Nezumi

MIUI 8.6.14/16/18/21

Recommended Posts

Witam jak włączyć inny dźwięk sms a inny powiadomień ? W ustawieniach dźwięków jest tylko dźwięk powiadomień.

35 minut temu, sw224 napisał:

Witam jak włączyć inny dźwięk sms a inny powiadomień ? W ustawieniach dźwięków jest tylko dźwięk powiadomień.

W MIUI 10 nie ma takiej możliwości. Przynajmniej na tę chwilę.

7 minut temu, mrosi napisał:

Trochę szkoda dzięki za info. 

Co zmienia w systemie tryb zasilania wydajny? Jaki jest spodziewany efekt z używania tej opcji?

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Właśnie zainstalowałem MIUI 10 na moim Mi6 i jestem BARDZO zadowolony póki co :) Może i trochę jest to iPhone'owy (iOS'owy) design ale mimo wszystko jest mega ładnie. Nowa rozwijana belka powiadomień jest świetna ehh wszystko wygląda super. Zastanawia mnie jedynie jak będzie się spisywała bateria.

7 godzin temu, srgn1 napisał:
  • FPS przy 4K dalej na poziomie 24-26 :(,
  • OIS chyba potrzebuje ręcznej kalibracji

1) Kogoś to dziwi?

2) A jest to narzędzie dostępne w tej wersji?

Instalacja na moim Mi6 przeszła bez problemu natomiast wysypuje się przy instalacji magiska. Mam wersję 16 i lipa. Czy u kogoś magisk się zainstalował?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Na mi5 magisk bez problemu dziala a miui10 na plus narazie z parymi malymi problemami ale jest ok. Narazie nie zauważyłem lagow animacji ani nic z tych rzeczy.

10 minut temu, latet napisał:

1) Kogoś to dziwi?

2) A jest to narzędzie dostępne w tej wersji?

Pod *#*#MIUI#*#* jest. Chyba co do OIS pośpieszyłem się z opinią albo jednorazowa kalibracja załatwiła sprawę. Przy wcześniejszych dwóch uruchomieniach odnosiłem wrażenie, że znowu OIS nie chce płynąc w lewą stronę. Teraz zrobiłem jeszcze raz restart i działa jak należy, więc nie wiem... może mi się wydawało. 

Co zmienia w systemie tryb zasilania wydajny? Jaki jest spodziewany efekt z używania tej opcji?

Tapatalk - Xiaomi Mi6

212 tys w antutu

Mam miui 10 od wczoraj i bateria tak samo jak na 9 wedlug mnie .

Właśnie zainstalowałem MIUI 10 na moim Mi6 i jestem BARDZO zadowolony póki co Może i trochę jest to iPhone'owy (iOS'owy) design ale mimo wszystko jest mega ładnie. Nowa rozwijana belka powiadomień jest świetna ehh wszystko wygląda super. Zastanawia mnie jedynie jak będzie się spisywała bateria.

29 minut temu, newyk22 napisał:

Dobrze widzę, że zniknęła opcja pokazywania nazwy operatora na pasku na niezablokowanym ekranie?

Tak. Nie ma tej opcji.

Dziwna sytuacja u mnie z tym Magiskiem pobrałem najnowszego zipa z xda v16(1600) instaluję przez twrp (bez wipa) i lipa trzy kropki mienią się bez końca. Sam nie wiem co robię źle?

U mnie działa wersja 1600 Magisk.

Z Mi5

Czy ktoś po zainstalowaniu 10, miał problem z QC w Mi5?

Telefon ładowany całą noc naładował się do poziomu 89%

Edited by sebek7234

U mnie w porządku, QC działa ewidentnie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

U mnie też na mi 5  qc działa. A jest opcja jakaś żeby mi neta transfer danych nie wywalało na dual simie podczas rozmowy? Często udostępniam hotspota bo czasami pracuje zdalnie i mi wywala na drugim neta jak ktoś dzwoni 

Tak jak ktoś już wcześniej wspominał. Aplikacja Spotify na ekranie blokady jest ble f485d915523fa7d94c130ce44e36b251.jpg

• Like 1

QC jest ok. Jedyny problem jaki mi dokucza to ustawienie siatki. Stoi sztywno na 4x5 i nie daje się zmienić. A ikon z zasobniku mam 6 ... z ustawienia z 9.

Tap tap z MI6

10 godzin temu, mrosi napisał:

Wiadomo cos czy to się zmieni ? Nawet jak mam dźwięk wyłączony w powiadomieniach to nadal jest.

Co do dzwiekow sms'a, to podobno na globalu jest mozliwosc zmiany, zatem zostaje liczyc, ze xiaomi.eu dodadza to.

QC jest ok. Jedyny problem jaki mi dokucza to ustawienie siatki. Stoi sztywno na 4x5 i nie daje się zmienić. A ikon z zasobniku mam 6 ... z ustawienia z 9.

Tap tap z MI6

Mój Mi5 też miał problem z siatką ale wyczyściłem ustawienia Systemowego Launcher co spowodowało skasowanie ustawień (wszystkie ikony się rozsypały) ale zaczęła działać siatka 5x6

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Bateria na MI Note 2 - może za wcześnie żeby wyrokować ale wygląda na to, że jest znacznie lepiej - wczoraj po południu po aktualizacji naładowałem do 100%, teraz mam 80% i w tym prawie 2h SOT i 30 min rozmowy - na v9 aż tak dobrze nie było - ktoś ma podobne odczucia?

Mój Mi5 też miał problem z siatką ale wyczyściłem ustawienia Systemowego Launcher co spowodowało skasowanie ustawień (wszystkie ikony się rozsypały) ale zaczęła działać siatka 5x6

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Miałeś rację. Wyczyszczenie danych pomogło. Dzięki.

Tap tap z MI6

@acid a czemu nie zostala dodana opcja ucinanie ogonkow :(? Jest szansa aby to dodac?

Bledy Smartaudiobook player na blokadzie ekranu brak playera jak odtwarzanie trwa. Oczywiscie zezwolilem apce na to

To samo w ekranie powiadomien - brak apki sterujacem jw. A jak odblokuje ekran to sie pojawia.

Teraz na wersji GLOBAL i CHINA są identyczne, ale jeszcze inne niż w MIUI 9 GLOBAL - moim zdaniem gorzej wykonane
No nic, to trzeba będzie przetestować :). Choć chyba poczekam jeszcze wydanie czy dwa aż poprawią detale.
  • Like 1

18 godzin temu, Viara napisał:

Ktoś wygrywał przez twrp i tylko wipe cache i dalvik? Chyba też spoko metoda? 

ja przez twrp - nie znam innej metody :P

Wcale nie robilem wipe i jest ok

3 godziny temu, patrikos23 napisał:

Dźwięk SMS taki sam jak powiadomień, masakra

Faktycznie to jakas zalosc ze w tak nowoczesnym systemie nie da sie ustawic innych dzwiekow dla SMS :(

10 godzin temu, MaxPrime napisał:

Tak jak ktoś już wcześniej wspominał. Aplikacja Spotify na ekranie blokady jest ble

Niestety u mnie na Mi6 pojawia się ten sam problem. Co więcej za każdym razem jak słucham muzyki na PC, a Spotify chodzi w tle na telefonie, to co jakiś czas (zawsze po zmianie utowru + randomowo) ekran blokady podświetla się :(

Poza tym innych błędów nie zauważyłem, później zobaczę jeszcze jak z SafetyNet'em i Google Pay. Wrażenia generalnie pozytywne, choć troszkę muszę się przyzwyczaić do nowego UI :) 

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...
  • Like 1

Wszyscy co narzekają na wygląd spotify czy innych playerów na ekranie blokady.... zmieńcie motyw... Bosz, co MIUI to samo... U mnie jakoś na motywie Android P Concept wszystko jest OK, a np na motywie Oxygen 999, czy też OnePlus 6 wszystko się rozjeżdża... Przecież to samo było przy przejściu z MIUI7 na 8 i z 8 na 9... 

21 minut temu, korno napisał:

Można coś zrobić żeby nie była biała czcionka? 

Zmień motyw...

33 minuty temu, wyzwolenia napisał:

Jeszcze jeden bug

Zmień motyw...

Kurła będę to powtarzać jak mantrę... 

45 minut temu, bagieta napisał:

ekran blokady podświetla się

1. Zmień motyw, 2. To jest normalne, że się podświetla, tak jest od zawsze...

8 minut temu, Nezumi napisał:

Wszyscy co narzekają na wygląd spotify czy innych playerów na ekranie blokady.... zmieńcie motyw... Bosz, co MIUI to samo... U mnie jakoś na motywie Android P Concept wszystko jest OK, a np na motywie Oxygen 999, czy też OnePlus 6 wszystko się rozjeżdża... Przecież to samo było przy przejściu z MIUI7 na 8 i z 8 na 9... 

ja nie mialem problemow przy przesciu ale ok sprawdze

Edit: Sprawdzilem i mozesz powtarzac "jak mantre" tylko w niczym to nikomu nie pomaga bo ani ilosc ikon przelacznikow, ani " playerów na ekranie blokady" na przybylo :( Dodam ze sprobwoalem motywu ktory wskazales jako ok oraz swojego uzywanego w MIUI 8.

Zatem jest to ewidentny bug i nie da sie tymi prostymi sposobikami naprawic

Edited by wyzwolenia

Guest
This topic is now closed to further replies.