Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Nezumi napisał:

Znaczy, zapomniałem sprostować, bo troszku pogadałem i poczytałem en.miui. To nie jest niby błąd hardu, a softu, coś z ciemnymi motywami i AoD. Po zainstalowaniu OLED Saver problem znika, a samo Xiaomi niby pracuje nad łatką. Zrobiłem Edit w temacie o błyskaniu, zapomniałem tutaj :P.

Hmmmm, może coś w tym jest, bo ja motywu nie zmieniałem ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cieniak napisał:

A 1360zl z gearbest to dobra cenka? Czy lepiej poczekac na inna?

Dobra... "czekać" to możesz i rok na "inną", bo zawsze może być taniej, czyż nie? yhhh...

26 minut temu, galakty napisał:

Hmmmm, może coś w tym jest, bo ja motywu nie zmieniałem ani razu.

No, tak mnie troszku utwierdziło mnie w tym to, że jak telefon wrócił od sprzedawcy, to działał ok, zainstalowałem aktu, nadal ok, odpaliłem sobie w sofcie ciemny motyw wieczorem i... dziś rano już błyskało. Aktualnie od rana korzystam z tego OLED Saver, nadal mam ciemny motyw i ani razu nie błysnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w takiej cenie kupiłeś wersję EU?

Mobil_king2 na Allegro. Koleś ma 5tys pozytywów. Firma zarejestrowana w Czechach, ale wysyłka z polski

Dzwoniłem i się dowiadywałem. Zaręczył, że telefony są z dystrybucji europejskiej. Dziś do mnie przyjdZie, ale zobaczę go dopiero za tydzień, bo jestem na delegacji w Niemczech. Żona odbierze, ale raczej nie sprawdzi czy unlocked czy nie, nie chce mi się jej tłumaczyć jak to zrobić, więc tylko ma zrobić zdjęcie pudełka z przodu i z tyłu i mi wysłać hehe. Za niecały tydzień dam znać czy warto u gościa kupować

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u niego kupiłem wersję niebieską 128GB. Faktycznie ładowarka w standardzie EU. Telefon działa bez najmniejszego problemu. Czekam do 7 lutego z odblokowaniem
O to mnie pocieszyles:) Ja nie będę odblokowywał, bo nie jest mi to do niczego potrzebne:) też kupiłem niebieski 128GB :)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio, że Mi 8 źle podaje statystyki baterii od ostatniego ładownia

087c3ab12c1d2507313d8e6b0c32033e.jpg

Jak widać na powyższym screenie podany czas pracy telefonu to ponad 18h, gdzie w rzeczywistości powinno być ok 2,5 dnia. Telefon nie był w tym czasie uruchamiany ponownie. Wydaje mi się że ten problem pojawił się po ostatniej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie co do tapet wideo (tych wbudowanych) - na ekranie blokady ustawiają się tak jak trzeba, czyli odtwarza się raz i koniec, za to na ekranie głównym jest zapętlona, co niesamowicie denerwuje. Da się to ustawić tak, żeby na ekranie głównym też odtwarzała się tylko raz i się pauzowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem. Wymieniłem Redmi 5 Plus na Mi8 i w aplikacji Outlook chciałem zmienić dźwięk powiadomienia na swój. Jednak ta opcja które była w apce na Redmi 5 w Mi8 jej nie ma. Mowę o opcjach w aplikacji nie w systemie. Wygląda to ja na załączonym screenie. Ta sama wersja aplikacji zaktualizowana. Brak jakiś uprawnień czy co ?

Screenshot_2019-02-01-21-30-52-810_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu
Ja dziś odpaliłem swoje MI8. Od tego sprzedawcy (mobil_king2), śmiało można zaufać. Wszystko tak jak w opisie i konkurencyjne ceny na allegro. Za moje MI8 blue z przesyłką wyszło dobrze.

Co do telefonu... Jest tak, że to jest mój pierwszy tel, za który zapłaciłem więcej niż 1000zl. Napisze, że jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że będzie służył mi bezproblemowo i dłuższy czas.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Majster90 napisał:

Usunąłem i zainstalowałem od nowa i bez zmian. Nie mam tej opcji co ty na zrzucie. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale używam Globala a nie Xiaomi.eu

W takim wypadku możesz zmienić na xiaomi.eu - jak widzisz będzie to czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...