Jump to content

Mi Band 3 Jak połączyć z Endomondo

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Instalujesz Endomondo v18.4.4. W tej wersji powinno normalnie wyszukać Mi Band 3. Następnie aktualizujesz Endomondo i jeśli już nie będzie połączone z opaską to powinno dać się wyszukać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 2
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 9.07.2018 o 22:31, Bydlak napisał:

Instalujesz Endomondo v18.4.4. W tej wersji powinno normalnie wyszukać Mi Band 3. Następnie aktualizujesz Endomondo i jeśli już nie będzie połączone z opaską to powinno dać się wyszukać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

a jak wgrać starszą wersję endomondo ? nie mogę połączyć swojego mi banda na ios :/

Edited by Dorota2536
  • 1 month later...

mi sie udalo polaczyc z endomondo za pierwszym razem ;), trzeba wejsc w mi fit w ustawienia mi band 3i wlaczyc widocznosc (profil, moje urzadzenia -> mi band 3) i jest tam widocznosc nalezy ta opcje wlaczyc (tryb wykrywania) po dodaniu w endomondo mozna to wylaczyc bo zzera baterie w opasce, teraz powinno wykryc opaske w endomondo, jezeli nie to prosze o wiadomosc to powiem jak konkretnie to zrobilem, bo pominalem wg mnie dwa kroki ktore nie mialy dla mnie znaczenia wiekszego, mam nadzieje xD

• Thanks 1
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Robiłem to już 2-3 razy zawsze w ten sam sposób i zawsze było ok. Ostatnio przed wczoraj i tez zadziałało bez problemów. Najpierw odinstalowałem endomondo. Następnie instalowałem wersję 18.4.4. Kolejno w Mi Fit ustawiałem jak wyżej napisane aby opaska była widoczna dla innych. Mam też w mi fit ustawione aby mierzył tętno stale plus sen. Nie wiem czy to jest potrzebne ale mam to tak ustawione. Dalej z opaski wybierałem dowolną aktywność. Następnie włączałem endo, logowanie się i przechodziłem do szukania opaski smart BT coś tam (jest to trochę inaczej zrobione niż w aktualnej wersji). Zazwyczaj trwało to z 2-3 sek jak wskazało mi opaskę którą parowałem z endomondo. Nastepnie w sklepie google'a robiłem aktualizację endomondo do najnowszej wersji i sprawa zakończona. Działa mi to nawet lepiej niż na mi band 2 bo przy 2ce musiałem włączać jakąś aktywność w mi fit żeby mi tętno widziało w endo a teraz działa bez tego.
Wersję 18.4.4 pobrałem z apkmirror.