Skocz do zawartości

MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem jak u was ale u mnie na pasku powiadomień brakuje przycisku"edytuj". Również nie mogę się pozbyć tych dwóch przycisków. Jeżeli wyłączę je w opcjach programisty nadal pozostają i są nie podświetlone. O co chodzi?

IMG_20180707_202736.jpg 

No i również błąd w tłumaczeniu przycisku " nearby"

Edytowane przez GnoM84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxPrime napisał:

Taki drobny błąd wizualny. Cyfry są rozstrzelane przy Czyszczeniu w Panelu Sterowania. MIUI 8.7.19 Mi6

We wszystkich modelach tak jest, więc zastanawiam się, czy to nie celowe działanie, aby oddzielić, zamiast przecinka, części dziesiętne...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to bardziej wygląda jak 603 MB niż 60,32 MB :-) No ale zobaczymy jak będą toczyły się dalsze modernizacje.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tylko, że to bardziej wygląda jak 603 MB niż 60,32 MB default_icon_e_smile.gif No ale zobaczymy jak będą toczyły się dalsze modernizacje.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
@mrosi

Dostałem właśnie prywatną wiadomość że screenem, że na China ROM ten błąd nie występuje i normalnie są przecinki wstawiane przy wartościach podczas czyszczenia. Tak więc błąd jest na naszych ROMach.



Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podzielę się dla mnie odkryciem a pewnie dla większości z użytkowników czymś oczywistym:

zrobiłem czyszczenie danych w aplikacji "Aktualizacje" i udało się, ekran Aplikacji Aktualizacji działa.

Z jedną uwagą, że na początku go tam nie było w: ustawienia-->zainstalowane.

Dopiero po uruchomieniu "Aplikacja Aktualizacji" się pokazał i można było skasować dane.

Dzięki Acid za wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu Miui 10 8.8.1 xiaomi.eu przestał działać kompas i 'mapa nieba', ale działa obracanie ekranu. Kalibracja nic nie dała. Mam redmi 4a 2/32 GB. Instalacja dziesiątki także cofnęła mi androida do 6.0.1, choć miałem na globalu androida ver. 7.2. Jestem zadowolony z działania Miui 10 (jest o wiele lepszy niż 9), ale trochę szkoda braku funkcjonalności kompasu i żyroskopu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne powiadomienia w sklonowanej aplikacji WhatsApp,  czyli dźwięk jest odtwarzany dwa razy. Występuje to dopiero od wydania 8.8.9. 

Edit:

Jednak nie tylko w sklonowanej   wszystko zależy jaki dźwięk się wybierze. Większość dźwięków w aplikacji WhatsApp odtwarzana jest podwójnie, chyba, że wybiorę inny dźwięk, niż systemowy to wtedy dźwięk jest taki jak powinien, czyli pojedynczy.

Mi6

Edytowane przez Tartary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, michalm83 napisał:

A u mnie na RN5 po ostatniej aktualizacji. Po wejściu w ustawienia i próbę wejścia w jakaś zakładkę pojawia się takie coś 

Wyczyść dane aplikacji Ustawienia. Jako, że same Ustawienia mają błąd, wejdź w Panel Sterowania -> Aplikacje (trzeci kafelek po prawej stronie, od góry) -> na liście znajdź Ustawienia -> Wyczyść dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...