Skocz do zawartości

xiaomi roidmi 2s czy 3s


maxio69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się na zakupem transmitera do swojej furki. A jest nią opel astra g ;) i tu pytanie ponoć roidmi 2s nie do każdego samocbodu pasuje. Czy ktoś użytkuje go w astrze G?

Coraz bardziej zastanawiam się na zakupem 2s ze względu na mikrofon ponoć słabo działa ale lepsze to niż wcale.

Czy w 2s tak samo jak w 3s po przekreceniu zapłonu i czy też odpaleniu samochodu aplikacja muzyki np spoti odpala się automatycznie jak tylko połączy się telefon z transmiterem?

Ponoć w 3s tak jest że jak się tylko włączy transmiter to odpala się dana aplikacja która wcześniej ustawia się w tej aplikacji od trnamistera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon nie działa w 2s nie bierz tego parametru pod uwagę. Mimo że do 2s pasuje gniazdo w moim aucie i tak muszę używać przejściówki bo na większych dziurach potrafi się odłączyć od zasilania na chwilę. Oprogramowanie jest to samo i w 2s i 3s możesz odpalić wybraną aplikacje automatycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz a brałem pod uwagę to że w 2s jest mikrofon i że działa i jak ktoś będzie do m ie dzwonił będę mógł ten transmiter wykorzystać jak zestaw głośnomówiący. Ale on nie działa że nie działa czy działa ale słabo mnie będzie słuchać u kogoś w słuchawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maxio69 napisał:

wyłączam radio czy jak to wygląda?

Jak odbierzesz to samo się ściszy. Z tym nie ma problemu. Problem jest ze słyszalnością (ciebie) bo mikrofon słaby i daleko od twarzy. Dodatkowo odebrać musisz telefonem (można ustawić machnięciem). Generalnie to działało kiepsko, dlatego w 3s z tego zrezygnowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam 3s w samochodzie i szczerze? Wolę jednak nie mieć tego mikro. Dużo lepiej mnie słychać  z mikro w telefonie, a i tak trzeba odbierać telefon normalnie i tak. 2S używałem może przez miesiac i wywaliłem, leży gdzieś zakopane w śmieciach w szufladzie, bo dorwałem 3s na flashsale na GB za grosze (bodajże 20zł):P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...