Skocz do zawartości

Gateway Singapore Server


ogorowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z instalacją xiaomi gatewy przy użyciu Singapore server. Próbowałem użyć fake GPS i VPN niestety nic to nie dało. Inne urządzenia xiaomi łączą sie bez problemu z singapurskim serwerem. Zależy mi na połączeniu bramki własnie do tego serwera, ponieważ używam również alexy i zależy mi na komendach głosowych. Łączy się bez problemu tylko z Mainland China. Dodam, że jeśli jestem zalogowany w lokalizacji Singapore serwer bramka czasami nie jest wykrywana, a jeśli jest to po próbie połączenia z siecią wyskakuje błąd "Connection Time out" a sama bramka przestaje migać (Pokazuje się na liście urządzeń połączonych do mojego routera, ale nie w aplikacji Xiaomi). Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwerami potrafią się dziać rózne cuda i nie bardzo widać jakąkolwiek logikę. Mi po roku działania wylogował się wifi smart socket. Resetowałem i próbowałem dziesiątki razy przez miesiąc. Socket dobrze wchodził w wifi ( widac go było na routerze ) i kicha - w Mi Home nie było. W końcu zabrałem go z działki do domu. W domu się zalogował. Zabrałem z powrotem na działką, reset  i poszło. Nie mam jednak pojęcia czy to był zbieg okolicznosci czy pomogło jej podłączenie na chwilę do innej sieci. Serwer był mainland china.

Sensu w tym nie ma

Edytowane przez abgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...