Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Nezumi napisał:

@QQxQ Jezeli tak Ci tam zależy na tym czasie, to sobie albo zaktualizuj i zobacz, albo zrób wipe, ew przeczyść dane apek systemowych (nie wiem które dokładnie odpowiadają za to, musiałbyś poszperać).

Niby nie zależy ale sprawdzałem ile już czasu smiga, bardziej ciekawi mnie czemu to nie działa, ok poszperam i zobaczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na tym forum.....

Mam pytanie czy jest sens przesiąść sie z Lg g5 na Xiaomi mi8 pro

Różnica szybkości telefonu podejrzewam ,że będzie ogromna ,jednakże takie aspekty jak :Aparat ,Nagrywanie filmów ,wyświetlacz itp.....

Mieszkam w Irlandii i mogę kupić go za 550 euro więc sporo i dlatego nie wiem za bardzo czy jest sens zmienic  2 letni telefon .Lg już bardzo zwolnił muli sie strasznie 

Dziękuje z góry za odpowiedzi Pozdrawiam

Edytowane przez gabmike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, gabmike napisał:

Powiem szczerze ,że irytuje mnie juz bardzo tylko poprostu nie chce sie zdziwić ,że miałobyć przepięknie a jest przeciętnie.....

Xiaomi to Xiaomi - cena telefonu pozwala przełknąć niedoróbki w ROMie.

Mam Mi8EE i jestem zadowolony ale wiem, że za jakiś czas nie będzie już tak wesoło bo wypuszczą kolejnego flagowca a mój model zostanie bez wsparcia w postaci nie dopracowanych ROMów. 

Jeśli dzisiaj miałbym kupować telefon to raczej zaczekałbym na Mi9 o ile nie będzie posiadał notcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rock'n'rolla

no bez przesady, te 2 lata spokojnie będzie aktualizowany a w tym czasie już go sprzedaż/wymienisz na nowy, ja nie zamierzam tak długo czekać, maks za pół roku kupię coś nowego ;) 

@gabmike

śmiało możesz zamieniać, dla mnie bardzo porządne zdjęcia a w szczególności w trybie noc, Pro ma też tą opcję

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na tym forum.....
Mam pytanie czy jest sens przesiąść sie z Lg g5 na Xiaomi mi8 pro
Różnica szybkości telefonu podejrzewam ,że będzie ogromna ,jednakże takie aspekty jak :Aparat ,Nagrywanie filmów ,wyświetlacz itp.....
Mieszkam w Irlandii i mogę kupić go za 550 euro więc sporo i dlatego nie wiem za bardzo czy jest sens zmienic  2 letni telefon .Lg już bardzo zwolnił muli sie strasznie 
Dziękuje z góry za odpowiedzi Pozdrawiam
Ja, z pewnych powodów, zamieniłem bardzo chwalonego OnePlus 6 na MI8 i Xiaomi jest trochę inny, ale nie mogę powiedzieć, że gorszy. Xiaomi działa naprawdę dobrze i jedynie notch może lekko irytuje, ale reszta jest bdb. Uważam, że przesiadając sięz G5 na MI 8 Pro będziesz bardzo zadowolony. Różnią je 2 epoki.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, gabmike napisał:
Dziékuje za odpowiedź-telefon kupiony bawię się teraz.Jest super a jak się włącza funkcję rozpoznawania twarzy oraz tryb nocny w aparacie ,pewnie łatwiznę ale jakoś nie mogę się doszukać

Rozpoznawanie twarzy masz w ustawieniach blokady ekranu a tryb nocny masz w apce aparatu.

b643bfe378e0cf442c5b5990c110c9d9.jpg0a94c054113c7b5c5106dd05be801897.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, scoobymk napisał:

Rozpoznawanie twarzy masz w ustawieniach blokady ekranu a tryb nocny masz w apce aparatu.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Coś chyba u mnie jest nie tak bo nie mam trybu nocnego wszystkie inne tak oprócz nocnego a skanera twarzy też nie mam tylko wzór pin i odcisk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, gabmike napisał:

Coś chyba u mnie jest nie tak

1. Nigdy nie cytujemy całej treści, tym bardziej razem ze zdjęciem.

2. Tryb nocny jest jak na razie tylko w wersji dev  (wersja global stable była przez jakiś czas chyba wstrzymana, nie wiem czy już wypuścili, musiałbyś zerknąć do tematu z softem stable).

3. Wzór twarzy nie zawsze pokazuje się na PL regionie, tutaj wypadałoby zmienić region na jakikolwiek inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nezumi napisał:

1. Nigdy nie cytujemy całej treści, tym bardziej razem ze zdjęciem.

2. Tryb nocny jest jak na razie tylko w wersji dev  (wersja global stable była przez jakiś czas chyba wstrzymana, nie wiem czy już wypuścili, musiałbyś zerknąć do tematu z softem stable).

3. Wzór twarzy nie zawsze pokazuje się na PL regionie, tutaj wypadałoby zmienić region na jakikolwiek inny.

Tryb nocny jest już na Globalu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną rozkminę, skoro poco f1 ma dostać Widevine L1 to czy nasze Mi8 też dostanie ? Widziałem, że sporo źródeł mówi o poco, a w temacie naszego flagowca cisza ;C https://en.miui.com/thread-4272498-1-1.html niby ten sam SoC, więc imo powinien również dostać

Edytowane przez Patrykowski98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patrykowski98 napisał:

Mam pewną rozkminę, skoro poco f1 ma dostać Widevine L1 to czy nasze Mi8 też dostanie ?

Mam nadzieję, że dodadzą, jak nie to dopiero im się burza zrobi...

10 minut temu, Patrykowski98 napisał:

niby ten sam SoC, więc imo powinien również dostać

SoC swoje, a licencje swoje. Mi8 agreguje wszystkie EU pasma, a POCO nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Jak pracuje asystent Google na waszych mi 8? Ja odnoszę wrażenie, że czasem korzysta z górnego mikrofonu albo z tego miejsca najlepiej wychwytuje dźwięk. Działa w trybie offline? U mnie kiepsko... Ale przy stabilnym necie działa świetnie ;) i tak dla informacji nie musiałem ustawiać asystenta w języku PL. I tak i tak działa na US

Wysłane z mojego MI 8
~MIUI 10.1 GLOBAL stable, pie 9~
przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niby też nie mam bo w ustawieniach jest, że język polski nie jest jeszcze obsługiwany. Mam ustawione wszędzie pl i tylko w jednej opcji dodatkowo English us. Asystent rozpoznaje język polski i odpowiada w języku polskim

Wysłane z mojego MI 8
~MIUI 10.2 GLOBAL stable, pie 9~
przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...