Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Też to mam. Nie wymyślajcie, że to wina map, bo to nie ich wina. Na poprzednim OnePlus 6 tego nie było. Też mi pokazuje czasami, że jadę serwisową obok.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Zaraz sprawdzę u siebie jeszcze raz. Jadę akurat z Wurzburga do Bielefelda w Niemczech. Później napisze, czy był problem

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę u siebie jeszcze raz. Jadę akurat z Wurzburga do Bielefelda w Niemczech. Później napisze, czy był problem

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Mam rodzinę koło Bielefeld, często tam bywałem. Pozdro :)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zalezi napisał:
Mam rodzinę koło Bielefeld, często tam bywałem. Pozdro default_smile.png

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Jaki świat mały:)
Co do GPS. Jechałem 300km. Ani razu nie pogubiła się mapa Google. W miastach również działa idealnie.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojechałem z najnowszą wersją Google map i o dziwo, dobrze było. Trasa 750km. Równolegle działał yanosik, na którym było zawsze ok. 

Sam w to nie wierzę, ale chyba poprawili.  Wersja to 10.10.0 z 11 lutego.

Edytowane przez sp4ubw
Dodana wersja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te opcję poprawiają jakość dźwięku (muzyki) przez BT? - dostępne w opcjach programistycznych.

Zmieniłem na wyższe wartości i tak jakby lepiej (efekt placebo?)

opbt.png

Jednak po restarcie urządzenia wracają one do standardowych ustawień.

Ktoś może bardziej ogarnia po co to:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi wraca wszystko do stanu pierwotnego. Kodek i tak jest zależny od podłączonego urządzenia.
No właśnie zauważyłem, że wszystkie ustawienia można zmienić w trakcie, ale wystarczy wrócić i wejść ponownie w opcje i wracają ustawienia. To chyba tylko info jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Zauważyłem że jak przychodzi jakieś powiadomienie np: ( z mesengera to wtedy na nieniesko) krawędzie boczne zapalają na niebiesko, albo raczej (inaczej) rozbłyskują. I teraz pytanie da się tym jakoś sterować bądź wyłączyć? A może to jakiś bug. ROM najnowszy xiaomi.eu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paveu Nie mam włączonego AOD. To tylko raz błyska na zgaszonym ekranie wtedy kiedy jakieś powiadomienie przychodzi jakie kolwiek np: jak zmienia się muzyka w spotifu. Mam nadzieję że to nie tylko u mnie ta :-). Ale powiem że nawet ładnie to wygląda, jak krawędzie boczne się zapalają. Spróbuję zdjęcie zrobić jak mi się uda bo to krótko trwa.

Edit: Dodane zdjęcie np z mesengera na niebiesko.

IMG_20190226_214229.jpg

Edytowane przez Findfox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sp4ubw napisał:

Wyłącz podświetlanie ekranu

Tia. Wyłączyłem. Powiadomienia nagle utraciły dźwięk i dioda się przestała zapalać :D. MIUI mnie zaskakuje na każdym kroku, nawet po 5latach obcowania z nim xD

17 minut temu, Findfox napisał:

po włączeniu tego

po wyłączeniu opcji wskazanej przez @paveu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi Tak jak napisał @pavel (oj chyba wcześniej pomyliłem nick, sorki)  Ustawienia>>Ekran blokady i odcisk palca>>Włącz ekran przy powiadomieniach.

Teraz tel nie podświetla krawędzi, a zapala ekran i wszystko działa normalnie. Może.... ta funkcja powinna się nazywać podświetlenie krawędzi bocznych czy coś takiego, a nie włącz ekran przy powiadomieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...