Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejne pytanie. Czy to normalne że wszystkie rdzenie pracują cały czas? Bo wydaje mi się, że powinny się przynajmniej dwa wyłączyć w celu oszczędzania energii. I chcę po prostu wiedzieć, czy tylko tak u mnie? Czy też u wszystkich posiadaczy mi  8 ma uruchomione cały czas wszystkie rdzenie?

Screenshot_2019-03-03-21-12-43-935_com.cpuid.cpu_z.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2019 o 11:59, Nezumi napisał:

Pod koniec marca w oficjalnej sprzedaży będzie Mi9 Global, wersja CN już jest dostępna u sprzedawców w Chinach.

Sprostowanie. Od czwartku 28 lutego dostępne są w oficjalnej sprzedaży wersje global. Mozna kupić na amazonie włoskim i hiszpańskim takie wersje. Oficjalna dystrybucja, gwarancja i na drugi dzień po zamówieniu towar dostarczony. Nie trzeba szukać wersji chińskich na ali.

Cena wychodzi identyczna jak w Polsce jak już będą pod koniec marca dostępne. Amazon hiszpański oferuje za 10 euro przesyłkę lotniczą z gwarantowaną jednodniową datą dostawy, więc zamówienie dziś i telefon już jutro dostarcza kurier UPS.

Edytowane przez sp4ubw
Poprawka dnia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pojawił mi się pewien problem. Nie wiem czy po którejś aktualizacji czy tak po prostu. Nie przypominam sobie, żebym coś zmieniał w ustawieniach...

Zniknął dźwięk powiadomień podczas odtwarzania czegoś przez słuchawki. Kiedyś jak dostawałem wiadomość z Messengera wyciszało na chwilę Spotify - obecnie tylko podświetla się ekran i dioda ale dźwięków nie ma. Wykluczyłem winę Spotify bo w każdej aplikacji która odtwarza muzykę jest ten sam problem. Przejrzałem wszystkie ustawienia od dźwięku, powiadomień i co tylko znalazłem ale wszędzie są dźwięki włączone...

Miał ktoś taki problem? Mógłby poratować jakaś podpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewien problem z Wi-Fi.

Mi8 pro po odstawieniu na krótką chwilę nie widzi Internetu.Dopiero wejście w ustawieniach i odświeżanie zauważa ponownie.Nic nie zmieniałem nie aktualizowalem.Powiem szczerze, że nawet nie zauważyłem jak to się stało i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem MI8 od prawie w tygodni i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. To co dla mnie najistotniejsze czyli bateria, spisuje się doskonale. Przy moim użytkowaniu wystarcza mi na około 2,5 dnia i do tego SOT na poziomie 5,5 - 6 h. Jak dla mnie, rewelacja.

Przy okazji pytanko, czy ktoś ma jakiś dobry motyw w którym nie ma białego tła na ikonach?

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

788ea8e6d15c73dff2033fe53d8d8233.jpgf3fbb79bf73f6f5f5d9e2fa3eff1a09a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolgt1 napisał:

Jestem szczęśliwym posiadaczem MI8 od prawie w tygodni i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. To co dla mnie najistotniejsze czyli bateria, spisuje się doskonale. Przy moim użytkowaniu wystarcza mi na około 2,5 dnia i do tego SOT na poziomie 5,5 - 6 h. Jak dla mnie, rewelacja.

Przy okazji pytanko, czy ktoś ma jakiś dobry motyw w którym nie ma białego tła na ikonach?

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

https://xiaomi.eu/community/threads/v8-9-10-themes.37844/page-5 tu bym poszukal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Nie zadziwia, od kilku wydań ROMu jest problem a developerzy ARISE zaprzestali wspierać projekt. Ja używam Ainur Sauron i ICESound (oba pod Magisk) plus VIPER4Android pobrany z XDA. 

Jest duża różnica w dźwięku czy nie bardzo? Co prawda i tak czekam na DACa, ale chciałem się dowiedzieć czy na Mi 8 jakiś sound mod robi różnicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wersje MI8 Global i CN różnią się (chodzi mi o telefon) czymś poza zainstalowaną dystrybucją MIUI, chińską ładowarką i pudełkiem z chińskimi znaczkami? Kupiłem właśnie MI8, miała być wersja global, ale przyszła china. Nie wiem, czy zwracać, czy odpuścić sobie. I jak jest z gwarancją w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kpirx napisał:

Czy wersje MI8 Global i CN różnią się

Softem. Na Globalnym sofcie nie będą działać płatności, może być problem z certyfikacjami etc.

24 minuty temu, kpirx napisał:

I jak jest z gwarancją w takim przypadku?

Zależy od sprzedawcy. Zazwyczaj wysyłają do Chin.

24 minuty temu, kpirx napisał:

Kupiłem właśnie MI8, miała być wersja global, ale przyszła china.

Upewnij się, czy kupiłeś Mi8 Global, czy Mi8 z softem Global, bo to jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

Ja bym zwrócił.

Z jakiego powodu?

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Upewnij się, czy kupiłeś Mi8 Global, czy Mi8 z softem Global, bo to jest różnica.

Z tego co widzę, to jest to Mi8 CN z softem Global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kpirx napisał:

Z tego co widzę, to jest to Mi8 CN z softem Global.

W sensie, sprawdź dokładnie do sprzedawca pisze w aukcji.

4 minuty temu, pkonrad napisał:

Nie działają płatności przez NFC na Global ROMie, a MIUI Polska nie lubię.

o ty zdrajco :(.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał:

W sensie, sprawdź dokładnie do sprzedawca pisze w aukcji.

W tytule: "Xiaomi Mi 8 6/64GB Czarny" , w opisie: "Wersja Global EU". Tak jak pisałem, telefon przyszedł w "chińskim opakowaniu", z chińską ładowarką, chińską instrukcją. Nie ma znaczka "Global" na opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nezumi napisał:

To Cię sprzedawca zrobił w balona. Zwracaj. 

Tak zrobił w balona, ale co takiego tracę, bo z tego co wiem, to telefon fizycznie jest identyczny chyba?

Edytowane przez kpirx
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kpirx napisał:

Tak zrobił w balona, ale co takiego tracę, bo z tego co wiem, to telefon fizycznie jest identyczny chyba?

Tracisz godność klienta :D. 

Tak szczerze, tracisz kasę przy ew. sprzedaży, tracisz możliwość pełnego korzystania z softu global z zablokowanym BL (bezpieczeństwo w razie kradzieży), tracisz możliwość płacenia zbliżeniowo czy też przez GooglePay na sofcie global, tracisz także kasę przy zakupie, bo zazwyczaj wersje CN można wyrwać taniej niż Globalną.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanie jak z baterią w Mi8. Ja wykręcam w ciągu dnia MAX 4h na ekranie (oszczędzania baterii off, jasnośc automat, lte cały czas, wifi w domu, ciemny motyw klawy i ogólnie). Wydaje mi się że w testach ludziom dłużej trzymała.

Ile macie SOT na Mi8 oraz z jakim systemem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie musze full wipe zrobić.... Ehhh u mnie to jest MAX 4h a na testach widziałem o wiele więcej. 
Nooo to 4h tak mało się wydaje, a wy po 7 kręcicie XD
U mnie też trzyma długo. Screenów nie mam, ale ostatnio około 2 dni bez ładowarki. SOT około 8 godzin.
Jak szuka zasięgu (częsta podróż) to siada szybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rafcio39 napisał:

Ehhh u mnie to jest MAX 4h

Każdy korzysta z telefonu inaczej i będzie mieć inne wyniki SoT... Ja mam dni, gdzie mam 2h SoT i jakieś ~48h na baterii, a są dni gdzie mam 5-6h SoT i 12-16h na baterii...

22 godziny temu, Patrykowski98 napisał:

Widevine L1

Cisza.... ale nawet jak dadzą, to nie licz na Netflixa w HD... Bo ten musi także wrzucić Mi8 jako fon zgodny, a z tym to u nich jest różnie... Poco od miesiąca czeka i nadal cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...