Nezumi

MIUI 8.6.14/16/18/21

Recommended Posts

19 minut temu, wyzwolenia napisał:

ja nie mialem problemow przy przesciu ale ok sprawdze

Edit: Sprawdzilem i mozesz powtarzac "jak mantre" tylko w niczym to nikomu nie pomaga bo ani ilosc ikon przelacznikow, ani " playerów na ekranie blokady" na przybylo :( Dodam ze sprobwoalem motywu ktory wskazales jako ok oraz swojego uzywanego w MIUI 8.

Zatem jest to ewidentny bug i nie da sie tymi prostymi sposobikami naprawic

Spotify jest normalnie widoczny na ekranie blokady :). Co aktu MIUI te same śpiewki, te same błędy, tylko o dziwo, zawsze powodowane przez stare, niezatualizowane motywy i działania samych użytkowników... Przełączniki, racja, raz działają, raz nie, ale playery to już wina motywów na 100%. Tutaj masz proszę screen z Android P Concept, sprawdzałem też an domyslnym i wszystko jest ok:

Screenshot_2018-06-21-13-06-28-939_lockscreen.png

5 godzin temu, Nezumi napisał:

Spotify jest normalnie widoczny na ekranie blokady :). Co aktu MIUI te same śpiewki, te same błędy, tylko o dziwo, zawsze powodowane przez stare, niezatualizowane motywy i działania samych użytkowników... Przełączniki, racja, raz działają, raz nie, ale playery to już wina motywów na 100%. Tutaj masz proszę screen z Android P Concept, sprawdzałem też an domyslnym i wszystko jest ok:

Ale ja nie pisalem o Spotify bo uzywam Tidal i dziala na domyslnym bez problemu

Na 100% nie znjadziesz motywu na ktorym bedzie dzialac https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.alizandro.smartaudiobookplayer

Probowlaem kilka i jest to duzy babol MIUI a nie motywu!

Edited by mrosi
Następny "inteligentny", którego przerasta edycja cytowanej zawartości...

1 godzinę temu, wyzwolenia napisał:

eszcze jeden bug na ekranie blokady mam 4 rzędy przelacznikow z paska powiadamiana , a juz po zalogowaniu do systemu mam ich 5 :( Glupie moze ale jestem przyzwyczajony do 5 i robie czesto na pamiec - co powoduje ze klikam nie ten przelacznik co trzeba

To żaden bug. W MIUI 10 jest 5 na skróconym, jednowierszowym pasku a 4 kolumny na rozwiniętym. Skoro na ekranie blokady rozwijasz pasek (bez powiadomień) to rozwija się od razu z 4 kolumnami. 

8 minut temu, srgn1 napisał:

@Nezumi Czy Twój post "Bosz, co MIUI to samo..." dotyczy również mojego w którym mówię, że PowerAmp nie wyswietla się na ekranie blokady?

Ściągnij i sam sprawdź https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer&hl=pl 

Nie, dotyczył Spotify i osób, które krzyczą, że "nie działa", ale przetestowałem i tak, poweramp nie pokazuje się, przynajmniej nie wersja Trial.

12 minut temu, wyzwolenia napisał:

Ale ja nie pisalem o Spotify bo uzywam Tidal i dziala na domyslnym bez problemu

Nie sprawdzę Tidala, bo nie mam zamiaru za ten syf płacić. Spotify działa. Co więcej, nigdzie nie napisałem, że używasz i ty też nie pisałeś, że używasz czegoś innego, a jakby nie było, piszemy na forum ogólnym, także piszę nie tylko do Ciebie, ale do każdej osoby, która tutaj pisała o tym, że Spotify nie trybi, bo co roku, co zmiana wersji MIUI, jest to samo. Co do przełączników, już dostałeś odpowiedź.

@Nezumi Ściągnąłem motyw Android P Concept i nadal nie działa :/ Jak zainstalować motyw, żeby to działało jak należy?

Poza tym jak byłem na MIUI 9 nie było takich akcji, że telefon się zapala co 5 minut, bo leci następny utwór na Spotify. W przypadku innych powiadomień (Gmail, Messenger) tak było, ale Spotify tego nie powodował. Być może dlatego, że ekran blokady był swego rodzaju odtwarzaczem. 

Screenshot_2018-06-21-13-41-05-496_lockscreen.png

Przed chwilą, bagieta napisał:

@Nezumi Ściągnąłem motyw Android P Concept i nadal nie działa :/ Jak zainstalować motyw, żeby to działało jak należy?

Poza tym jak byłem na MIUI 9 nie było takich akcji, że telefon się zapala co 5 minut, bo leci następny utwór na Spotify. W przypadku innych powiadomień (Gmail, Messenger) tak było, ale Spotify tego nie powodował. Być może dlatego, że ekran blokady był swego rodzaju odtwarzaczem. 

Było. No i jak widziałeś u mnie wyżej, player jest biały. Co prawda w paskudnej czarnej ramce, ale jednak biały i czytelny. Zmieniłeś cały motyw, czy tylko ekran blokady?

Przed chwilą, bagieta napisał:

Zrobiłem tak: Tools > Themes > Android P Concept > Apply

Używasz globala, czy MIUIPolska/Xiaomi.eu?

Wczoraj instalowałem MIUIPolska/Xiaomi.eu - 8.6.20

Co więcej instalacja była czysta, wipe, factory reset i dopiero install.

Edited by bagieta

4 minuty temu, bagieta napisał:

Wczoraj instalowałem MIUIPolska/Xiaomi.eu - 8.6.20

Co więcej instalacja była czysta, wipe, factory reset i dopiero install.

Może dlatego jest inaczej. Ja przeprowadzałem zwykłą aktualizację, bez czyszczenia. Cóż trzeba czekać na aktualizację motywów.

PS: U mnie dzieje się w ogóle magia, aktualnie zniknęły nawet czarne krawędzie i mam całkowicie biały player :P.

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Nie, dotyczył Spotify i osób, które krzyczą, że "nie działa", ale przetestowałem i tak, poweramp nie pokazuje się, przynajmniej nie wersja Trial.

Nie sprawdzę Tidala, bo nie mam zamiaru za ten syf płacić. Spotify działa. Co więcej, nigdzie nie napisałem, że używasz i ty też nie pisałeś, że używasz czegoś innego, a jakby nie było, piszemy na forum ogólnym, także piszę nie tylko do Ciebie, ale do każdej osoby, która tutaj pisała o tym, że Spotify nie trybi, bo co roku, co zmiana wersji MIUI, jest to samo. Co do przełączników, już dostałeś odpowiedź.

Nezumi nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. O Spotify nigdy nie pisalem bo tego syfu ja nie uzywam. Ale zacytuje jeszcze raz bo nie mam pojecia po co chcesz testowac Tidal skoro napisalem wczesniej "Ale ja nie pisalem o Spotify bo uzywam Tidal i dziala na domyslnym bez problemu".

Skoro chcesz pomoc sprawdz to o co pytalem. https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.alizandro.smartaudiobookplayer

Edited by wyzwolenia

Czy u Was też nie ma wszystkich powiadomień na ekranie blokady, np. nieodebrane połączenie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Guest

@emarcin kilka postów wyżej już ludzie o tym pisali, czytaj wcześniejsze posty, a poznasz odpowiedzi na wiele pytań. 

Można zmienić gdzieś w ustawieniach, bo nie mogę tego znaleźć, żeby przyciski głośności "+ i -" domyślnie ściszały i podgłaśniały głośność dzwonka, a nie głośność multimediów tak jak to jest domyślnie? 

Mi6

Ludzie, co was pogryzło? Żeby się czepiać słówek? Każdy ma prawo stwierdzić, że jakaś apka to dla niego "syf", dlaczego budzi to takie emocje? Posty wyczyszczone. Ogarnijcie się... God damn it.

@wyzwolenia Wybacz, wcisnęło mi się między "Tidal", a "działa" słówko "nie". Cóż, nikt nie jest nieomylny. Jeżeli nadal interesuje Cię sprawdzenie tej apki, to zrobię to, ale za jakąś 1h-2h.

10 minut temu, Nezumi napisał:

@wyzwolenia Wybacz, wcisnęło mi się między "Tidal", a "działa" słówko "nie". Cóż, nikt nie jest nieomylny. Jeżeli nadal interesuje Cię sprawdzenie tej apki, to zrobię to, ale za jakąś 1h-2h.

OK. Bardzo prosze sprawdz ta apke. 2h nie jest to problem. Z gory dziekuje

Edited by wyzwolenia

Witam.Też tak macie jak wcisnę przycisk włączenia ten z boku,pokazuje się tapeta,przesuwam palcem do góry i telefon się odblokowuje,

chociaż wszystkie blokady powłączane pin,odcisk palca,w takim układzie każdy wejdzie w mój telefon na MIUI9 nie było takiej możliwości,

w takim układzie na nic się zdają wszelkie piny ,blokady i.t.d.Może mam coś nie tak w ustawieniach,tylko przechodząc na MIUI10 nic nie zmieniałem w tych ustawieniach.

1 godzinę temu, Tartary napisał:

Można zmienić gdzieś w ustawieniach, bo nie mogę tego znaleźć, żeby przyciski głośności "+ i -" domyślnie ściszały i podgłaśniały głośność dzwonka, a nie głośność multimediów tak jak to jest domyślnie? 

Mi6

Wlasnie mnie to też irytuje.. Mam nadzieje, że zostanie to zmienione aha i dźwięk przy odblokowaniu i zablokowaniu telefonu jest bardzo cichy. Nie byłem fanem głośnego dźwięku,ale teraz to praktycznie nic prawie nie słychać.

48 minut temu, wyzwolenia napisał:

OK. Bardzo prosze sprawdz ta apke. 2h nie jest to problem. Z gory dziekuje

Sprawdziłem, ten player nie łapie w ogóle ekranu blokady, ani w powiadomieniach, ani jako apka.

Brak nieodebranych połączeń na ekranie blokady. Tylko u mnie? 

Hangout miga dioda koloru smsa a nie powiadomienia

@simcold Z tego co pamiętam, to używasz MIUIPro? Jeżeli tak, to musisz zobaczyć, co oni tam mają pododawane, bo w oficjalnej i u Xiaomi.eu są tylko 3 paski.

54 minuty temu, fatis napisał:

Brak nieodebranych połączeń na ekranie blokady. Tylko u mnie? 

Hangout miga dioda koloru smsa a nie powiadomienia

Było wyżej opisany ten problem

[mention=1895]simcold[/mention] Z tego co pamiętam, to używasz MIUIPro? Jeżeli tak, to musisz zobaczyć, co oni tam mają pododawane, bo w oficjalnej i u Xiaomi.eu są tylko 3 paski.
Juz wiem. Faktycznie oni to dodali. Zmiana glosnosci notyfikacji. Mam wersje 8.6.21 oparta na china dev. Nadal brak powoadomien o nieodebranych polaczeniach na ekr blokady oraz brak mozliwosci wyboru dzwieku dla sms i notyfikacji.

@simcold czyli na miuipro tez nie mozna wybrac dzwonku sms'a?

@Acid nie wiem czy to bug u mnie, czy ogolnie, ale na Mi5 apka poczty wyswietla powiadomienia itd pomimo, ze jest w opcjach poczty calkiem wylaczone sprawdzanie automatyczne itd.

Wrzucam screeny zużycia baterii na Mi5 po pierwszym pełnym dniu użytkowania na MIUI 10.

Dodam tylko, że Bluetooth włączony i połączony z MiBand 2 non stop, podświetlenie ekranu w 3/4 czasu na 50% jasności, cały czas poza domem na LTE.

pixlr.jpg

Po kilku godzinach testów.. czytnik palca działa troszkę wolniej niż na 9? Czy tylko mam takie wrażenie? Ogólna ocena 9,5/10 , gdyby szło rozgraniczyć dźwięki SMS i powiadomień osobno dał bym 10

[mention=1895]simcold[/mention] czyli na miuipro tez nie mozna wybrac dzwonku sms'a?
[mention=1160]Acid[/mention] nie wiem czy to bug u mnie, czy ogolnie, ale na Mi5 apka poczty wyswietla powiadomienia itd pomimo, ze jest w opcjach poczty calkiem wylaczone sprawdzanie automatyczne itd.
Nie można. Z tego co wiwm tylko global ma mozliwosc wyboru osobno dzwiekow.

1 minutę temu, newyk22 napisał:

Czy w tej wersji można włączyć info o ramie? W opcjach tego nie widzę.

Ustawienia/Pulpit - jest tam gdzie było w menu, tylko na ekranie teraz i góry a nie na dole pod przyciskiem czyszczenia

• Like 1

Byłeś szybszy

Ustawienia/Pulpit - jest tam gdzie było w menu, tylko na ekranie teraz i góry a nie na dole pod przyciskiem czyszczenia
8a85d033224088020c1003e5969a46e0.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.