Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wina telefonu że nie można zmienić dzwonka?

No facet nie bądź śmieszny...

 

Może powinienem klikać lewą ręką albo palcami u nogi?

 

I wgrywanie custom romów nie zawsze wiąże się z grzebaniem.

 

Mój poprzednik ZTE V970 działaj idealnie w porównaniu do tego dziadostwa... taka jest prawda.

Edytowane przez Kris88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziemy w ustawienia ->personalizacja->motywy->paczki dźwięków->Holo(domyślnie) czy jakikolwiek motyw tam macie->dźwięki (odznaczam) i daje zaktualizuj ... no i niestety wracamy do punktu wyjścia. Tyle udało mi się znaleźć, ale nadal nie wiem jak to odznaczyć i zapisać, bo po update`cie znowu domyślnie gra to dziadostwo ... 

 

Edit: killer1984 faktycznie tam w ustawieniach karty SIM na slocie 1 miałem swój dzwonek, a na SIM 2 miałem ten domyślny, zmieniłem i działa - jesteś wielki!

Edytowane przez r0bertt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wina telefonu że nie można zmienić dzwonka?

No facet nie bądź śmieszny...

 

Może powinienem klikać lewą ręką albo palcami u nogi?

 

I wgrywanie custom romów nie zawsze wiąże się z grzebaniem.

 

Mój poprzednik ZTE V970 działaj idealnie w porównaniu do tego dziadostwa... taka jest prawda.

 

Weź myśl logicznie, a nie wyśmiewaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, kris, co hardwre ma do sfotu?! NIC! Kliknij sluchawke na pulpicie, trzy kropki po prawej stronie, ustawienia, ustawienia karty sim i tu mozesz sobie ustawic dowolny dzwonek dla kazdego SIM'a...

A no hardware do softu ma bardzo dużo.

 

Nie wiem jak ty ale myślę żę wszyscy kupując telefon kupują hardware + software który jest jego intergralną częścia. ( nie mam na myśłi CM )

A skoro w tym komplecie soft + hadware nic nie działą jak powinno stwierdzam = to najgorszy telefon jaki miałem.

 

I nie wiem po co się jaracie cyferkami w specyfikacji ( samym hadware ) skoro tu nic nie działa jak powinno.....

Weź myśl logicznie, a nie wyśmiewaj.

Myślę bardzo logicznie a wy na siłe próbujecie usprawiedliwiać ten wadliwy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie pamięcią?

Zarządzanie procesorem, baterią? 

 

Oczywiśćie możemy przymknąć na to oko.

Co z tego że jest problem z odpaleniem kilku aplikacji, co z tego że telefon się grzeje w ilde.

 

Ważne że mamy dużo ( więcej niż konkurencja w tej cenie ) cyfrek przed skrótem mhz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MIUI 47 nie ma tych problemów.

Jak to nie ma?

Teraz mam 47 i mam te problemy.

Kris, co Ty bredzisz... To wina softu a nie sprzetu!

A Ty kupowałeś samą słuchawkę bez OS ?

 

Wiem że to wina softu ale to nie zmienai faktu że to jest sprzedawane RAZEM i ma działać RAZEM.

 

Ludzie przejżyjcie na oczy dostaliśmy pół sprawny produkt ( jak kto woli dobry sprzęt + do d*py soft )

Całość nie działą jak powinna.

 

Wiekszość tutaj zamiast być wkurzona na producenta cieszy się fajnym telefonem no litości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy Polak. Malkontent. No cóż.

A ja się nie zgodzę. Człowiek ma rację, polać mu xD. Co by nie powiedzieć Xiaomi wydaje telefony z niedopracowanym Romem. Kolega z pracy zmienił z Mi2 ma Mi4 i pierwsze co słyszałem to jak się denerwował że soft jest mniej dopracowany niż w jego poprzednim telefonie, że ma problem z biblioteką muzyki, że poprzedni był bardziej dopracowany. Z moich znajomych nikomu bym nie polecił tego telefonu, nikomu. Są to użytkownicy którzy kupią telefon i chcą go używać. A my wgrywamy soft co 2 tygodnie jak chińczyk da, i prosimy wszystkich bogów by działał lepiej niż poprzedni. Modecom sprzedaje telefony na 300 zł ze stabilniejszym romem xD. 

Mimo wszystko lubię zabawę i praktycznie nic w domu nie wytrzymuje okresu gwarancji, bo lubię eksperymentować z różnymi firmware co powoduje z automatu utratę gwarancji, a czasem konieczność przywracania urządzenia do życia po wewnętrznym RS232 xD. 

Powiem jeszcze więcej, moj Samsung Spice(kto pamięta ?) nie wywalał mi aplikacji SMS podczas pisania, a w Redmi mam to każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście zgadzam się z wadliwością tego produktu. (zbyt mało pamięci RAM)

Ale nie chce mi się czytać wypocin które nie zawierają żadnych konkretnych argumentów. Sam o minusach tej słuchawki wielokrotnie się tu wypowiadałem. Ale powtarzanie obiegowej opinii, instalowanie custom rom i narzekanie na telefon to jest przynajmniej śmieszne.

 

PS. ja już dawno jestem bez redmi i jest mi z tym dobrze :P czekam na elephone p6000, zobaczymy co to będzie warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście zgadzam się z wadliwością tego produktu. (zbyt mało pamięci RAM)

 

 

Z całym szacunkiem, ale jak zbyt mało pamięci RAM może być wadliwością? (poza sytuacją gdy w specyfikacji jest 2GB a w rzeczywistości jest 1GB)

Ale to, że czegoś jest za mało na nasze wymagania nie można uznać, za wadliwe :P

 

P.S.

Tak - czepiam się ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nam sprzedał telefon...

Soft powinien być przetestowany przez testerów którym się płąci pieniądze.

A nie przez ludzi którzy płacą pieniądze.

 

Może tego nie rozumiecie, możecie mnie ukrzyżować i nazywac typowym polakiem.

Xiaomi wyru... nasze dupki i tyle...

 

 

Wasze rozdzielanie telefonu na hardware i software jest głupie. ( to nie komputer do którego kupujecie sobie OS typu win 7 win8 czy wgrywacie linuxa )

Nie ma sensu rozbijać telefon na hardware i software bo to tworzy jedną całość = telefon czy jak kto woli smartfon.

 

W naszym SMARTfonie trzeba się nameczyć żeby zmienić dzownek w noki 3210 nie trzeba było.

Więc już przestancie pisać jaki to dobry telefon bo to jest złom nie godny polecania.

 

Przypomne jeszcze że nie ma elektroniki która występowała by bez oprogramowania, mogą to być najprostrze instruckje, asembeler czy coś więcej co nazywamy OS.

Jeśli mamy przykłądowo dobrą elektronike ( dajmy jej 5pkt  i kiepski soft dajmy mu 0 ) nasz produkt to 5*0


Ja oczywiście zgadzam się z wadliwością tego produktu. (zbyt mało pamięci RAM)

Ale nie chce mi się czytać wypocin które nie zawierają żadnych konkretnych argumentów. Sam o minusach tej słuchawki wielokrotnie się tu wypowiadałem. Ale powtarzanie obiegowej opinii, instalowanie custom rom i narzekanie na telefon to jest przynajmniej śmieszne.

 

PS. ja już dawno jestem bez redmi i jest mi z tym dobrze :P czekam na elephone p6000, zobaczymy co to będzie warte :)

Nie chodzi o "mało" ramu tylko o obsługę ramu.

Wyobraż sobie plecak 500l + suwak 2cm .


A ja się nie zgodzę. Człowiek ma rację, polać mu xD. Co by nie powiedzieć Xiaomi wydaje telefony z niedopracowanym Romem. Kolega z pracy zmienił z Mi2 ma Mi4 i pierwsze co słyszałem to jak się denerwował że soft jest mniej dopracowany niż w jego poprzednim telefonie, że ma problem z biblioteką muzyki, że poprzedni był bardziej dopracowany. Z moich znajomych nikomu bym nie polecił tego telefonu, nikomu. Są to użytkownicy którzy kupią telefon i chcą go używać. A my wgrywamy soft co 2 tygodnie jak chińczyk da, i prosimy wszystkich bogów by działał lepiej niż poprzedni. Modecom sprzedaje telefony na 300 zł ze stabilniejszym romem xD. 

Mimo wszystko lubię zabawę i praktycznie nic w domu nie wytrzymuje okresu gwarancji, bo lubię eksperymentować z różnymi firmware co powoduje z automatu utratę gwarancji, a czasem konieczność przywracania urządzenia do życia po wewnętrznym RS232 xD. 

Powiem jeszcze więcej, moj Samsung Spice(kto pamięta ?) nie wywalał mi aplikacji SMS podczas pisania, a w Redmi mam to każdego dnia.

Masz rację.

Dodam jeszcze żę wspomniana spica pasuje tu idealnie.

Miałą bardzo wydajny układ graficzny którym wszyscy się podniecali ( swojego czasu też ja)

Brakowała tylko sterowników ( identyczna systuacja hardware mocne software lipa )

Wszyscy kupowając spice liczyli że lada dzień wyjdą sterowniki i będą mieć wypasiony telefon.

O ile dobrze kojaże sterowniki nigdy nie wyszły.

Edytowane przez Kris88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie właśnie w tych telefonach jak najbardziej jest sens oddzielać soft od sprzętu.

Podejście do softu scalonego z telefonem to podejście z czasów Nokii 3210. Ewentualnie podejście firmy Apple. I właśnie przez takie podejście firma Microsoft miała okazję się rozwinąć, mimo że ich soft był mega wadliwy w porównaniu z produktami Apple.

Od kilku lat można takie podejście stosować również w telefonach (a właściwie "telefonach").

Ja kupując telefon o rząd wielkości tańszy niż u konkurencji i liczę się z tym, że może nie być dopracowany w 100%. Fakt - spodziewam się po nim trochę, ale nie oczekuję, że będzie dopracowany jak najnowszy iPhone.

Owszem - najważniejsze rzeczy (jakich oczekujemy po telefonie) muszą działać sprawnie. Natomiast błędy, które tu są wytykane (jak np. to, że zmiana dzwonka jest w innym miejscu w sofcie, który jest robiony przez amatorów i za który nie zapłaciliśmy ani złotówki!) są śmieszne i wręcz podchodzą pod trolling. Gdyby wszyscy mieli takie podejście to nie byłoby takich projektów jak Cyanogenmod.

 

Ja mam Redmi 1s już chwilę i bardzo sobie go chwalę. Soft MIUI - bardzo fajny, choć trzeba było poczekać na kilka nowszych wersji, żeby był dopracowany. Cyanogenmod? Dla lubiących podłubać, też fajny, szybki. Wciąż się rozwija (i z kolejnymi wersjami coraz to nowsze poprawki). Do tego sprzętowo telefon bardzo dobrze się trzyma. Mimo wielu upadków i nie obchodzenia się z nim jak z niemowlęciem.

Jestem świadomym konsumentem i liczę się z tym, że jak kupuję nowego Windowsa, to mnie czeka 150 aktualizacji do pobrania i regularnie będą pojawiać się nowe. Czemu nie miałbym się tego spodziewać po projekcie pisanym hobbistycznie? A dodam, że za MS stoją miliardy dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to jest jak nawet xiaomi określili telefon dla starszych ludzi czyli mało wymagających użytkowników. Być może jak wyjdzie v6 stanie się on również telefonem dla średniozaawansowanych. Moi rodzice go Maja i sobie chwala. Moja żona go ma i jest c alien zadowolona choć mówi ze denerwuje ja czasem jak wychodzi z przeglądarki by wysłać SMS a później wraca a tu karty pokazywane, wiecej problemów nie widzi. Ja go miałem miesiąc gdyż ja juz ściagam Torrenty, rozpakowuje, kupuje, przeglądam oglądam filmy słucham muzyki korzystam z GPS i używam wielu innych programów. Dla mnie on się nie sprawdził - po prostu jestem zbyt wymagający. Teraz mam note lte praktycznie witaj samej cenie i spełnia wszystkie moje wymagania w 100%

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny offtop się zrobił :) ale i ja wtrącę 3 grosze ...

Moim zdaniem Redmi 1S po wyjęciu z pudełka (i nawet aktualizacji do najnowszego MIUI) jest po prostu nieużywalny. Bateria jedzie w dół jak szalona, 20% aplikacji nie chodzi (m.in. Runkeeper którego nie uruchomiłem wogóle), po uruchomieniu 2-3 appek launcher się wysypuje. Support ze strony Xiaomi jest śladowy. I co nam to przypomina ;) ? Moim zdaniem Xiaomi pozuje na chińskie Apple, mianowicie do produktu dodaje gratis "prestiż". Dlatego ma "autorski" system, fanboyów, market aplikacji, clouda, szpiega w systemie itp., itd ... Do tego MIUI na Redmi 1S nigdy nie będzie dopracowany, bo dopracowuje system na flagowce, a nie na ekonomiczny telefon.

 

Rozpatrywać jednak należy hardware osobno (i tu do xiaomi nie należy mieć pretensji) a soft osobno - w końcu to nieduży komputer z OS. Aktualnie mamy kilka alternatyw (ja siedzę na Mokee) i z tego trzeba się cieszyć, bo telefon jest używalny w końcu. Chodzi szybko i nie trzeba go codziennie ładować.

 

@eXclusive: jak Ci dotrze ten P6000 to daj znać jak działa GPS. Sam miałaem na niech ochotę, ale widziałem na YT test GPS P3000s i wymiękłem, nawet po 15 minutach brak fixa. Co zresztą nie odbiega od mojego wczęsniejszego Jiayu G4 :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie właśnie w tych telefonach jak najbardziej jest sens oddzielać soft od sprzętu.

Podejście do softu scalonego z telefonem to podejście z czasów Nokii 3210. Ewentualnie podejście firmy Apple. I właśnie przez takie podejście firma Microsoft miała okazję się rozwinąć, mimo że ich soft był mega wadliwy w porównaniu z produktami Apple.

Od kilku lat można takie podejście stosować również w telefonach (a właściwie "telefonach").

Ja kupując telefon o rząd wielkości tańszy niż u konkurencji i liczę się z tym, że może nie być dopracowany w 100%. Fakt - spodziewam się po nim trochę, ale nie oczekuję, że będzie dopracowany jak najnowszy iPhone.

Owszem - najważniejsze rzeczy (jakich oczekujemy po telefonie) muszą działać sprawnie. Natomiast błędy, które tu są wytykane (jak np. to, że zmiana dzwonka jest w innym miejscu w sofcie, który jest robiony przez amatorów i za który nie zapłaciliśmy ani złotówki!) są śmieszne i wręcz podchodzą pod trolling. Gdyby wszyscy mieli takie podejście to nie byłoby takich projektów jak Cyanogenmod.

 

Ja mam Redmi 1s już chwilę i bardzo sobie go chwalę. Soft MIUI - bardzo fajny, choć trzeba było poczekać na kilka nowszych wersji, żeby był dopracowany. Cyanogenmod? Dla lubiących podłubać, też fajny, szybki. Wciąż się rozwija (i z kolejnymi wersjami coraz to nowsze poprawki). Do tego sprzętowo telefon bardzo dobrze się trzyma. Mimo wielu upadków i nie obchodzenia się z nim jak z niemowlęciem.

Jestem świadomym konsumentem i liczę się z tym, że jak kupuję nowego Windowsa, to mnie czeka 150 aktualizacji do pobrania i regularnie będą pojawiać się nowe. Czemu nie miałbym się tego spodziewać po projekcie pisanym hobbistycznie? A dodam, że za MS stoją miliardy dolarów.

Masz dużo racji.

Ale spójź na to trochę z innej strony.

Jesteś klientem zastanawiasz się nad zakupem telefonu masz telefon X i telefon xiaomi.

Xiaomi ma lepsze bebechy wedłu specyfikacji no bo na to patrzysz i tym się reklamuje producent,

 

Kupujesz telefon z procesorem qualcom zamiast tego złego mediateka

masz dual sim itp itd.

 

A potem się okazuje żę to wszystko nie działą.

Mam telefon z multisim ale on nie działą.

Mam szybki procesor a telefon mi wychodzi z sms czy z aparatu

Kilku aplikacji nie otworze ( mam 1gb ramu kiedyś też było 1gb ramu i to działało. )

 

Tylko ja się czuję nabity w butelkę?

 

 

Jeśłi chodzi o oddzielanie softu myślę że użytkowników którzy umią sobie wgrać inny soft do telefonu jest z 5% nie więcej.

Nie wiem gdzie teraz siedzisz ale spytaj osobę z lewej i osobę z prawej strony czu umie grać inny soft do telefonu.

 

Włąsnie dlatego uważam żę dla przeciętnego kowalskiego nie ma mowy o odzielaniu softu od hardware'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo racji.

Ale spójź na to trochę z innej strony.

Jesteś klientem zastanawiasz się nad zakupem telefonu masz telefon X i telefon xiaomi.

Xiaomi ma lepsze bebechy wedłu specyfikacji no bo na to patrzysz i tym się reklamuje producent,

 

Kupujesz telefon z procesorem qualcom zamiast tego złego mediateka

masz dual sim itp itd.

 

A potem się okazuje żę to wszystko nie działą.

Mam telefon z multisim ale on nie działą.

Mam szybki procesor a telefon mi wychodzi z sms czy z aparatu

Kilku aplikacji nie otworze ( mam 1gb ramu kiedyś też było 1gb ramu i to działało. )

 

Tylko ja się czuję nabity w butelkę?

 

 

Jeśłi chodzi o oddzielanie softu myślę że użytkowników którzy umią sobie wgrać inny soft do telefonu jest z 5% nie więcej.

Nie wiem gdzie teraz siedzisz ale spytaj osobę z lewej i osobę z prawej strony czu umie grać inny soft do telefonu.

 

Włąsnie dlatego uważam żę dla przeciętnego kowalskiego nie ma mowy o odzielaniu softu od hardware'u

 

Rozumiem Twój punkt widzenia. Choć wg. mnie jest zbyt skrajny.

Pisanie, że "wszystko nie działa" jest zdecydowaną przesadą. W tej chwili jedyna rzecz jaka u mnie nie działa to kwestia czujnika zbliżeniowego podczas rozmowy (więc po prostu gaszę ekran i po problemie). I jest to ewidentnie kwestia softu - bo w oprogramowaniu MIUI nie było z tym problemów.

Otwieram kilka aplikacji bez problemu. Najczęściej zestaw w samochodzie to: nawigacja + muzyka/audiobook + rejestrowanie trasy wideo (i pewnie kilka innych w tle). Owszem - raz na kilka dni się zdarzy, że mi coś przytnie, ale to praktycznie niezauważalne.

Ja w każdym razie się nabity w butelkę nie czuję.

A pytanie o osoby wokół mnie jest niestety nietrafione ;) Prawie sami programiści ;)

 

Natomiast zgadzam się z Tobą w kwestii przeciętnego Kowalskiego. Dla niego obsługa wielu apek to już poza możliwościami, a co dopiero wgrywanie custom ROMów etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris88

jest sporo racji w tym co piszesz. I rzeczywiście gdybym nie umiał zmienić softu to czułbym się baaardzo nabity w butelkę. A tak czuję się tylko trochę :)

Wiesz ja skończyłem informatyke i ja sobie jakoś poradzę, doczytam czy tu czy tam i wgram inny soft.

Ale przykładowo u mnie w pracy jest z 20 osób, reszta nie odróżni hardware od software ... ba reszta nie zna słowa SOFT.

 

Więć myślę tę o nich oni nie są gorsi, oni mają inna branżę.

A też muszą kożystać z tefefonu więć telefon xiaomi powinien mieć na pudełku taką ikonę jak zabawki dla dzieci  (nie dla użytku ludzi bez znajomości informatyki )

Rozumiem Twój punkt widzenia. Choć wg. mnie jest zbyt skrajny.

Pisanie, że "wszystko nie działa" jest zdecydowaną przesadą. W tej chwili jedyna rzecz jaka u mnie nie działa to kwestia czujnika zbliżeniowego podczas rozmowy (więc po prostu gaszę ekran i po problemie). I jest to ewidentnie kwestia softu - bo w oprogramowaniu MIUI nie było z tym problemów.

Otwieram kilka aplikacji bez problemu. Najczęściej zestaw w samochodzie to: nawigacja + muzyka/audiobook + rejestrowanie trasy wideo (i pewnie kilka innych w tle). Owszem - raz na kilka dni się zdarzy, że mi coś przytnie, ale to praktycznie niezauważalne.

Ja w każdym razie się nabity w butelkę nie czuję.

A pytanie o osoby wokół mnie jest niestety nietrafione ;) Prawie sami programiści ;)

 

Natomiast zgadzam się z Tobą w kwestii przeciętnego Kowalskiego. Dla niego obsługa wielu apek to już poza możliwościami, a co dopiero wgrywanie custom ROMów etc.

 

Piszeż  "w tej chwili"

Ja telefon kupiłęm chyba w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszeż  "w tej chwili"

Ja telefon kupiłęm chyba w październiku.

 

Tak, piszę "w tej chwili". Bo czemu miałbym narzekać na coś co było dawno temu i nie ma już miejsca? Szkoda życia :)

Ja kupiłem w czerwcu, ale nie wiem co to zmienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piszę "w tej chwili". Bo czemu miałbym narzekać na coś co było dawno temu i nie ma już miejsca? Szkoda życia :)

Ja kupiłem w czerwcu, ale nie wiem co to zmienia..

To że od czerwca do tej chwili = 6 miesięcy

Telefon nie nadawał się do użytku, a moim zdaniem nadal się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zgodze ale na szczescie sie znam i wiedzialem co kupuje i na co moge liczyc, i nie czuje sie oszukany, dla mnie za te kase telefon warty uwagi a pogrzebac sobie lubie :smile:

Tylko żę jak ktoś obcy przeczyta Twój post pomyśli sobie - o kupie sobie telefon ma super bebech do tego wgram jakiś tam rom bedę miał super maszynę, wystarczy tylko trochę pogrzebać.

 

A tak NIE jest.

Możęsz wgrać wszystko co jest dostępne na tej planecie a i tak wszystko nie będzie sprawane.

Miui - porażka wydajnościowa.

CM - w tak podstawowej funkcji jak dzwonienie śmigasz uchem nie tam gdzie powinieneś.

 

podsumowując na chwilę obecną telefon dalej nie jest sprawny w 100%.

 

Wspomnę mojego starego Zte V970:

 

kupiłem telefon z chińskimi krzaczkami.

wgrałem custom rom

wszystko działało

 

Ja tak definiuję telefon dla luzi którzy sobei lubią pogrzebać.

Edytowane przez Kris88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie tez ale z drugiej strony po co trzymasz ten szmelc? sprzedac go i tyle, no chyba ze sie przywiazales do niego :smile:

Masz mnie!

 

W sumie to sam nie wiem po co,,, chyba mam złudną nadzieję żę wyjdzie wreszcie rom na którym wszystko działa.

 

A z drugiej strony kto poleci jakiś LEPSZY telefon do 200 dolców :) ok 5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu CM - testował ktoś ten nowy kernel, warto zrobić update?

Ja testowałęm.

Szlak mnie trafił jak nie umiałem zmienić dzwonka potem wgrałem miui V47.

 

Chłopaki tu wyżej pisali że można zmienić dzwonek ale jakoś do doopy strony.

podczas dzwonienia dalej klika się uchem tam gdzie nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o Mokee . Tam działa wszytko. siedzę na tym release od miesiąca. Nie grzeje się, nic się nie włącza uchem, nic nie wywala. Multisim działa pięknie, dzwonki każdy pod inną kartą, profile działają. No po prostu nie mam na co narzekać. na chwilę obecną telefon w 99% sprawny. Jeden % zostawiam sobie jako margines bezpieczeństwa bo może się do czegoś dobrzebię

Wystarczyło 6 minut żeby ktoś napisał że jednak NIE działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...