Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam 20k z groszem ale najważniejsze jest to że R8 jest do tej pory najbardziej dopracowaną wersją. Głośność rozmów ok, czujnik zbliżeniowy działa jak powinien, reszta też bez zarzutu. Jedynie musiałem włączyć w opcjach wyświetlacza "zabezpieczenie przed przypadkowym wybudzeniem" czy jakoś tak bo nie zawsze reagował od razu po naciśnięciu przycisku blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokee wersja MK44.4-armani-201410280038-NIGHTLY wynik w antutu 5  20270 z power saving on a następne

i z ustawieniem performance on i power saving off  20504 przez cały test telefon jest ledwo letni koło kamery

ten wątek dotyczy CM, nie rób tu śmietniska

 

dzięki :D

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem że komuś się grzeje telefon gdy używa danych. Sam teraz to sprawdziłem i faktycznie tak jest po WiFi praktycznie w ogóle a przy danych gorący. Ja jestem na miui, może ktoś przetestować czy na cm też tak jest?

Edytowane przez Daluqen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, śledzę temat i mam pytanie, czy jest możliwośc ustwienia żyroskopu na tym sofcie? jeśli tak to prosiłbym o podpowiedż bo nie umiem znaleść. miałem zainstalowanych kilka softów wstecz i teraz jestem na r8, zauważyłem, przynajmniej u mnie że lekko odbiega od położenia, schodzi na lewo przy grach i paru programach. dzieki za podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od R8 chyba można sobie już aktualizować bezpośrednio z telefonu (aktualizacje CM). Jestem na R9, aparat znowu działa. Nic innego nie zauważyłem. Niby coś w multisim coś się miało pozmieniać, ale dalej cisza. Swoją drogą - mogliby to jakoś fajnie zrobić, w MIUI było dość wygodne..

"Dotykowość" ekranu dalej nie znika, wciąż można sobie podczas rozmowy coś wyklikać. Moje obejście problemu - po wybraniu numeru/odebraniu połączenia, wyłączam ekran z premedytacją, a potem po zakończeniu rozmowy włączam. Działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawki multisim dotyczą przełączania sieci 2g/3g, oraz możliwości nazwania slotów - wcześniej nie wyświetlało na ekranie na którą kartę dzwonią do Ciebie ludzie, teraz wyświetla... zasięg ok.. aparaty i czujniki ok.. nie zdażyło mi się wymacać pyskiem jakichś nieplanowanych akcji na telefonie, po prostu się znim nie przytulam i jest git :P

 

najlepsze jest w cm to, że poprawki nie przynoszą nowych BUGów :P

 

 

aaa jedyne co, to jak ktoś aktualizował z wcześniejszych romów to musi skasować wszystkie nadane uprawnienia roota i ponadawać je na nowo- a przynajmniej ja musiałem tak zrobić :P

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa widzisz. 2 sekundy :)
Jakoś w poprzednich ROMach to działało "instant". Dziękować! :)

 

A przy okazji - czy ktoś z Was kiedykolwiek dłubał w źródłach takiego ROMa?

Czy podpięcie się do githuba, zmiana kodu, skompilowanie i odpalenie to jakaś w miarę prosta akcja (dla kogoś kto ma styczność z programowaniem - nie dla pani Krysi), czy może jednak to nie takie proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytanie tylko o to "się znać". Czy dla kogoś kto ma styczność z takimi zabawami to tylko pokazać w 10 minut jak taki projekt obrobić, czy może coś mega skomplikowanego.

Pamiętam jak swego czasu robiłem modyfikacje softu np. na Nokie 3310 to to była masakra. Tu podejrzewam, że jest prościej. Pytam bo chętnie bym w wolnych chwilach coś tam popróbował tylko potrzebował bym z kimś kto ma doświadczenie pogadać kilka minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie chodzi mi o pisanie całego modułu, ale raczej o drobne modyfikacje.

A programowaniem zajmuję się zawodowo, tyle że technologia inna. Na androida piszę aplikacje czysto hobbystycznie ;)

no to jak tak, to twoje szanse wzrosły, najprędzej odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz na xda-developers.com - ja jestem zwykłym userem i jak modować to tylko coś co wygrzebie gdzieś w sieci

 

 

 

 

@okulowiec, zaznacz w SimCards TuneAway

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...