Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj otrzymałem opaskę. Pobrałem MiFit 3.4.2 / Firmware 1.2.0.8 i mam język polski.

Na tym modzie opaska wyświetla mi numery kto dzwoni, a na orginalnej apce z google play już tego nie robi.
Czy można zostać na tej modyfikowanej apce?

Z góry dzięki za podpowiedz 

 

Edytowane przez masterp85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że przy oficjalnej apce jak zmienię język telefonu na angielski to po wejściu w aplikację prosi o dostęp do kontaktów iw opcjach powiadomień pojawia się wyświetlanie nazwy dzwoniącego.

Pogoda jest wtedy po angielsku

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z innej beczki, ile wam trzyma mi band3?
Mi po 15h (w tym noc) spadło 10% baterii na aplikacji ze spolszczeniem, u was taka samo szybko ucieka bateria.
Ile dni wam trzyma ?
Też leci szybko bateria, ale tylko w przypadku gdy włączone jest mierzenie tętna. Normalnie przez cały dzień ze 100%... nadal było 100%.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zenderable napisał:

Też leci szybko bateria, ale tylko w przypadku gdy włączone jest mierzenie tętna. Normalnie przez cały dzień ze 100%... nadal było 100%.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Własnie miałem ustawione mierzenie co 30 min. Przetestuje jak sie zachowuje bez mierzenie. Sadziłem że to przez apke, bo dla mnie ważne jest aby wyświetlała kto dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, masterp85 napisał:

A ja mam pytanko z innej beczki, ile wam trzyma mi band3?

 

15 dni i zostało 24%. Przynajmniej 10 razy zmieniałem firmware, monitor snu codziennie z mierzeniem tętna co 2-5 minut. Ostatecznie fw 1.2.0.9 przez większość czasu + MiFit 3.4.2 i Notify & Fitness.

Edytowane przez Non_vincere_te
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem FW jakieś 5 razy i za piątym mnie dopadło. Gdy było już jakieś 60% gotowe mb3 rozłączył się z telefonem i wyświetla chiński komunikat "reconnect to app to update". Niestety opaska nie jest już rozpoznawana przez żadne urządzenie. Żaden knif ze zmianami MiFit, czy innych apek nie pomógł. Zero komunikacji.

Na forum międzynarodowym znalazłem co najmniej dwa identyczne przypadki. Pozostaje tylko czekać aż się rozładuje do zera o ile to coś da.

EDIT: dało, pełne rozładowanie pomogło.

Edytowane przez gasie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zainstalowany mifit z pierwszej strony tematu, opaskę telefon widzi, ale nie łączy z nią. Zarejestrowałem się i aktywowałem link,

Przy uruchomieniu i próbie logowania mifit mam cały czas "Zbyt wiele prób zalogowania. Proszę spróbować później".

Opaska jest nowa (po Chińsku). Mam Ściągnąć oficjalną wersję żeby działała ? Nawet zegarka nie ma, tylko ikona telefonu i opaski.

Edytowane przez XanaxSR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poszło, ale wywala mi ikonę X na opasce przy próbie ładowania firmware.

Raz przy 25%, raz przy 4% itd. i tak cały czas a na telefonie, że nie powiodła się... spróbuj ponownie i tak cały czas.

 

Edytowane przez XanaxSR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem.

Mam apkę z 1 postu i firmware 1.2.0.9, wyświetla się kto dzwoni i tak dalej, ale powiadomień na miband nie dostaję (sms ani z messengera ani żadnych innych).

Uprawnienia w ustawieniach aplikacji zainstalowanych nadane, w samej aplikacji też ;)

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...