Skocz do zawartości

[UNOFICIAL][8.1.0] Resurrection Remix OS 6.1.0 Oreo


SLiM

Rekomendowane odpowiedzi

@kolc ja nie miałem żadnych problemów i jesteś pierwszy który pisze że coś jest nie tak. W wątku na 4pda same pochlebne recenzje , to jest obecnie najlepszy soft dla MI4C z Oreo, a wiem co piszę bo praktycznie sprawdziłem wszystko co jest na ten model. Koleś robi ten soft i z niego korzysta więc jak coś nie działa to od razu jest poprawka. Jest Lineage Os ale ten co to robi już ma nowy telefon i MI4C to tak z doskoku, np w ostatniej wersji brak dźwięku :P Więc zrób wszystko od nowa najlepiej z pełnym wipe.

PS. Poza RR to jeszcze możesz sprawdzić AICP http://dwnld.aicp-rom.com/ ;) 

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SLiM napisał:

@kolc ja nie miałem żadnych problemów i jesteś pierwszy który pisze że coś jest nie tak. W wątku na 4pda same pochlebne recenzje , to jest obecnie najlepszy soft dla MI4C z Oreo, a wiem co piszę bo praktycznie sprawdziłem wszystko co jest na ten model. Koleś robi ten soft i z niego korzysta więc jak coś nie działa to od razu jest poprawka. Jest Lineage Os ale ten co to robi już ma nowy telefon i MI4C to tak z doskoku, np w ostatniej wersji brak dźwięku :P Więc zrób wszystko od nowa najlepiej z pełnym wipe.

PS. Poza RR to jeszcze możesz sprawdzić AICP http://dwnld.aicp-rom.com/ ;) 

Pełny wipe czyli format data itp ?

Powiedz mi jak naciśniesz  latarkę , to od razu się włącza czy po chwili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kolc napisał:

Pełny wipe czyli format data itp ?

Powiedz mi jak naciśniesz  latarkę , to od razu się włącza czy po chwili ?

Standardowy wipe starczy, bo może robiłeś wcześniej na jakiś inny system bez wipe ? 

Co do latarki to aktualnie nie mogę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem co jest powodem tylko jak to naprawić , jak włączę wifi to się telefon się przycina , a jak wyłączę to wszystko jest ok...

Zainstalowałem tego Aicp i na razie wszystko chodzi oprócz latarki , zobaczymy pozniej.

Edytowane przez kolc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem system zgodnie z instrukcją razem z tym portem kamery A1 i jakość filmów jest tragiczna i nie da się tego zmienić. Plus wywala przy przełączaniu na przednią kamerę. Bez instalacji moda też tak jest? Bo nie wiem czy znowu instalować system bez niego

 

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem system zgodnie z instrukcją razem z tym portem kamery A1 i jakość filmów jest tragiczna i nie da się tego zmienić. Plus wywala przy przełączaniu na przednią kamerę. Bez instalacji moda też tak jest? Bo nie wiem czy znowu instalować system bez niego
 
Mod kamery jest osobno jak i w tej paczce PixelMod. Jak zainstalujesz opengapps to będziesz mieć taką aplikację kamery jak w RR na wszystkich modelach. U mnie było ok , aparacie nie wywalał się i nagrywał tak samo jak na Miui, nie było różnicy w jakości.

小米手机4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, SLiM napisał:

Mod kamery jest osobno jak i w tej paczce PixelMod. Jak zainstalujesz opengapps to będziesz mieć taką aplikację kamery jak w RR na wszystkich modelach. U mnie było ok , aparacie nie wywalał się i nagrywał tak samo jak na Miui, nie było różnicy w jakości.

小米手机4c
 

Zainstalowałem opengapps i potem mod kamery. Czyli według pierwszej instrukcji. Co w takim razie poszło źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak, zainstalowałem to jeszcze raz ale bez moda aparatu i na tym standardowym aparacie po instalacji gapps są te same problemy z kamerą. Nie wiem o co chodzi ale na pewno nie w sposobie instalacji. Instalowałem najnowszy czyli z 26 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SLiM napisał:

@kolc on coś kombinował z kernelem , teraz napisał na 4pda że z powrotem jest ten od iZwnMswn https://github.com/iZwnMswn. Może przez to coś miałeś nie tak.

Niestety na Aicp nie dział GPS wiec wgrałem na spróbowanie tego miui polska 10 jestem zaskoczony jak to szybko działa , jeden minus szybko bateria leci .Możliwe że potem zobaczę tego izenmswn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak, zainstalowałem to jeszcze raz ale bez moda aparatu i na tym standardowym aparacie po instalacji gapps są te same problemy z kamerą. Nie wiem o co chodzi ale na pewno nie w sposobie instalacji. Instalowałem najnowszy czyli z 26 lipca

Sprawdziłem u mnie nie ma problemu z aparatem , po za tym że zniknęła opcja ustawienia jakości nagrywania video , wcześniej był wybór rozdzielczości , coś popsuł Zgłosiłem problem, ma naprawić.

 

TWRP 3.2.2-0 https://androidfilehost.com/?fid=5862345805528059882

 

50913dff09036dab186e8326577be4c9.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy build. Poprawiony problem z aplikacją aparatu , o którym pisałem wcześniej.
https://androidfilehost.com/?fid=5862345805528061961

@Pawliko na forum 4pda to nie ma sensu pytać , u nich w jednym wątku są umieszczane wszystkie tematy dla danego modelu , tak że każdy pisze co chce i cytuje kilkaset postów wstecz. Mam go w znajomych na xda to mogę od razu Ci odpowiedzieć w temacie szyfrowania,

Cytat

I do not know if it works or not.
No time to check it

tak że wiesz jak sam nie sprawdzisz to się nie przekonasz :wink:

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SLiM napisał:

Nowy build. Poprawiony problem z aplikacją aparatu , o którym pisałem wcześniej.
https://androidfilehost.com/?fid=5862345805528061961

@Pawliko na forum 4pda to nie ma sensu pytać , u nich w jednym wątku są umieszczane wszystkie tematy dla danego modelu , tak że każdy pisze co chce i cytuje kilkaset postów wstecz. Mam go w znajomych na xda to mogę od razu Ci odpowiedzieć w temacie szyfrowania,

tak że wiesz jak sam nie sprawdzisz to się nie przekonasz :wink:

Dzieki, wlasnie szukalem tematu do tego romu, ale to ich forum to jest jakas straszna padaka. 

Na xda watku brak.

A kurcze problem mam taki ze zeby to przetestowac to bym musial wgrywac nowe twrp, instalowac rom, a niedaj bozu nie bedzie dzialac to powrot do tego co mam nie bedzie latwy, bo trzeba bedzie znajc zycie downgradowac TWRP, i przywracac z pelnej kopi bez internal storage xD

Takze troche slabo. Namow go zeby zrobil watek na xda. :P Moze zyska wiekszy rozglos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawliko miał zrobić TWRP i założyć wątek na XDA, TWRP już jest tak że pewnie wątek też będzie. Pisz do niego PW na XDA.

EDIT: Prawdopodobnie w kolejnym build będzie w końcu możliwość wyłączenia karty SIM :-)

13489631.png

Edytowane przez SLiM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w tej najnowszej wersji ale w tej z 26 lipca brakuje mi możliwości zablokowania aplikacji, żeby nie była ona usuwana podczas zamykania wszystkich otwartych aplikacji na raz
dobra jednak znalazłem to jako opcję w stylu historii aplikacji

a i jeszcze przy wybraniu siatki ostatnich aplikacji w stylu historii aplikacji te najnowsze uruchamiane aplikacje nie są pokazywane

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Miekki napisał:

W ostatnim buildzie (20180802) telefon czasami ostro zamula i dotyk czasami jest nieprecyzyjny (przy przewijaniu przeskakuje, przy pisaniu to samo) i pomaga tylko reset. Szkoda, że nie będzie następnych wersji.

Możliwe że od września coś się zmieni. Instalujesz opengapps czy te paczkę Pixelmod Gapps ? Nie mam takich objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SLiM napisał:

Możliwe że od września coś się zmieni. Instalujesz opengapps czy te paczkę Pixelmod Gapps ? Nie mam takich objawów.

Sprawdzałem z opengapps i całkiem bez gapps (Jedynie Magisk z  YouTube Vanced i Sony Music). Pixelmod Gapps nie sprawdzałem, bo zabrakło mi cierpliwości i pobrałem najnowszy build Xiaomi.eu (działa cholernie sprawnie!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Miekki napisał:

Sprawdzałem z opengapps i całkiem bez gapps (Jedynie Magisk z  YouTube Vanced i Sony Music). Pixelmod Gapps nie sprawdzałem, bo zabrakło mi cierpliwości i pobrałem najnowszy build Xiaomi.eu (działa cholernie sprawnie!).

Ja to instaluje ten PixelMod , masz od razu APK Telefonu Google, Wiadomości itd, nie dublują się jak to jest w przypadku instalacji opengapps z tymi domyślnymi RR.

Rom RR  + PixelMod Gapps i nie miałem żadnych problemów.

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, SLiM napisał:

@matiiiim

Tak. Brak certyfikatu w sklepie Google , nie mam APK Netflix do pobrania.
Na plus użycie baterii.

EDIT: Oczywiście zły fingerprint przez co brak certyfikatu w sklepie Google, trzeba podmienić na starszy.

  Ukryj treść

jDIjxXAl.pngHbFfRzbl.png

 

Czyli dobrze rozumiem, że po podmianie fingerprint google play działa?

Netflixa nie używam a więcej baterii na pewno się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, Sephriot napisał:

Slim jakiego Romu używasz na codzień. Ja siedzę na miui ale mam dość tego syfu, jak nie ubija aplikacji to GPS nie łapie fixa. To raz face unlock jest raz nie ma. Jest sensowna alternatywa? 

PixelExperience_libra-8.1.0-20180825-0823-STABLE.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie po jakiś 10mim złapał łaskawie fixa, następne były po 2/3s. Ale co z tego jak po godzinie znów nie potrafi złapać... Jakby tak trzeba było robić co restart to może dało by się przeżyć ale nie wyobrażam sobie czekania w aucie 10min za każdym razem aż tel złapie fixa. 

Slim ten przyjaciel z Rosji teraz rozwija ten rom który podałeś? Jakie są jego plany? I jakbyś mógł o tym romie więcej napisać, co nie działa itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.09.2018 o 10:38, Sephriot napisał:

Slim ten przyjaciel z Rosji teraz rozwija ten rom który podałeś? Jakie są jego plany? I jakbyś mógł o tym romie więcej napisać, co nie działa itd. 

Na wersjach od tego Rosjanina działa wszystko. Teraz już kolejne wersje będą bazować na Android 9 Pie.

EDIT:

Resurrection Remix Oreo v6.2.0 

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 27.08.2018 o 09:21, SLiM napisał:

Oczywiście zły fingerprint przez co brak certyfikatu w sklepie Google, trzeba podmienić na starszy.

Dasz instrukcję jak to zrobić?

Edit

Poradziłem sobie, ale inne pytanie. Ma ktoś problem z baterią? U mnie: "Tryb gotowości w sieci komórkowej" zabiera średnio 40% baterii. Też tak macie?

Edytowane przez virusek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...