Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nie gubi gps, trochę dłużej wyszukuje satelitę niż na miui ale coś za coś - ja wybieram szybkość i płynność a 15 sekund czekania na gps mnie nie zbawi :P

jutro sprawdzę jeszcze raz yanosik łapie mi fixa szybko a endomondo tez dość szybko tylko w czasie treningu zgubiło zasięg i już go nie odnalazło może tylko zbieg okoliczności.

cala reszta śmiga aż miło a i na baterie nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 24 godzin testowania wszystko jest ok. Miałem problem z sim ale chyba przez zasięg. Jednak tęsknię za miui. Jak tylko wyjdzie 6 i będzie chodzić jak cm to wracam z powrotem bez zastanowienia.

Jak przejdziesz bez zastanowienia to potem pomyślisz i jak dalej będzie zabugowany jak teraz to wrócisz do CM-a :P

 

 

Czy w CM-ie jest możliwość UV?

Edytowane przez SunTzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://celogeek.miuiandroid.com/redmi1s/xiaomi.eu_multi_armani_JHCCNBD24.0_jb-4.3.zip od miuipolska nie znalazłem

 

ale najstabilniejsza opcja to http://celogeek.miuiandroid.com/redmi1s/xiaomi.eu_multi_armani_41.0.0_v5-4.3.zip

 

 

 

w obu romach jest tłumaczenie od Acid'a

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 najstabilniejsza? Przecież to najnowsza wersja - problem z RAM-em jest w niej przecież "pełnoobjawowy".

Nie wiem, jak w 24, ale chyba warto spróbować i porównać. Link do archiwalnej wersji 24 (MIUI PL) wstawię wieczorem, choć zapewne powyższa wersja "multi" jest równie dobra.

 

---

 

Z ostatniej chwili: http://miuipolska.pl/forum/topic/3483-problem-wywalania-się-aplikacjizarządzaniem-ramem/?p=31690 (post nr #199 i kolejne).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam c11 od trzech dni i jestem mega zadowolony,ani razu mnie nic nie wywalilo,a na miui41 non stop,kazda gra,przegladarka a teraz jak reka odjal,mam wszystkie apki zainstalowane jak na miui a roznica w dzialaniu telefonu jest kolosalna fakt ze miui jest bardziej bajeranckie ale c11 lepiej chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosujcie sobie te poprawki, które są pisane pod Wasz telefon w poradniku, żeby trochę poprawić wydajność. Ja już opisałem swoje bardzo pozytywne wrażenia przy zastosowaniu w CM11 dla Mi2... Więc przy 1s, nie wierzę, że się pogorszy.

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/2756-[ROM][Official][4.4.4]-CyanogenMod-11.0-Nightlies-for-the-Xiaomi-MI2-(aries)

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowa wersja TWRP 2.8.0.2 gotowa do pobrania.

 

Pobrany pliczek ZIP należy zainstalować w starej wersji TWRP lub Mi Recovery.

 

Download

 

MD5: cf8a74610b4ba21c06c8551f7578e356

 

jest sens przeinstalowywać na nowszą wersję?

gps sprawdzony i działa jak trzeba a co do informacji o nie obecnym simie w slocie drugim to po nocy go nie ma

po włączeniu wifi i jego wyłączeniu jest bug bo dalej jest włączony mimo rozłączenia z internetem.

reszta super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziala wam na tym cm11 aero? jak tak to jak to trza skonfigurowac. u mnie mam karte do dzwonienia na sim 2 a aero na sim 1 wczesniej mi dzialalo, tera aero nie chce mi dzialac a na sim 2 jak jest karta i ktos do mnie dzwoni to nic nie slychac tyko kounikat

U mnie tak samo na tym modzie Aero2 nie działa, zasięg jest, APN ustawiony prawidłowo, a połączenia brak.

Na MIUI 41 działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie ma co się męczyć, bo to nic nie dało, przynajmniej w moim przypadku.

 

Zainstalowałem tego CM'a z dziś i wszystko póki co działa. Aero też śmiga, trzeba tylko dodać apn o nazwie aero2, apn darmowy i zapisać. Jedyne co nie działa, to fabryczna aplikacja mikey, ale w sklepie play jest aplikacja o nazwie klick i ona działa bez zarzutu.

 

A, i do wgrania gapps musi być twrp, albo cwm, bo na mirecovery nie da się.


Nie da się wejść do ustawień "wyświetlacz i diody". Jakaś rada?

Edytowane przez drozdaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom super ale żona uparła się by wrócić do miui. Robiłem backup zgodnie z pierwszym postem, teraz w TWRP dałem na restore i żadnego backupu nie widzi. Gdzie go szukać bo napewno był zrobiony prawidłowo

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom super ale żona uparła się by wrócić do miui. Robiłem backup zgodnie z pierwszym postem, teraz w TWRP dałem na restore i żadnego backupu nie widzi. Gdzie go szukać bo napewno był zrobiony prawidłowo.

Edit: no nic backup zniknął muszę wrócić do czystego miui. Można to zrobić w TWRP? Jakie czynności należy po kolei zrobić czy przez TWRP w ogóle można wrócić do miui?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ricki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Failed, mam taki komunikat: Error exetcuting updater binary in zip, może jednak trzeba zamiast TWRP wgrać MiRecovery, tylko skąd to wziąć>?

 

ewentualnie może spróbować wgrać CWM? tylko czy zmiana TWRP na CWM może pomóc wgrać MIUI?

Ma ktoś linka do CWM żeby można byłoby go zainstalować poprzez TWRP?

Edytowane przez ricki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z czujnikiem zbliżeniowym? Po dłuższej rozmowie ekran się nie włącza.

 

No i ponawiam pytanie, jak wejść do ustawień wyświetlacza?

 

edit

Czujnik zbliżeniowy działa tyle ile ekran jest włączony. Tak więc wystarczy zmienić czas wygaszania ekranu na dłuższy i problem z głowy

Edytowane przez drozdaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...