Skocz do zawartości
  • 0

Kupno Xiaomi Redmi4x


Nestor95

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
13 godzin temu, Nestor95 napisał:

Witam was, planuje zakup telefonu marki Xiaomi Redmi4x mam już wybraną stronkę skąd chce kupić i mam do was pytanie czy warto? https://www.loombard.pl/produkt/16103171/xiaomi-redmi-4x-pudeko/

Nie.

Po pierwsze to lombard, po drugie nawet nie pisze czy dolaczona jest ladowarka i kabel. Po trzecie ten telefon wyglada jakby ktos nim szlifowal plyty chodnikowe, ekran jest doslownie zajechany. 
Lepiej dozbierac troche kasy i kupic cokolwiek z jakas gwarancja, nawet uzywany. Mozesz sobe sprawdzic chociazby outle ole ole na allegro, sprzedaja za 100-120zl wiecej redmi note 4 3/32 po serwisie/zwrotach i udzielaja na niego 12m rekojmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, PurpleHaze napisał:

Nie.

Po pierwsze to lombard, po drugie nawet nie pisze czy dolaczona jest ladowarka i kabel. Po trzecie ten telefon wyglada jakby ktos nim szlifowal plyty chodnikowe, ekran jest doslownie zajechany. 
Lepiej dozbierac troche kasy i kupic cokolwiek z jakas gwarancja, nawet uzywany. Mozesz sobe sprawdzic chociazby outle ole ole na allegro, sprzedaja za 100-120zl wiecej redmi note 4 3/32 po serwisie/zwrotach i udzielaja na niego 12m rekojmi. 

a są serwisy takie gdzie można kupić taki telefon i jaki telefon marki Xiaomi do 400zł możesz polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Nestor95 napisał:

a są serwisy takie gdzie można kupić taki telefon i jaki telefon marki Xiaomi do 400zł możesz polecic?

Nie rozumiem twojego pytania, jakie serwisy?

Ja pisalem o allegro, tam jest jako sprzedawca outlet ole ole i tam wlasnie sa te redmi.
Do 400zl to w Polsce masz niewielki wybor w praktyce tylko redmi 4a lub 5a, tez redmi note 5a. 
Nie dostaniesz innej wersji w tej cenie nowki. Z uzywanych to pewnie sie cos znajdzie, tylko patrzac na te oferte z lombardu, to chyba nie bardzo wiesz co i jak i jak szukac porzadnych uzywek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

15 godzin temu, Nestor95 napisał:

Jeśli chodzi o telefon to bardziej chodzi mi o używany, a jak najlepiej szukać używek byś mógł pomóc bo ja się kompletnie na tym nie znam? 

Szukaj sobie po allegro olx, ale z gwarancja i w dobrym stanie. To nie jest wielka filozofia ani jakies straszne rocket science. Mam wrazenie, ze z tym lombardem to dales na allegro sortuj od najtanszych i wrzuciles oferte. Tylko po pierwsze lombard, a tam sie zdarzaja bardzo rozne rzeczy, zwlaszcza jesli chodzi o zrodlo. Dwa porysowany jak jasna cholera i nie wiem czy tam ekran nie jest pekniety. 

Najsensowniej kupowac od szarych uzytkownikow, ktory wzieli telefon z Polski. Maja na niego rachunek, paragon, fakture czy jakikolwiek inny papier. Zagadaj do sprzedajacego popytaj o stan popros o dokladniejsze fotki, zebys widzial detale. Serio to nie jest jakies wielkie halo.

Kolega ci wyzej wkleil strone oleole, ja pisalem wyzej outlet oleole, gdybys laskawie ruszyl 4 litery i wpisal w google, to pierwszy wynik to jest ich strona na allegro. Chciec to moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...