Skocz do zawartości

Mi Band 3 Jak połączyć z Endomondo


wojtaswww

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Instalujesz Endomondo v18.4.4. W tej wersji powinno normalnie wyszukać Mi Band 3. Następnie aktualizujesz Endomondo i jeśli już nie będzie połączone z opaską to powinno dać się wyszukać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.07.2018 o 22:31, Bydlak napisał:

Instalujesz Endomondo v18.4.4. W tej wersji powinno normalnie wyszukać Mi Band 3. Następnie aktualizujesz Endomondo i jeśli już nie będzie połączone z opaską to powinno dać się wyszukać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

a jak wgrać starszą wersję endomondo ? nie mogę połączyć swojego mi banda na ios :/

Edytowane przez Dorota2536
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mi sie udalo polaczyc z endomondo za pierwszym razem ;), trzeba wejsc w mi fit w ustawienia mi band 3i wlaczyc widocznosc (profil, moje urzadzenia -> mi band 3) i jest tam widocznosc nalezy ta opcje wlaczyc (tryb wykrywania) po dodaniu w endomondo mozna to wylaczyc bo zzera baterie w opasce, teraz powinno wykryc opaske w endomondo, jezeli nie to prosze o wiadomosc to powiem jak konkretnie to zrobilem, bo pominalem wg mnie dwa kroki ktore nie mialy dla mnie znaczenia wiekszego, mam nadzieje xD

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Robiłem to już 2-3 razy zawsze w ten sam sposób i zawsze było ok. Ostatnio przed wczoraj i tez zadziałało bez problemów. Najpierw odinstalowałem endomondo. Następnie instalowałem wersję 18.4.4. Kolejno w Mi Fit ustawiałem jak wyżej napisane aby opaska była widoczna dla innych. Mam też w mi fit ustawione aby mierzył tętno stale plus sen. Nie wiem czy to jest potrzebne ale mam to tak ustawione. Dalej z opaski wybierałem dowolną aktywność. Następnie włączałem endo, logowanie się i przechodziłem do szukania opaski smart BT coś tam (jest to trochę inaczej zrobione niż w aktualnej wersji). Zazwyczaj trwało to z 2-3 sek jak wskazało mi opaskę którą parowałem z endomondo. Nastepnie w sklepie google'a robiłem aktualizację endomondo do najnowszej wersji i sprawa zakończona. Działa mi to nawet lepiej niż na mi band 2 bo przy 2ce musiałem włączać jakąś aktywność w mi fit żeby mi tętno widziało w endo a teraz działa bez tego.
Wersję 18.4.4 pobrałem z apkmirror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...