Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, pkonrad napisał:

Odblokwywanie twarzą jest dostępne w Globalnej wersji MIUI 10.0.3.0 a co to innego MIUI, to zainstaluj MIUI Polska i sam ocenisz czy jest lepsze niż oficjalny Global.

A gdzie szukać tego miui polska? Bo szczerze nie w temacie jestem jak chodzi o takie pierdoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te studyjne oświetlenie działa całkiem nieźle, aż jestem zdziwiony. Pewnie za rok-dwa będzie wysyp tych zdjęć w mediach :D 

Odblokowanie twarzą działa bardzo szybko i fajnie, w połączeniu z wybudzaniem przy podnoszeniu telefonu nie musimy niczego wciskać, telefon sam się odblokowuje. Na ile bezpieczne? Nie wiem, moje stare zdjęcie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  moje spostrzeżenia po użytkowaniu. Notch brzydki ale jakoś nie denerwuje. Trochę męczy przewijane ekranu by powiadomienia zobaczyć, ale się przyzwyczajam. Ale chciałem zapytać może to dla was oczywiste i banalne, ale macie powiadomienia sms. Ja nie mam inne powiadomienia są. Muszę w  sms wejść by przeczytać, a i tak jak nowa przyjdzie to  nie jest zaznaczona ze przyszła. I to denerwujące jest, bo wygląda jakby nic mi nie przyszło.  A przy okazji zapytam z ciekawości przyszła aktualizacja i ją zrobiłem mam teraz wersje MIUI 10.0.3.0. I tu pytanie bo pisało coś o  odnośnie aparatu. Wie może ktoś czy to ta zapowiadana aktualizacja, bo mi mix 3 podobno ma lepszy aparat bo oprogramowanie poprawili i podobno Mi8 i Mi mix 2s też ma dostać aktualizację i mieć aparat poprawiony. Czy to może inna aktualizacja. 

Edytowane przez DawidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to szkoda w niecie wyczytałem, że ten sam aparat i tylko lepszy przez oprogramowanie. I mają ulepszyć też właśnie Mi8 i Mi mix2s. A szkoda co piszesz bo cieszyłem się, zwłaszcza, że chwalili Xiaomi   za aktualizacje ulepszanie wcześniejszych modeli. A wiecie może co mogę  z smsami mieć? A i sprawdziłem w powiadomieniach. Co ciekawe wszystkie zaznaczone są, natomiast to na górze pokaż powiadomienia jest nie aktywne nie da się ani włączyć ani wyłączyć. Jak to mogę uruchomić? 

Edytowane przez DawidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Razor65 napisał:

@up dziękuje, całkiem logicznie rozwiązane. Że też global tego nie umie... Pozostaje czekać na możliwość odblokowania bootloadera.

BTW. czy xiaomi znając ten problem ma zamiar jakoś to rozwiązać, czy skoro nic nie pojawiło się w miui10 to raczej po temacie?

Chyba w poddziale w mi8 modyfikacje jest to do wgrania osobno. Ale nie wiem czy działa na globalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...