Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

produkt drugorzędny to cała słuchawka Redmi 1s, tutaj masz 50% więcej mocy z obsługą 2 sim i LTE - za jaką cenę... udało mi się kupić go na GearBest za 151.99

 

jak przyjdzie, dam znać jak to się ma stosunek ceny do jakości

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z celnikami? Zamawiałem dla siebie i znajomych łącznie ok 15 telefonów i nigdy nie miałem problemów z celnikami aż do teraz. 3 ostanie sztuki, jedna za drugą były zatrzymywane na urzędzie celnym :/ Strach cokolwiek zamawiać bo nie dość że chinole powoli przeginają z cenami to jeszcze urząd celny sobie jakiś konkurs robi na największą ilość zatrzymanych paczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bo jak czytam posty o kupnie np na tym forum to 90 % ludzi pisze że dowalili vat DHL-em, raszta pewnie poniżej 50 $ to nie ma. Wole się uczyć na nie swoich doświadczeniach. Nie wiem co za układy ma ibuygou, że czasami się udaje ale to chyba wyjątek.

Edytowane przez pumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już R15 :)

 

https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=fefifofum&dl=fefifofum/xiaomi_armani/cm-11-20150107-UNOFFICIAL-armani.zip

 

R15 [2015/01/07]:

  • Build kernel from source
Add ANT+ support (untested)
Fixes in power profile
Set mac address properly

Edytowane przez fredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto instalować tych cust kerneli nie mat tam nic ciekawego i są nie stabilne.Maja bugi warto poczekać jeszcze parę dni i pokażą coś ciekawego.Obecny cust kernel z CM11 jest ok więcej zarządców lepszy czas pracy na baterii i nie grzeje się tak jak wcześniej ale to może tylko moje odczucia.Ciekawe co z tym CM12 jak dalej tego buga naprawić nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem trafiłem na xda na to oraz na post, że 1.01.2015 xiaomi uwolniło źródła kernela dla redmi 1s (choć ponoć wątków o tym pozakładali że hej). Napewno łatwiej będzie teraz coś zrobić, chyba, że się okaże, że nie ma na co patrzeć (czym się sugerować), bo nie ma w źródłach nic ciekawego. Ale to tylko tak sobie gdybam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem trafiłem na xda na to oraz na post, że 1.01.2015 xiaomi uwolniło źródła kernela dla redmi 1s (choć ponoć wątków o tym pozakładali że hej). Napewno łatwiej będzie teraz coś zrobić, chyba, że się okaże, że nie ma na co patrzeć (czym się sugerować), bo nie ma w źródłach nic ciekawego. Ale to tylko tak sobie gdybam.

http://miuipolska.pl/zrodla-kernela-redmi-1s-wydane/  <-- po co celowac, jak mozna sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...