Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

@Malina94

Niektórym powiadomienia sms działają, innym nie. Mi nie działają, więc rozwiązałem to dodając aplikację sms do powiadomień w Mi Band Tools (z Google Play można pobrać).

Co do powiadomień z Messengera, to już musisz dodać w Mi Fit. Wchodzisz w "Alerty aplikacji" i dodajesz każdą aplikację z której chcesz powiadomienia. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pkonrad napisał:

Przeczytaj temat od początku do końca. Nie ma tego wiele. Nie przemęczysz się ;)

  • stawienia/google/połączone aplikacje -> usuń mifit
  •  
  • Z tym miałem problem. Nie wiedziałem jak zrobić. Ale już jest ok. Mam język PL na razie zostaje przy apce z postu. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Malina94 napisał:

Mam apkę z 1 postu i firmware 1.2.0.9, wyświetla się kto dzwoni i tak dalej, ale powiadomień na miband nie dostaję (sms ani z messengera ani żadnych innych).

Uprawnienia w ustawieniach aplikacji zainstalowanych nadane, w samej aplikacji też ;)

Jakieś pomysły?

Po nadaniu uprawnień dla SMS zrestartuj telefon.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kernel napisał:

Czy teraz mogę odinstalować ten mi fit z PL i zainstalować ze sklepu Play ? Czy wtedy wróci do wersji Chińskiej ?

Nie wróci do czasu pojawienia się nowego firmware. Na oficjalnej aplikacji nie będzie działać pogoda (znaki zapytania) oraz wyświetlanie nazwy kontaktu dzwoniącego/SMS.

Edytowane przez b4s1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wcześniej firmware 1.2.8 z geekdoing ale miałem właśnie problem z wyświetlaniem dzwoniącego i wysyłającego wiadomości.

Pobieram tą aplikacje ale nie mogę się zalogować przez google account, facebook i xiaomi account. Próbowałem na kilku telefonach. Jakaś rada? Chcę zaktualizować opaskę do 1.2.9 i mieć te wyświetlanie no i te mifit zmodyfikowane bez ,którego wyświetlanie nie działa.

Przy logowaniu przez Facebooka komunikat: "Invalid key hash...."

Przy logowaniu przez Gogole: "Nie udało się zalogować"

Dodam ,że w firmware 1.2.8 zaraz po aktualizwacji z chińskiego softu wyświetlało kto dzwoni bez wyświetlanie od kogo sms na oficjalnej aplikacji Mi Fit ale szybko przestało to działać. Teraz znalazłem to forum ale nie mogę tego zrobić :(

Edytowane przez stoper4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stoper4 przede wszystkim czytaj dokładnie wątek ;)

Dnia 6.07.2018 o 16:20, b4s1l napisał:

@Whiget Zmodowany MiFit domyślnie nie pozwala logować się kontem google (aplikacja jest podpisana innym niż oryginalny kluczem) ale możesz spróbować poniższej metody (czasem może wymagać więcej restartów telefonu, pokombinuj)

  • Odinstaluj MiFit
  • Ustawienia/google/połączone aplikacje -> usuń mifit
  • Restart telefonu
  • Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
  • Odinstaluj MiFit
  • Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stoper4 napisał:

Próbowałem wszelkie kombinacje i teraz to co napisałeś ale nie działa 

Jeśli nie działa Ci nawet konto xiaomi to możesz mieć coś z Internetem, spróbuj zalogować przez VPN albo WiFi zamiast transmisji danych (lub na odwrót).

Edytowane przez b4s1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2018 o 11:26, b4s1l napisał:

Nie wróci do czasu pojawienia się nowego firmware. Na oficjalnej aplikacji nie będzie działać pogoda (znaki zapytania) oraz wyświetlanie nazwy kontaktu dzwoniącego/SMS.

A czy na aplikacji Tools & mi band będzie to działać z polskim językiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, b4s1l napisał:

Jeśli nie działa Ci nawet konto xiaomi to możesz mieć coś z Internetem, spróbuj zalogować przez VPN albo WiFi zamiast transmisji danych (lub na odwrót).

Próbowałem różnych kombinacji i różne Internety, dane, Wi-Fi u siebie i u kogoś i dalej nie działa

Edytowane przez stoper4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2018 o 07:13, stoper4 napisał:

Próbowałem różnych kombinacji i różne Internety, dane, Wi-Fi u siebie i u kogoś i dalej nie działa

Ja miałem ten sam problem. Z pozycji  telefonu nie działało. Dopiero na stacjonarnym pc udało mi się wejść w ustawienia Google (podpunkt 2 instrukcji).  I zablokowałem  mi fit. Nie dało się usunąć. Wtedy restart i dalszą instrukcja. U mnie pomogło działa wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można naprawić moda żeby nie wyświetlało znaków ? w kwadraciku występujących między tytułem a treścią powiadomienia, w ich miejsce powinna być chyba spacja. Na angielskiej wersji z google play było okej.76df67cfeec82c536e2d344fe7fe507a.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2018 o 19:46, chudy002 napisał:

Cześć,

czy wam też asystent miui w telefonie nie pokazuje zliczonych kroków i spalonych kalorii z zmodowanego mifit (ostatnia wersja z pierwszego posta) ?

u mnie to samo 

może ktoś wie jak to naprawić 

Edytowane przez mrosi
Czy edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości intelektualne...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o monitor snu.W tym tygodniu mam nocna zmianę i pracuje od 22 do 6 rano.Opaska widzi że nie śpię bo chodzę i się ruszam. To dlaczego jak śpię po pracy od 6.30 do 14 to nie monitoruje mi snu? Mam tylko komunikat w Mifit że brak danych danych snu.Używam najnowszej modowanej aplikacji Mifit z tego wątku.

Wysłane z Mi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina opaski, tylko MiFit-a, który nie monitoruje drzemek w ciągu dnia. Dla MiFit-a sen jest tylko w godzinach nocnych.Tak było od zawsze. Niektóre niezależne programy to monitorują i są chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla pracujących na nocne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najlepsze to opaska rejstruje nasz sen w dzień. Zainstalowałem Miband Master i tam po synchronizacji pokazało mi dzisiejszy sen w dzień. Poużywam kilka dni tej aplikacji i zobaczę ale już myślę że jest lepsza od Mifit.

Wysłane z Mi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...