Skocz do zawartości

Brak usługi/problemy z Wifi


gajowski87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ten problem był poruszany wielokrotnie jednak nigdzie nie znalazłem sposobu działającego dla mnie. Do rzeczy.

Jakiś czas temu oddalem telefon do serwisu w celu wgrania roota. Na moje nieszczęście trafilem na nieudaczników którzy trzymali telefon dwa dni po czym oddali mi go totalnie bez systemu twierdząc ze to ja musiałem taki oddać wcześniej. Jako iz mam trochę doświadczenia z androidem poszukalem i wgralem fastbootem jakiś global ROM. I wtedy zaczęły się problemy. Wszystkie Romy które wgram powyżej 7.3.7 sprawiają ze nie mogę włączyć Wi-Fi i mam problemy z brakiem Imei. Jednak każdy ROM, nawet 7.3.7 ma błąd "brak usługi" którego nie jestem w stanie w żaden sposób naprawić. Probowalem wgrywac ten plik non hl.bin jak również manualnie flashowac cały ROM bez skutku. Kartę SIM czyta tylko na drugim slocie ale nie ma sieci. Probowalem kombinowac z radio off/on ale nie mogę tego przełączać i sam juz nie wiem co robić. Dodam ze na 7.3.7 Wi-Fi działa poprawnie . Czy znacie jakiś sposób/metodę by w pełni cieszyć się telefonem tak Wi-Fi jak i siecią? Będę wdzięczny za każda rade i odpowiedz.

Edytowane przez gajowski87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem z każdym romem i softem zarówno przez twrp jak i fastbootem i nic to nie dawało. Znajomy sprawdzał płytę główną pod katem uszkodzeń mechanicznych ale po dwóch dniach testów stwierdził ze fizycznie nic nie jest uszkodzone. Żadne piny czy styki. Dziwi mnie jednak to ze tylko na jednym sofcie działa Wi-Fi a z tego co pamiętam fabrycznie było to miui 8 . Teraz działa tylko 7.3.7 ale problem z siecią wciąż pozostaje zagadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...