Skocz do zawartości

[UNOFICIAL][8.1.0] Resurrection Remix OS 6.1.0 Oreo


SLiM

Rekomendowane odpowiedzi

@kubaa009Ja od wczoraj używam mokee 90.0, jest bardzo szybki, ten telefon jeszcze nigdy nie dział mi tak szybko. Co do baterii ciężko powiedzieć, bo dopiero co wymieniłem na nową(nohan czy jakoś tak) i nie bardzo mam porównanie. Mogę polecić, moim zadaniem warto spróbować.

Za to mam pytanie z innej beczki. Mam zablokowany bootloader rom zainstalowałem z użyciem pacha. I teraz mogę normalnie instalować aktualizację czy za każdym razem muszę robić wgrywać pacha? Jeśli muszę wgrywać pacha to czy muszę robić wipe pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Używam  Mi A1 Camera https://sourceforge.net/projects/magiskfiles/files/module-uploads/MiA1Camera-110.zip/download od dawna na Mokee 90.0. Działa bardzo dobrze. To jest moduł pod Magisk. Instalacja przez Magisk (Moduły>plus>wybieramy pobrany wcześniej MiA1Camera-110.zip) albo jak nie pójdzie to przez recovery. Dawno instalowałem i już nie pamiętam, Jest jeszcze Ma A2 Camera instaluje się bezpośrednio przez Magiska ale  u mnie działała gorzej, było dużo nieostrych zdjęć. Mi A1 Camera znalazłem tutaj https://sourceforge.net/projects/magiskfiles/files/module-uploads/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vlad Używasz mokke 90.0? Ja chwilę używałem działał bardzo pilnie ale drenował baterię, przykładowo przez noc potrafiło zjeść 15% baterii. Dodatkowo miałem problem z GPS, nie mógł złapać fixa. Teraz próbuję różnych romów, właśnie pod kątem baterii, jak na razie z androidem 8 i 9 cięgle występuję u mnie ten problem, a podoba mi się na tyle, że nie chcę wracać do 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Od początku lutego mam Mokee. Problem z baterią jest. Średnio po co 3 albo 4 ładowaniu telefon przestaje wchodzić w deep sleep i drenuje baterię w trybie czuwania. Pomaga ponowne uruchomienie. Pilnuję tego w aplikacji GSam Battery Monitor. Trochę to uciążliwe ale trudno. W styczniu porzuciłem Crdroida z powodu baterii. GPS po uruchomieniu nawigacji bardzo długo łapie fixa, czasem około minuty. Jest lepiej po zainstalowaniu Global Optimized GPS File Replacer z Magiska ale nie tak dobrze jak na androidzie 7. Do 7 też nie chcę wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć!

Próbuję zaktualizować sobie do najnowszej wersji Mokee przez TWRP.

Wywala się z błędem error 7 - rozwiązaniem jest edycja pliku \META-INF\com\google\android\updater-script. Trzeba wywalić część kodu odpowiedzialną za sprawdzenie modelu telefonu, potem zapisać skrypt i spakować do formatu .zip.

I tu pojawia się nowy problem - invalid zip file format. Pakuję za pomocą 7zip i windowsowym (W10) zip.exe w eksploratorze.

Ktoś miał taki problem? Czym to spakować do .zip'a żeby TWRP nie wywalało błędu?

P.S.

TWRP v. 3.3.1.0, starsza (3.3.0.0 wywala błąd dostępu do pliku .zip z aktualizacją).

Edytowane przez slavkoTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FW patch'a ostatnio raczej nie instalowałem. Ostatni jaki znalazłem na kompie, to fw_libra_miui_MI4c_V10.1.1.0.NXKCNFI_13b9b312d0_7.0, więc chyba taki mam. Jest jakiś nowszy?

Z tym błędem radziłem sobie przez edycję jednego pliku, tak jak pisałem, ale chyba nowy twrp inaczej pakuje pliki do .zip'a. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...