istnieje). Najpierw zainstalowałem oficjalną aplikację -> zalogowałem się za pomocą konta google -> sparowałem opaskę -> odinstalowałem aplikację (tu próbowałem uruchamiać telefon ponownie, próbowałem też bez uruchamiana instalować moda) -> zainstalowałem zmodowaną. Gdzie robię błąd?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daro_ufo napisał:

ani konta Xiaomi (wyświetla komunikat, że konto nie istnieje)

To błędny komunikat, a problemem jest prawdopodobnie z Rodo i nadgorliwością Xiaomi.. Miałem podobnie na oficjalnym MiFit jak znajomemu podpimałem Bip-a po przesiadce z MiBanda. Wystarczyło kliknąć utwórz konto, pojawiła się prośba o zaakceptowanie umowy i nieistniejące konto się pojawiło (logowanie przez konto Mi oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

czy ktos moze mi powiedziec po kolei jak wgrac ta aplikacje mi fit i firewall na iphonie? zupelnie nie mam pojecia jak to mam zrobic. ;(

probowalam scianac te pliki na telefon, sciagnelam do winzipa niby rozpakowalam i d**a. 

prosze o pomoc, bo kurcze wolalabym jednak miec polska wiersje opaski. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mi band 3 nie pokazuje mi na opasce powiadomien o np SMS, przychodzacym polaczeniu itp.
WIe ktos gdzie to wlaczyc ? Wgralem modyfikowany MiFit a potem oryginalny i tlumaczenie na opasce dziala ale powiadomienia nie dzialaja..
Włącz w opcjach Mi Fit i nadaj uprawnienia.
W razie potrzeby uruchom ponownie telefon.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, FromWP napisał:

To błędny komunikat, a problemem jest prawdopodobnie z Rodo i nadgorliwością Xiaomi.. Miałem podobnie na oficjalnym MiFit jak znajomemu podpimałem Bip-a po przesiadce z MiBanda. Wystarczyło kliknąć utwórz konto, pojawiła się prośba o zaakceptowanie umowy i nieistniejące konto się pojawiło (logowanie przez konto Mi oczywiście).

@FromWPDziękuję! Tak jak wspomniałeś zaakceptowałem utworzenie nowego konta, zaakceptowałem umowę i poszło! :D  @b4s1l jeżeli będę miał jeszcze problemy spróbuję przez VPN. Mam rozumieć jakiś chiński VPN?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...