Skocz do zawartości

Aktualizacja z mocno starego softu


vPablo

Rekomendowane odpowiedzi

 

zrob backup w twrp i sprawdz czy:

dirty flash samego systemu bez wipu nie spowoduje bootlopa albo jakis crashy po odpaleniu 

albo

flash softu przez miflash z zachowaniem danych przejdzie i czy bedzie działał tel. po tym bez crashy,  jak nie(a przypuszczam ze nie) to zostaje ci przywroceni kopi i zrobienie tego nie na szybko. : D

Ps. wczesniej sobie znajdza ta wersje twrp bo miflash ci nadpisze recovery a na innej ten buckup powinien działać ale nie musi xD

Ps. 2 jak przeskakujesz na nowa wersje androida to ja bym jednak od razu dla swietego spokoju walnal backup aplikacji( titaniumem lub czyms podobnym) a mi home ułożenie w chmure i zrobil pelny wipe i czysty flash. 

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pelny reset czytaj system, cache i dalvik cache bo chcesz rozumiem sprawdzic czy da sie na brudno bez kasowania data  ; ) 

natomiast porzadnie i z wieksza szansa na sukces robisz kopie aplikacji jakims programem  + zgrywasz co sobie tam masz zgrac z telefonu i mi flash z opcja clean all potem twrp i nie weim czy jest wam tam potrzebny no verify encrypt na redmi note 3 czy nie, ale to sie dowiesz jak za pierwszym razem po wgraniu twrp bedzie bootloop 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...