Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza sie:p podczas nagrywania telefon szaleje z ostroscia 

a jak reszta śmiga? ja wczoraj przesiadłem się na miui 43 ale bateria nie trzyma tak dobrze jak na CM11 co prawda poprawili mnóstwo

i dziś jak biegałem z endomondo spotify i zadzwoniłą domnie żona prze vibera wszystko działało jak trzeba po skończonej rozmowie nic nie wyrzuciło. ale i tak płynność CM11 jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z aero2, więc nie wiele mogę się wypowiedzieć o stabilności SLOT 1, ale jak przez cały dziś dzień miałem tylko w nim SIM do dzwonienia, to banglało cały czas ok. Jestem zadowolony i ostatecznie zostaję przy CM.

 

Wczoraj zrobiłem MIUI 43 z 41 i miałem straszny drenaż baterii, nie wiem czym to było spowodowane, pewnie to moja wina ale i tak odpuściłem. Ostatecznie zostaję przy CM, im więcej grzebanin tym gorzej to wszystko potem chodzi :)

 

Temat z 1 postu uzupełniony o poprawioną R4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zainstalowałem jeszcze raz czysty 43 i powiem tyle wszystko chodzi lepiej niż chodziło rom jest już normalnie funkcjonalny

ale na CM bateria o niebo lepiej i jest dużo bardziej responsywny,

nie jest bez wad bo raz się zdarzyło że przy włączonym 3g whatapp śmigał ale strony internetowe się nie otwierały i przez vibera też mogłem dzwonić retart pomógł. takie małe błędy mnie nie ruszają bo na poprzednim xcover2 zaczynałem dzień od restartu i nieraz w trakcie też musiałem.

tak wiec zaraz test CM R4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem na R3

 

Telefon po podłączeiu do usb wariujej łączy się na 1 s i rozłącza i tak w kółko...

po zmienieniu trybu połączenia jako aparat jest ok..

 

trzeba w opcjach programistycznych wyłączyć DEBUGOWANIE usb i będzie banglać jak trzeba :)

 

Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Klikać na nr. kompilacji -> Wstecz ->  Opcje programistyczne -> Wyłączyć debugowanie USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wszystko jest ok  wtym romie, no prawie wszystko bo glosnik dalej jest troche za cichy no i rozlacza mi co jakis czas dane na sim 1. w sumie jkaby to naprawili to juz wiecej od tego telefonu bym nie wymagal. jak by ktos znal hiszpanski moglby napisac otym problemach na oficjalnym forum tego romu:) wrocilbym do iui ale jednak ludzie pisza ze jes wolniejszy od cm11 a to mi sie tutaj najbardzij podoba wiec chyba d0piero wroce jak bedzie miui v6

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba w opcjach programistycznych wyłączyć DEBUGOWANIE usb i będzie banglać jak trzeba :)

 

Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Klikać na nr. kompilacji -> Wstecz ->  Opcje programistyczne -> Wyłączyć debugowanie USB.

Mówisz o debugowaniu

włącz interfejs adb

 

bo jesli tak to nie działa

 

A nie widze samego debugowania USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o debugowaniu

włącz interfejs adb

 

bo jesli tak to nie działa

 

A nie widze samego debugowania USB

 

Miałem taki problem na cm 11 i na parandroid i pomagało wyłączenie tego w opcjach programistycznych, może zrobiłeś wczesniej coś co w tym miesza.

 

qGqDjqc.png

 

 

 

 

 

edit:

 Release - 5

  • Fix flashlight issues
  • Fix usb issues (mtp & charge)
  • Enable Unmount SD card option

https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=Kra1o5&dl=Kra1o5/Xiaomi/armani/cm-11-20140930-UNOFFICIAL-armani.zip

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem na cm 11 i na parandroid i pomagało wyłączenie tego w opcjach programistycznych, może zrobiłeś wczesniej coś co w tym miesza.

 

qGqDjqc.png

 

 

 

 

 

edit:

 Release - 5

  • Fix flashlight issues
  • Fix usb issues (mtp & charge)
  • Enable Unmount SD card option

https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=Kra1o5&dl=Kra1o5/Xiaomi/armani/cm-11-20140930-UNOFFICIAL-armani.zip

Dzięki działą.

Potrzebny był jeszcze restart telefonu chodzi nie do końca wiem dlaczego.

 

Z tego co piszesz R5

naprawia ten błąd:

 

Fix usb issues (mtp & charge)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągam dzisiejszą wersję, pobawię się.

CM znam z poprzedniego telefonu, więc nie powinno być zaskoczeń ;)

Powiedzcie mi tylko - jak z bateryjką? Lepiej gorzej w porównaniu z Miui? Bo na najnowszym Miui z baterią coś kiepsko (aż nie wierzyłem, że może być taka różnica).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CrazyJapanese nie zaobserwowałem ani teraz ani wczesniej takiego problemu :)

Są to wciąż wczesne wersje systemu, pewnie kapkę przed V6 to się ustabilizuje, siedź na miui jak Ci nie przeszkadza :) Takie przeskakiwanie między systemami to głupota :P

-------

 

Testowo wrzucam ROM zaraz ParanoidAndroid, dam znać jak się sprawi w osobnym temacie. Podobno znacznie lepsza obłsuga dwóch sim.

Edytowane przez eXclusive
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem najnowszą wersję. Stary dobry CM :)

Bateria - faktycznie, długo trzyma. Wszystko chodzi bardzo płynnie. Co prawda - po przesiadce z CM na MIUI już się zdążyłem do kilku drobnostek MIUI przyzwyczaić i teraz będzie ich brakować, ale to już trudno.

 

Mam natomiast jedno pytanie i jeden problem:

1. Czy da się jakoś ponazywać karty SIM? Bo u mnie jest tylko "-1" i "-2". Pierdoła, ale może ktoś wie?

2. To dla mnie ważne: Nie jestem w stanie włączyć transmisji danych na SIM1 (play). Zaznaczone jest że jest włączona, zaznaczone że włączona w roamingu - i nic. Dodatkowo, w menu szybkich ustawień, albo jak ściągam pasek powiadomień to przy "-1" jest "brak usługi". Dzwonienie/SMSy działają. MMSy już nie (ale to pewnie właśnie kwestia transmisji danych). Ktoś się z tym spotkał?

 

Wersja systemu najnowsza (MK44.4-armani-201410011626-UNOFFICIAL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...