Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Nezumi napisał:

jest to wątek ogólny, zwrócenie w nim uwagi na ew. problem z bateriami jest jak najbardziej z tematyką tego wątku.

No tak, łatwiej przebijać się przez 1500 postów niż sięgnąć do wątku tylko o tym...

2 godziny temu, Nezumi napisał:

którzy nie mają ŻADNYCH problemów z baterią

No właśnie na kilku forach ostatnio widać samo narzekanie na baterię, niezależnie od romu. Takich postów nie widać za to na forum MiuiPro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem do końca, czy moje pytanie będzie w temacie wątku...

Używam Nova Launcher, jednak chciałbym móc wyciągnąć na jej pulpit widget zegara z pogodą z MIUI. Niestety nie jest on widoczny i możliwy do wybrania w liście widgetów w czasie gdy jako domyślny launcher ustawiona jest Nova. Czy jest na to jakiś sposób?

No i jaki motyw ma ten czadowy zegar ze screena nowego MIUI???

s9926-770x1116.png

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Korzystam niespełna rok, natomiast bardzo udany model. Miałem wcześniej przez ponad 2 lata Mi5, którego też mega uwielbiałem. Mi8 bardzo stabilny, żadnych problemów, bateria trzyma nieźle i nie cyrkuje. Po przejściu na MIUI 11 wydaje mi się, że jest jeszcze płynniejszy. Notch totalnie mi nie przeszkadza. Aparat dla zwykłego 'fotografa' bardzo zadowalający, filmy tym bardziej. Będziesz bardzo zadowolony.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, daniel.wu napisał:

Korzystam niespełna rok, natomiast bardzo udany model. Miałem wcześniej przez ponad 2 lata Mi5, którego też mega uwielbiałem. Mi8 bardzo stabilny, żadnych problemów, bateria trzyma nieźle i nie cyrkuje. Po przejściu na MIUI 11 wydaje mi się, że jest jeszcze płynniejszy. Notch totalnie mi nie przeszkadza. Aparat dla zwykłego 'fotografa' bardzo zadowalający, filmy tym bardziej. Będziesz bardzo zadowolony.

Przesiadłem się z Note 4X więc różnica jest. Na razie same plusy, muszę tylko przywyknąć że dioda powiadomień ma jedną barwę . Aparat i ekran Extra. Pamięć UFS 2.1 kosmos w stosunku do Note'a.  

Jak robić lepsze foty gdy światła mniej ?

I skąd wziąć GCam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę sprzedawał telefon, więc chciałbym wrzucić mu spowrotem globala i zablokować bootloader - aktualnie jestem na Xiaomi.eu 9.9.3. Z tego co rozumiem to po prostu:

  1. ściągam najnowszy fastboot rom,
  2. odpalam fastboota na telefonie,
  3. w MiFlashu zaznaczam tylko "clean all and lock" i flashuje,

tak? Przy okazji, MiFlash20181115 się nada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pkonrad napisał:
12 godzin temu, 90tomash napisał:
Fajnie działa odblokowanie twarzą . ciekawe że odblokuje też jak masz okulary przeciwsłoneczne 

Mi 8 ma system podczerwieni który wspomaga odblokowywanie. Dzięki niemu bez problemu odblokowuje w okularach przeciwsłonecznych.

Aaaaa czyli to nie jest żadne Bug....

Dobre to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej89 napisał:

Strasznie słabo z baterią u mnie po aktualizacji. Około 2h SOT mniej niż przed aktualizacją przy takim samym korzystaniu.

Bateria ucieka w oczach, znów strach wyjść z domu bez ładowarki! :D 

OK, ale na której dokładnie wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...