Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej? Coś chyba przespałem, a telefon mam od sierpnia . Nigdy mi baterii nie drenowało...

Przesiadłem się z rn5-uznanego długodystansowca. Przy tym samym użytkowaniu rn5 trzymał 7h SoT po LTE/10h SoT po wifi. Mi8 trzyma mi 6h SoT po LTE/8po wifi. 15% mniejsza bateria, a wydajność ponad 2x taka. W życiu bym się nie spodziewał

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szpieg15 napisał:

VoLTE na Mi8

Nijak. Możesz jedynie wyłączyć systemowe sprawdzanie, czy operator VoLTE obsługuje, co nie zmienia faktu, że telefon i tak się z VoLTE raczej łączyć nie będzie, bo Play nie wspiera niczego prócz kilku modeli z listy. Play niby pracuje nad tym, aby dostęp miał każdy, a komuś się nawet udało uzyskać VoLTE na Play na Mi8, ale no... 1 przypadek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam takie pytanie, czy to normalne, że "Sygnał Sieci" pożera procentowo mniej więcej tyle samo baterii co ekran? U mnie wygląda to tak jak na załączonym screenie. Czas ekranu średnio 4 - 4,5 godziny wychodzi. Jak przeglądałem fora i wątki to niektórym zdarza się osiągać dużo lepsze wyniki. Telefon korzysta przez 90% czasu z WIFI, dane komórkowe są w ogóle wyłączone.

 

Screenshot_2019-02-08-11-46-09-857_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kierowcą. Powiem, że nie miałem problemów. Często pokonuje trasy +700km i testowałem telefon, chociaż do tego mam inną navi. Jednak chciałem stestowac, więc pobrałem IGO Navigation i powiem Wam, że działa idealnie. Na Google Maps także testowałem. Nawet w Alpach działa idealnie. Lepiej jak urządzenie na którym jeżdżę standardowo.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz użyłem tylko GPS na mapach Google i na całej trasie S8 gubił drogę jakbym jechał dojazdówką. Momentami irytujące... W teorii przypuszczam, że to to wina złej kalibracji gps i pozycji spoczynku Mi8 w samochodzie

Wysłane z mojego MI 8
~MIUI 10.2 GLOBAL stable, pie 9~
przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gubi. Jadę autostradą a ten myśli że jadę serwisówką i każe skręcać.
Wcześniej miałem Redmi 5 plus i nic takiego się nie działo.
Też to mam. Nie wymyślajcie, że to wina map, bo to nie ich wina. Na poprzednim OnePlus 6 tego nie było. Też mi pokazuje czasami, że jadę serwisową obok.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zalezi napisał:

Nie wymyślajcie, że to wina map

Wobec tego bardzo dziwne jest, że problem występuje tylko na kilku wersjach Map Google, a z innymi aplikacjami nic się nie dzieje. Masz na to jakieś logiczne wytłumaczenie inne niż to, że problem jest w Mapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zalezi napisał:

bo to nie ich wina

Serio mi brakuje tutaj emotki tzw. "facepalm"... Kilka stron wcześniej dosłownie masz potwierdzenie tego, że winne są mapy google.  Problem występuje tylko i wyłącznie na tej apce, co więcej, dotyczy jakiegoś %, nie wszystkich, a cofnięcie wersji apki rozwiązuje problem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...