Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

ja planowałem kupić jak się pojawi, ale na przeczekanie do czasu pojawienia się kupiłem zwykłą wersję  128Gb i już się do niej przyzwyczaiłem po 3 tyg., koszt wyszedł mnie 1900,- i przyszedł z Chin w 11 dni kalendarzowych, i zastanawiam się czy warto dopłacać tyle kasy dla wersji EE, różnice są ale czy to jest sens , każdy sam musi sobie na to pytanie odpowiedzieć, ja coraz bardziej dochodzę do wniosku, że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skejcikk1 napisał:

Mi8 posiada port podczerwieni 

Zwykłe mi8 niestety nie posiada tego portu.

Mam pytanie do właścicieli mi8. Też wam nie wychodzą zdjęcia z lampą? Robiłem zdjęcie osobie na zewnątrz w nocy z lampą i iso wywaliło na 11840 i jak można się domyślić nic prawie nie widać jedynie jakieś człekokształtne rysy z wysokim ziarnem i absolutnym brakiem szczegółów. Po wejściu do domu nie dawało mi to spokoju i tej samej osobie zrobiłem już przy świetle w kuchni zdjęcie przy użyciu lampy i znów wysokie iso 821 i bardzo niski czas jak na lampę 1/25. Zrobiłem z tego samego miejsca  tej osobie zaraz zdjęcie s7 edge i tam iso z lampą było normalne bo 100 z groszami i obraz żyleta. W mi5 jak robiłem z lampą to tez był obraz żyleta, a tu jakby automatyka niedomaga, zwłaszcza że model był metr ode mnie. Tez tak macie czy to wina jakiegoś jednego z pierwszych miuipolska na moim telefonie? 

Bez lampy ISO też szaleje po zmroku. Mam wrażenie, że mi5 lepiej sobie radzil. Dziś sobie to przetestuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, redminote2 napisał:

No to chyba oczywiste?

Nie jest oczywiste. To zbyt kosztowne i nieopłacalne z względów ekonomicznych. Czytnik w ekranie jest tylko w określonym miejscu, tu najprawdopodobniej pole sensora umieszczono tak, aby reagował w dolnej połowie ekranu lub tylko w określonym polu.

Minusem, jedynym chyba tego rozwiązania, jest czujnik pasywny, czyli najpierw trzeba wybudzić telefon przyciskiem, a dopiero później odblokować.

Swoją drogą, zjawiskowy jest ten Mi 8 EE. Z obudową i - najważniejsze - czerwonym przyciskiem zasilania... :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, juveadamo napisał:

Są jakieś informacje kiedy będzie global stable na mi8 czy jedyna możliwa by mieć język polski to instalacja miuipolska ?

Już jest, przynajmniej w wersjach eu. https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-8-664GB-Czarny-Global-EU-LTE-Snapdragon-845-Mi8/1451

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Avenis napisał:

Przyszedł mi ostatnio xiaomi mi 8 o dziwo z odblokowanym bootloaderem i teraz nie wiem czy jest to syfmiui czy global ale i tak mam zamiar wgrać miuipolska więc w takim przypadku zrobić samemu z poradnikami czy oddać do serwisu micenter?

Miałem ten sam room na Mi8SE, nie wiem czy to global, ale było trochę błędów, wrzuciłem miuipolska i jest dużo lepiej i więcej opcji też się pokazało-kupowałeś u Goldwaya, że masz bootloader odblokowany? Wrzuć sobie room sam z poradnika dasz radę jak nie to pomożemy ;).

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, aktualnie odpalam fastboota próbuję coś z youtuba ogarnąć jak nie wyjdzie będę pytać i tak z goldwaya się skusiłem kupić ze względu na cenę ;) 

Edit: wgrałem nowy soft miui 10 wszytko eleganco chodzi bez porównania do poprzedniej wersji a zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd

Edytowane przez Avenis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam jedno pytanie . kupilem niedawno mi8 na allegro ze sprawdzonego zrodła . wszystko oryginalne tak jak kupione w sklepie. ale moje pytanie odnosi sie do systemu . bo wiem ze niektore mi 8 juz maja miui 10 na pokladzie. Ja chcialbym wiedziec kiedy takowa aktualizacja spotka moj telefon . za pomoc dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2018 o 16:47, mihum napisał:

witam wszystkich mam jedno pytanie . kupilem niedawno mi8 na allegro ze sprawdzonego zrodła . wszystko oryginalne tak jak kupione w sklepie. ale moje pytanie odnosi sie do systemu . bo wiem ze niektore mi 8 juz maja miui 10 na pokladzie. Ja chcialbym wiedziec kiedy takowa aktualizacja spotka moj telefon . za pomoc dzieki i pozdrawiam

Jesteś na forum miuipolska i takie pytanie xd dział aktualizacje i instalujesz miuipolska i masz już miui 10

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Mi 8 można wybrać jakie ikony systemowe chcemy widzieć na pasku powiadomień? Zakładam, że jeżeli jednocześnie mam włączone Bluetooth, Wifi i Wibracje, a poza tym oczywiście musi być widoczny wskaźnik baterii i zasięgu, to czy mogę zdecydować co telefon upchnie mi po prawej stronie wcięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Diabl0pl napisał:

Czy w Mi 8 można wybrać jakie ikony systemowe chcemy widzieć na pasku powiadomień? Zakładam, że jeżeli jednocześnie mam włączone Bluetooth, Wifi i Wibracje, a poza tym oczywiście musi być widoczny wskaźnik baterii i zasięgu, to czy mogę zdecydować co telefon upchnie mi po prawej stronie wcięcia?

Póki co nie ma takiej opcji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...