Skocz do zawartości

Odzyskany telefon po kradzieży


Malak0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po około dwóch miesiącach od kradzieży odzyskałem swój telefon (Mi4) ale niestety (o ironio) złodziej powiązał go z kontem Mi.

No i  finałem czego mam teraz telefon z blokadą antykradzieżową założoną przez złodzieja O.o

Posiadam telefon/numer IMEI/opakowanie/fakturę od sprzedawcy/protokół z komisariatu.

Jakieś pomysły jak mogę odzyskać swój telefon do użytku? Próbowałem przez chińską stronę ale tam odbiłem się od wysłania zdjęcia wraz z twarzą i widocznym dowodem osobistym (wymagany numer ID, który w chinach jest inny).

 

Prosiłbym Was o pomoc bo na razie mam bezużyteczny sprzęt, a chciałbym uniknąć flashowania i tym podobnych metod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Malak0 napisał:

a chciałbym uniknąć flashowania i tym podobnych metod.

Nie ma innej opcji, jedynie kontakt z supportem Xiaomi (chyba globalnym: [email protected] ). Flashowanie i żadne inne metody nic nie dadzą. Telefonu przypisanego do konta nie wylogujesz i z Miui nie użyjesz. Jedynie jak odblokowany bl to możesz jakiś custom rom wgrać, ale nie Miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko BOK Xiaomi, ale ostrzegam, że to może być trudne, bo.. mogą Ci po prsotu nie uwierzyć, że fon jest Twój... A miałbyś założone konto Xiaomi na starcie, to nie dość, że fon byś szybciej odzsykał (namierzanie przez stronę) to i złodziej nie móglby nic zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...