Skocz do zawartości

Czytnik lini papilarnych


TLH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Co za pytanie. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych z winy użytkownika. To że telefon upadł z niewielkiej wysokości nic nie znaczy. Możesz oczywiście reklamować telefon, ale jak powiesz w serwisie na dzień dobry, że telefon upadł, to nie licz na naprawę gwarancyjną.

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To nie jest wina ROM miui polska mam ten rom ostatni stable czyli 10.2.3.0 na Redmi 5 i działa poprawnie

na Global działał zdecydowanie szybciej i mniej się mylił niż na xiaomi.ue ale i tu też działa.

Tak samo działał na wersji rozwojowej bo wgrałem testowo 9.2.28 i czytnik też działał ale jak wiadomo był problem z dialerem i u mnie także

ze sklepem google play nie można było pobierać aktualizacji i nowych aplikacji.

Wgrałem ponownie stable i wszystko działa łącznie z czytnikiem a z czytnika korzyatam zawsze nawet do blokady ap;likacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Temat wielokrotnie poruszany na miui.eu i problem nie dotyczy wyłącznie naszego Redmi... Wgrywając miui zapewne robiłeś wipe i czyszczenie przez twrp ....
Jeśli chcesz mieć działającą opcję odcisków zrób downgrade do wersji '; xiaomi.eu_multi_HM5_8.9.6_v10-7.1.zip , uruchom, i przeprowadź pierwszą konfigurację...
Dodaj odciski, następnie dokonaj aktualizacji plikiem zip lecz z poziomu ustawień : tj. Ustawienia > o telefonie > Wersja miui> Trójkropek w rogu i zainstaluj aktualizacje z pliku zip...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...