Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

CM 11 jest dopracowany. W mokee były błędy z czujnikiem zbliżeniowym. bateria też nieźle trzyma. Jak narazie CM 11 wypada najlepiej spośród tych wszytkich , a no i ma ART domyślnie wyłączony mozna zmienić dalvik na ART w opcjach programistycznych select runtime.

No to instaluje 11 ;D, dzięki wam ;) polecacie zmienić kernel na jakiś inny czy stock zostawić? Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mokee 4.4.4 to u mnie chodził płynniej niż CM 11 (miałem obniżoną częstotliwość do 1.2 i nie odczuwałem różnicy między 1.2 a 1.6), ale bug z uchem występował, prócz tego świetnie działał.

Edytowane przez Daluqen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś u siebie sprawdzić czy działają mu słuchawki piston na cm11?

na cm 12.1 nie działają zainstalowałem cm 11 miały działać a tu kiszka też nie dzialają(parę razy wkładam-wycigam jack to wtedy trybia ale odłacza sie  główny głośnik po wyciągnieciu jacka.Zalezy mi bardzo na słuchawkacj bo bardzo dużo biegam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś u siebie sprawdzić czy działają mu słuchawki piston na cm11?

na cm 12.1 nie działają zainstalowałem cm 11 miały działać a tu kiszka też nie dzialają(parę razy wkładam-wycigam jack to wtedy trybia ale odłacza sie  główny głośnik po wyciągnieciu jacka.Zalezy mi bardzo na słuchawkacj bo bardzo dużo biegam

 

Dostałeś już odpowiedź tu http://miuipolska.pl/forum/topic/4956-lollipop-cyanogenmod-121-r7-2015-05-16/page-18#entry62291  

Czego nie zrozumiałeś ?

Edytowane przez fredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Używam C11, mam wersję z kwietnia oznaczoną numerem - 20150414.  Co jakiś czas, średnio co dwa tygodnie pojawia mi się okno z dostępnymi updatami do CM11. Coś takiego:

 

OUNiVty.png

 

 

Mam pytanie, czy mogę aktualizować w ten sposób CM11 prosto z tego ekranu który wrzuciłem wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Aktualizacja z CM11 do CM12.1 wymaga fullwipe.

 

Dzięki. Jak przewinę listę aktualizacji na dół to mam również updaty do CM11. Ostatni najnowszy ma oznaczenie: cm-11-20150807-UNOFFICIAL. Jeśli będę chciał pozostać przy CM11 to mogę aktualizować w ten sposób telefon, czy musze jak w przypadku przejścia na CM12 - zrobić fullwipe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jak przewinę listę aktualizacji na dół to mam również updaty do CM11. Ostatni najnowszy ma oznaczenie: cm-11-20150807-UNOFFICIAL. Jeśli będę chciał pozostać przy CM11 to mogę aktualizować w ten sposób telefon, czy musze jak w przypadku przejścia na CM12 - zrobić fullwipe?

Ściągnięcie update z tego menu działa, natomiast wciśnięcie update zdaje się włączy tylko twrp i w nim będziesz musiał znaleźć plik i zrobić instalacje romu. Ja wolę ściągać plik na pc, wrzucić ręcznie na telefon i instalować w twrp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...