Skocz do zawartości

Szkło ochronne do Mi 8


johnny1836

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, johnny1836 napisał:

Jak kupisz szkło 3D CP+ Max na ali ze sklepu Nillkina to przyjdzie Ci w 8 dni. Wysyłają jako priorytet

Ostatnio to mi paczki coś wcale nie przychodzą, a ceny niekonkurencyjne :| 

Ło matko, 13$ za szkło do chinola? Z czego to zrobione, jest takie idealne?

https://allegro.pl/szklo-9h-3d-nillkin-cp-max-do-xiaomi-mi8-mi-8-i7571382410.html rozumiem że to samo? Raptem 7 zł różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, galakty napisał:

Najlepiej dopasowane szkło, pokrywa całą szklaną powierzchnię telefonu.

Tak, to to samo, ale napisz do nich i się upewnij czy szkło ma wycięcie na czujnik zbliżeniowy. Ja u nich zamawiałem i nie miało otworu, przez co blokowało ekran.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, johnny1836 napisał:

Najlepiej dopasowane szkło, pokrywa całą szklaną powierzchnię telefonu.

Tak, to to samo, ale napisz do nich i się upewnij czy szkło ma wycięcie na czujnik zbliżeniowy. Ja u nich zamawiałem i nie miało otworu, przez co blokowało ekran.

"Wycięcie jest pod głośnik i pod czujnik zbliżeniowy. " taką odpowiedź otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 5.11.2018 o 11:32, Razor65 napisał:

Własnie kupiłem z tej samej aukcji szybę za 65 zł (i dodatkowo case za 19 zł). Teraz otrzymałem powiadomienie, że oferta na allegro podrożała o 92% do ceny 125 zł :shock: Chyba ktoś tu poczuł zwiększony popyt na towar i możliwość zarobku :-D

Po prostu sprzedawca nie ma chwilowo towaru na stanie, nie chce kończyć aukcji tylko podniósł cenę, żeby chwilowo zniechęcić kupujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej  nie polecam tanich zwykłych szkieł ochronnych. Kupiłem sobie futerał Spigena i szkło ochronne za gdzieś 20 zł. I nie polecam jakość wykonania dopasowanie nawet nie miało wcięcia na czujniki  było dobrze widoczne, że coś naklejone na ekranie jest. Teraz wymieniłem na porządne od 3mk. Różnica duża nie widać że coś jest na ekranie, dopasowanie, wycięcie na czujniki, I pasuje z etui Spigena.  Bardzo polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem podobno te tanie to podróbka i praktycznie ochrony nie ma gdzieś mi się obiło i że te lepsze lepiej chronią i temu takie. Wycięć nie było tylko w okół notcha obcięli szkło, a to ma wszystkie wycięcia. A czy jakaś różnica w jakości jest to nie wiem. 

 

Edytowane przez DawidK
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, DawidK napisał:

podobno te tanie to podróbka

 

45 minut temu, DawidK napisał:

czy jakaś różnica w jakości jest to nie wiem

 

7 godzin temu, DawidK napisał:

nie polecam tanich zwykłych szkieł ochronnych

Rozdwojenie jaźni masz? Przed chwilą nie polecałeś tanich, a teraz nie wiesz czy jest różnica...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2018 o 09:35, MarecQi napisał:

A jak z Face Unlock? Szczególnie wieczorem? Działa w ogóle przez szkło?

Bez problemowo

 

Czy ktoś używa szkła 3D od Baseus? Dużo ludzi w komentarzach chwali i twierdzi, że jest lepsze od Nillkina, mimo że ma klej tylko na ramce.

[LINK]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MarecQi napisał:

Panowie więc jakie wg was jest najlepsze szkło do Mi 8? Bo stoję przed wyborem. Bo czytając temat nie ma jasnej odpowiedzi

Ogólnie jeśli chodzi o dopasowanie i pokrycie to poleciłbym Nillkina 3D CP+, gdyby nie to, że wczoraj to szkło pękło mi w chwili dociskania, gdy chciałem wypchnąć bąbel powietrza po założeniu... Sam teraz się zastanawiam nad szkłem Baseus - ma dużo dobrych opinii na aliexpress, ale zniechęca mnie do niego to, że jest klejone tylko na rantach, a nie tak jak Nillkin na całej powierzchni... Sporo osób pisze też że jest lepsze od Nillkina tylko nie wiadomo czy to kwestia ceny czy jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarecQi napisał:

Panowie więc jakie wg was jest najlepsze szkło do Mi 8? Bo stoję przed wyborem. Bo czytając temat nie ma jasnej odpowiedzi

Ja kupowałem z tej aukcji, ale wtedy kosztowało 8 zł - https://allegro.pl/szklo-hartowane-na-caly-ekran-do-xiaomi-mi8-i7487655243.html

Szkło idealnie dopasowane, z wycięciem na czujnik, nie ma żadnych problemów. Ale zaraz się dowiesz że musisz wydać 60 zł na dobre szkiełko... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z tej aukcji, ale wtedy kosztowało 8 zł - https://allegro.pl/szklo-hartowane-na-caly-ekran-do-xiaomi-mi8-i7487655243.html
Szkło idealnie dopasowane, z wycięciem na czujnik, nie ma żadnych problemów. Ale zaraz się dowiesz że musisz wydać 60 zł na dobre szkiełko...  
Hehe, nie nachodzą ciemne ramki na wyświetlacz?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarecQi napisał:

Hehe, nie nachodzą ciemne ramki na wyświetlacz?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Ciężko stwierdzić, może 0,5 mm, nie wiem sam, nie zwróciłem na to uwagi nawet więc pewnie nie nachodzą. Ważne że klej równo położony, nie ma plam ani śladów powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić, może 0,5 mm, nie wiem sam, nie zwróciłem na to uwagi nawet więc pewnie nie nachodzą. Ważne że klej równo położony, nie ma plam ani śladów powietrza.
Ok, dzięki. Cena śmieszna więc nawet nie szkoda będzie jak trafi mi sie lipne. Wziąłem 2 szt. w razie w.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2018 o 11:00, galakty napisał:

Ja kupowałem z tej aukcji, ale wtedy kosztowało 8 zł - https://allegro.pl/szklo-hartowane-na-caly-ekran-do-xiaomi-mi8-i7487655243.html

Szkło idealnie dopasowane, z wycięciem na czujnik, nie ma żadnych problemów. Ale zaraz się dowiesz że musisz wydać 60 zł na dobre szkiełko... ;) 

Czy to szkło jest płaskie czy zaokrąglone? Zamawiałem takie szkła na ali i one były płaskie, ale na całą powierzchnię telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na aparat ale to nie szkodzi, gorzej jak na czujnik nie będzie (a niektóre mimo fotki właśnie nie miały)  

Ma otwory na wszystko, pasuje wręcz perfekcyjnie. Szklo idealne default_smile.png Domawiam jeszcze 2 sztuki na zapas.  

 

EDIT! WPROWADZIŁEM W BŁĄD. NIE MA OTWORU NA KAMERKĘ. ALE POLECAM W 200% :)

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej
Do posiadaczy Szkła Nillkin 3D CP+ MAX, mam tą chyba nową wersję z dwoma wycięciami, dziś przykleiłem, jedno wtrącenie na dole mały syfek, ale problem jest u góry nie przylega nad głośniczkiem, jest komora powietrzna, jak dociskam znika ale jak tylko puszczę powraca, i pytanie czy ja coś źle mogłem zrobić czy jakieś felerne szkło się trafiło?
Przyklejane zgodnie z instrukcją, i nie pierwszy raz przyklejam, ale pierwszy raz mam do czynienia z tym producentem i tym szkłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po krótkim zastanowieniu zdecydowałem się kupić szkło hybrydowe od 3mk, zaaplikowałem je korzystając z tutoriala na youtube (a jakże! :P) i jest świetne. Pięknie zakrywa cały ekran dając luz dla stockowego case'a, a na pewno inne też nie będą z nim kolidować. Bardzo fajna śliskość, gładzi się po nim nawet chyba lepiej niż po normalnym ekranie. 

 

https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Mi8-Global-Nietlukace-szklo-hybrydowe-3mk-FlexibleGlass/39905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2018 o 10:23, QQxQ napisał:

Hej
Do posiadaczy Szkła Nillkin 3D CP+ MAX, mam tą chyba nową wersję z dwoma wycięciami, dziś przykleiłem, jedno wtrącenie na dole mały syfek, ale problem jest u góry nie przylega nad głośniczkiem, jest komora powietrzna, jak dociskam znika ale jak tylko puszczę powraca, i pytanie czy ja coś źle mogłem zrobić czy jakieś felerne szkło się trafiło?
Przyklejane zgodnie z instrukcją, i nie pierwszy raz przyklejam, ale pierwszy raz mam do czynienia z tym producentem i tym szkłem.

U mnie to szkło leżało idealnie, jakby w ogóle go nie było, niestety bardzo szybko pęka. Dla mnie nie warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...