Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Już miałem instalować ale zobaczyłem że to waży tylko 8 MB, gdzie aktualizacje miały zawsze około 200 MB i się teraz zastanawiam co robić.

 

To tylko jądro systemu więc wszystko ok, możesz śmiało instalować jak masz już CM11 R16.

Ja testuje sobie od wczoraj, wybudzanie kliknięciem działa rewelacyjnie, przełączyłem też zarządzanie na intelliactive a tryb i/o bfq i jak na razie sprawuje się to bardzo obiecująco, wydajność jest rewelacyjna a zużycie energii mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam program do rejestrowania rozmów, w sumie nie sprawdzałem, czy on coś może modyfikować..

I ostatnio dwie osoby, które do mnie dzwoniły mówiły, że mnie dziwnie słychać (w sensie gorzej). Jak ja oddzwaniam to jest ok. Może przypadek, a może jest coś na rzeczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To błąd R16. Trzeba czekać na poprawkę :(

Ewentualnie spróbuj zainstalować kernel cody (link powyżej).

A czy ten kernel cody jest pozbawiony tego błędu?

Mi na R16 się już kilka razy zdarzyło, że odbieram rozmowę i tel się restartuje. I kilka razy, że mnie rozmówca nie słyszy, po ponownym połączeniu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja głośności działa zarówno przy połączeniach wychodzących jak i przychodzących przynajmniej u mnie (sprawdziłem podczas kilku rozmów).

Na ten moment wygląda, że problem może być tylko z MX Player-em, konkretnie z dekodowanie na SW jak jest w materiale video jakiś dziwny kodek (zawiesza się, trzeba zrestartować telefon), dekodowanie H/W+ i H/W działa ok.

Problemu z dotykiem nie ma, bateria trzyma całkiem ładnie, zarządzanie ramem jest ok, wszystko płynnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do R17 (przez OTA) telefon traci połączenie danych przez sieć komórkową. Trzeba go zrestartować, żeby wróciło :( Na R16 tego nie miałem. A tylko dziś 2 razy. Dodatkowo bateria jedzie w dół jak oszalała, przez noc spada jakie 15% :( mimo, że telefon leży nieużywany.

 

I jeszcze - niska jakość rozmów, szumy, trzaski i czkawka dźwięku podczas rozmowy. Problem z SIM1 się nasila, dziś zresetowały się ustawienia kart SIM. Spróbuję postawić jeszcze raz R17 bezpośrednio z TWRP i wyczyścić cache.

Edytowane przez GurneyHalleck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na miui v6 na 1s ale poczytałem ze na redmi 2 v6 również ubijania Apki tak więc muszę żonie na stałe zainstalować cm11. Powiedzcie mi działa już tam ota? Jakie są wogule rzeczy które nie działają dobrze lub wogule? No i która wersje zainstalować? Jak z tym foldery czujnikiem zbliżeniowym podczas rozmow?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednej z instalacji przez OTA miałem problemy z działaniem diody LED, ponowna instalacja przez TWRP i problem zniknął. Także przez OTG śmiało można ściągać ale lepiej instalować przez TWRP. W R17 problemu z czujnikiem nie ma innych błędów też nie widzę. Jak używasz MX Playera to przestaw go na dekodowanie H/W+ bo z dekoderem SW mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igoor1983: Wszystkie linki są na pierwszych stronach tematów wraz z kompletem informacji jak i co instalować. Szukanie i myślenie nie boli.

 

Mnie dziś w nocy telefon rozładował się do zera absolutnego. Jeszcze o godz. 23 było 32% baterii, rano o 8 telefon był martwy (i budzik nie zadzwonił). To nie jest normalne. Decyzja o sprzedaży i zakupie czegoś innego zapadła.

Na pewno nigdy więcej MIUI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miui mam na moim note lte i jest super zadowolony i uważam że jest za***isty ale niestety 1gn ramu to dla niego za mało i se z tym nie radzi - tak więc na 1gb zostaje nam cm - tyle dobrego. A bateria z tego co pamiętam to tylko na miui v5tak spada, miałem cm jeszcze w wersji v3 czy jakoś tak i tam trzymała prawie dwa razy dłużej jak na miui.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...